Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Angoltanár 11. kerület

amikor
Létrehozva: 2014. május 16. 15:33

Sziasztok!

 

A 11. kerületben keresek másodmagammal kreatív angoltanárt beszédfejlesztés céljából. Tudtok valakit ajánlani? 

Kicsit túl sok a hirdetés, nem tudom, hogy hogyan válasszak közülük, milyen szempontok alapján. 

 

  1. 2015. október 19. 09:235.

    Dear BarbiP,


    i will be happy if you send me a pm too. My friend need some help.


    Thanks


    Gyöngyi

    előzmény:
    BarbiP (4)
    2014-07-13  15:24
  2. 2014. július 13. 15:244.
    Hello there 
    I'd be most happy to help you with the english :-))
    I'm a native speaker living in budapest, nearby " mompark "


    I'm gonna send you a message in private if you don't mind 
    előzmény:
    amikor (1)
    2014-05-16  15:33
  3. 2014. június 2. 15:253.

    Köszönöm szépen a jótanácsokat! Szerinted mennyi az, ami még nem túl olcsó?  

    előzmény:
    girl27 (2)
    2014-05-27  02:58
  4. 2014. május 27. 02:582.
    Szia, magam is angol nyelvtanár vagyok, de éppen 1 éves gyerekkel itthon, egy darabig még nem fogok tanítani. Javaslom, olyan tanárt keress, aki nem a pénzre hajt, hanem lelkiismeretesen felkészül az órákra. Szerintem írj több tanárnak email-ben, tedd fel nekik a kérdéseidet. Nyugodtan kérdezd meg, hogy mióta tanítanak, milyen könyvet szoktak használni és éltek-e külföldön valaha. Mi a tanítási módszereiknek az alapkoncepciója és erőssége. Ezekből már bőven le tudod szűrni, ki az, aki szimpatikus és kire vagy mire van szükséged igazán. Ha én elkezdenék egy másik, sokadik nyelvet tanulni magántanárral, kétnyelvűt keresnék tanári végzettséggel, tehát olyat, aki tényleg anyanyelvi szinten beszéli mindkét nyelvet. Akit biztosan ne válassz, de ez is csak az én tapasztalatom, : kezdőt (akinek a tanítási tapasztalata 3 év alatt van), vagy olyat, aki túl olcsón adja magát, annak általában a színvonala sem sok. Menet közben se félj váltani, ha nem szimpatikus az elsőre kiválasztott tanár. Remélem tudtam segíteni. :) Jó tanulást!
    előzmény:
    amikor (1)
    2014-05-16  15:33

Címlap

top