Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Angol együtt, tanárral

phangan
Létrehozva: 2016. június 9. 15:11

Sziasztok, 


Annyira nem bízom a sikerben itt, de ki tudja...


Középfok-felső középfokon vagyok angolból, és felsőfok lenne a cél (max. jövő nyárra-őszre nyelvvizsgát is akarok tenni).


Tanfolyamos időpontok nem jók nekem, ezért magántanáron gondolkodom, heti egyszer 90 perc. Nincsenek nagy elvárásaim, csak kell valaki, aki rugdos, aki által motiválva vagyok tanulásra, készülésre, leckeírásra.


Arra gondoltam, hogy 1-2-3 hasonló szinten levő és céllal rendelkező emberrel összeállva ez olcsóbban jönne ki, de úgy látom, ismerősök körében nincs közös pont.


Dél-Budapesten (3-as metró kb. Corvin tértől akár, kifelé... 19. ker, 18. ker, 20. ker.) esetleg valakit érdekelne? 

  1. 2016. június 15. 18:024.

    Sziasztok! 


    Köszi, hogy írtatok. 


    anyamari, írj privit kérlek a részletekkel (helyszín, ár, stb.). 


    Kaptam közben ismerőstől én is egy ajánlást, beszéltem is vele, és hát nem is olcsóbb nála, ha 2-3 diák van, vagy esetleg 500Ft-tal, annyiért meg tényleg nem éri meg alkalmazkodni, meg hát ha másnál olcsóbb is, akkor sincs még senki, akivel össze tudnék állni. :) 

    előzmény:
    anyamari007 (3)
    2016-06-12  22:13
  2. 2016. június 12. 22:133.

    Szia!


     


    Én a 19. kerületben tanítok angolt egyéniben. Ha érdekelnek a részletek, írj kérlek, és egyeztessünk!


    egyébként az a tapasztalatom, hogy nagyon macerás a közös tanulás, és előbb-utóbb elhalnak az ilyen próbálkozások, mert nagyon nehéz összehangolni, hogy mindenkinek mindig jó legyen az időpont, és ne jöjjön közbe semmi. SZóval bár látszólag költséghatékony megoldás, mert osztódnak a költségek, de hosszú távon nem igazán működik, és több a nyűg vele, mint  a haszna. 


    Így arra bátorítanálak, hogy ha valóban szeretnél megtanulni angolul, vágj bele, mert úgyis az számít igazán, amit te beleteszel a munkába! :)


     


    Sok sikert!

    előzmény:
    phangan (1)
    2016-06-09  15:11
  3. Torolt_felhasznalo_773465
    Torolt_felhasznalo_773465
    2016. június 9. 22:242.

    Én nagyon jó angol tanárt tudok Neked javasolni, ha érdekel, jelezd, és megírom privátban. 


    K. 

    előzmény:
    phangan (1)
    2016-06-09  15:11

Címlap

top