Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dietetikus képzés 2014

brightside
Létrehozva: 2014. március 5. 09:38

Sziasztok!

 

Azokat kérdezem, azokkal szeretnék beszélgetni kicsit, akik ilyen képzésre jártak. Hova, milyen szinten. Láttam olyat is, hogy okj-s verzió is van. Az milyen, az mit tud? :O

Mennyi alapozó tantárgy van és mennyi az, amikor már ténylegesen arról tanultatok, hogy milyen betegségekre milyen diéta kell, mely tápanyagok miért fontosak, stb.

 

Ki melyik sulit ajánlja?

 

Köszi!

  1. 2014. március 8. 18:593.

    Köszi! (bocs, csak most láttam, hogy valaki válaszolt)

     

    Engem az is foglalkoztat, hogy hogy lehet, hogy van valamiből okj és egyetemi képzés is. Mi a túrót hagynak ki, hogy belefér annyi időbe? Vagy nem hagynak ki semmit, csak borzasztó felületesen adnak le mindent?

     

     SOTE lenne nekem is szimpatikus, már csak azért is, mert budapesti vagyok, de 300e a tandíj félévenként, ami azért elég durva szerintem :S

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_587518 (2)
    2014-03-05  10:54
  2. Torolt_felhasznalo_587518
    Torolt_felhasznalo_587518
    2014. március 5. 10:542.

    Szia, az OKJ-s képzést szerintem el lehet felejteni. Főiskolai-egyetemi szinten is 70-80 ember jár egy-egy évfolyamra, az OKJ-s végzettségűeket nem szívja fel a piac...

     

    Már első félévben van egy betekintő tárgy, de ezenkívül az első két félévben a többi szakkal nagyjából 90%-ig azonos az órarend.  

     

    Úgy tudom, a SOTE-n és talán Pécsen oktatják, de sztem jobb a SOTE-ra menni,  legalább ez az előnyöd meglegyen.

    előzmény:
    brightside (1)
    2014-03-05  09:38

Címlap

top