Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pénztárhiány jegyzőkönyvet

titta*
Létrehozva: 2014. szeptember 19. 21:04

Lányok (Fiúk)!





Már mindent megpróbáltam, netet, könyvelőt, ismerőst, de nem tud senki egy nyomorult (kezdek ideges lenni) jegyzőkönyv mintát küldeni ha lehet pénztárhiánnyal kapcsolatosat. Lehet, hogy valami nagyon egyszerű dolog, de mivel még nem láttam ilyet, ezért fogalmam sincs, hogy kezdjek neki. Pénzautomatából tűnt el pénz, és a biztosító kéri ezt a papírt.





Teljesen megfelel némi instrukció is, hogy hogy álljak neki.





Köszönöm, Brigi





 

  1. 2014. szeptember 22. 16:146.

    előzmény:
    titta* (5)
    2014-09-22  14:17
  2. 2014. szeptember 22. 14:175.

    Egy egyszerű jegyzőkönyvről lenne szó, csak nekem túl bonyolult :|


    De most összehoztam valamit, elég volt egy kis bátorítás :)


    előzmény:
    eda-1952 (4)
    2014-09-21  11:46
  3. 2014. szeptember 21. 11:464.

    Egyébként átbogarásztad  a brosúrát, amit a biztosító adott  a kötvény mellé? (ezt nem szokta senki elolvasni). Talán benne van mit kérnek. Így kívülről szerintem egy jegyzőkönyv lehet, amiben benne van a dátum, a pontos összeg és legalább ketten írtátok alá.  A jegyzőkönyv felvételének időpontja természetesen aznapi.

    előzmény:
    titta* (3)
    2014-09-21  11:33
  4. 2014. szeptember 21. 11:333.

    köszönöm :)


     

    előzmény:
    eda-1952 (2)
    2014-09-20  09:38
  5. 2014. szeptember 20. 09:382.

    "


    A pénztárjelentést 2 példányban kell készíteni, melyből az első példányt - a mellékletekkel együtt – a második példányt önállóan lefűzve kell tárolni.


    A pénztárzárás során:


             meg kell állapítani címletenkénti részletezésben a pénztárban levő készpénz állományt,


             meg kell állapítani továbbá a pénztárjelentés alapján a bevételek és kiadások napi végösszegét, az előző napi készpénzmaradvány figyelembevételével a pénztár fel-jegyzései szerinti egyenleget,


             egyeztetni kell a megállapított egyenleget és a tényleges készpénzállományt,


             az egyeztetés során megállapított eltérést még a megállapítás napján fel kell deríteni, ha ez nem vezet eredményre az eltérést rendezni kell.


     


    Az eltérés rendezéséről jegyzőkönyvet kell készíteni, melyet a jelenlévő személyeknek alá kell írni. A többletet a pénztárba be kell vételezni, a hiányt pedig a pénztáros befizetési kötelezettségeként elő kell írni."


     


    De mivel pénzautomatáról van szó, szerintem menj be az OTP-be és kérj ott tanácsot, vagy nyomtatványt.

    előzmény:
    titta* (1)
    2014-09-19  21:04

Címlap

top