Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Állásinterjúról vélemény

icuska55
Létrehozva: 2014. december 19. 14:35

Kinek mi a véleménye??Állásinterjún elkérnek minden személyes adatot./Még fel sem vették az illetőt./Személyi igazolvány szám/,érvényessége meddig/TAJ szám,adóazonosító szám.Mindenhol így működik ez?Nem lehet visszaélni ezekkel az adatokkal./Jó hogy nem kérték el a számlaszámot is./

  1. 2015. január 11. 14:315.

    Szia!

    milyen területen kerestél állást?


     


    Velem egyszer megtörtént, hogy elkezdtek az előző munkahelyemről kérdezősködni. Erre mondtam, hogy sajnálom, de él titoktartási szerződésem van. Erre nevettek, hogy direkt provokáltak. 


     


    Lehet, ez is csak ilyen teszt... Persze nem nagy az esélye, de tudjatok róla, hogy néhány helyen szórakoznak ilyenekkel...

    előzmény:
    icuska55 (1)
    2014-12-19  14:35
  2. 2014. december 20. 08:114.

    Mindenesetre teljesen szabálytalan. Nyilván az ember sok mindent megcsinál, hogy sikerüljön egy állást megkapni és ezt ki is használják rendesen.

    előzmény:
    icuska55 (3)
    2014-12-20  07:17
  3. 2014. december 20. 07:173.

    Nem indokolták,hogy miért kérik az adatokat,én is úgy gondoltam,hogy nem kell beírni.De a többi jelentkező beirta .Lehet ez miatt fel sem vesznek.Teszt írás volt.

    előzmény:
    veresildi (2)
    2014-12-19  19:52
  4. 2014. december 19. 19:522.

    Az adatokat csak akkor kérhetik el, ha felvettek. Semmi közük hozza addig, amíg nem kötnek veled munkaszerződést. Elvileg, ha nincs benne az önéletrajzodban, a korodat sem kérdezhetik.


    Ez eléggé furcsa. Indokolták valamivel, hogy miért van szükségük a adatokra?

    előzmény:
    icuska55 (1)
    2014-12-19  14:35

Címlap

top