Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Könyvelőt önrevízióhoz

Torolt_felhasznalo_773465
Torolt_felhasznalo_773465
Létrehozva: 2014. december 4. 20:23

 


 


Könyvelőt keresek önrevízióhoz, aki az elmúlt 5 év adóbevallását újra megcsinálná nekem. Sürgős lenne a dolog, mert nem szabad kifutni a decemberből, ugyanis akkor elveszítem a 2008-as év adóvisszatérítését.


Még abban kérem a segítségeteket, hogy szerintetek mennyi a reális összeg, amit ezért a munkáért el lehet kérni. Fix összeg, vagy százalékért dolgoznak a könyvelők manapság?


Megbízható, becsületes, pontos munkát végző könyvelőt keresek. 


Ma kaptam egy 20 ezres ajánlatot, sajnos teljességel járatlan vagyok a témában, nem tudom, hogy ez a 20 ezer ft soknak számít, vagy kevésnek. Ha csak erre írtok választ, azt is megköszönöm.


 


 

  1. Torolt_felhasznalo_773465
    Torolt_felhasznalo_773465
    2014. december 4. 22:073.

    Köszi, hogy írtál.


     


    SZJA. 


    Tegnap voltam a NAV-nál, nem segítettek, azt mondták, töltsem ki én, vagy fogadjak valakit. 


    Köszi azért. Jó, hogy írtad, hogy reaális a 20 ezer, én abszolút nem voltam képben ezzel kapcs-ban sem.

    előzmény:
    beszélgessünk! (2)
    2014-12-04  21:47
  2. 2014. december 4. 21:472.

    milyen bevallásról beszélünk? SZJA, TA, ÁFA mekkora a mögötte álló könyvelési anyag? nagyon nem mindegy.


     


    Ha SZJA akkor reális ár, viszont ha SZJA azt akár te is el tudod készíteni a benyújtott adóbevallás alapján, "csak" az adókedvezmény sort és a kapcsolódó sorokat kell módosítani. Ha letöltöd hozzá a programot, az nagyban megkönnyíti a dolgot, illetve az ügyfélszolgálaton is segítenek, bár ki nem tölthetik a bevallást.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_773465 (1)
    2014-12-04  20:23

Címlap

top