Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EFEB-nél EU-s pályázatíró

KicsikeVuk
Létrehozva: 2013. február 5. 12:54

Bp, 2013. febr. 17-én inul, jelentkeztem rá. Jön innen esetleg valaki más is?Jó lenne:-)

 

 

  1. 2017. március 19. 20:075.

    Én e-learninges formában csinálom - szerintem elég jó. Könnyen követhető, a saját tempómban haladok. Minden egység végén van teszt, a vizsga pedig egy pályázat elkészítése lesz. Remélem, az is sikerül majd! 

    előzmény:
    kovacsanna731 (4)
    2017-02-22  18:30
  2. 2017. február 22. 18:304.

    Szia!


    Milyen volt a képzés? Egyik ismerősöm is ezen gondolkodik, hogy erre a pályára lép. Magát a suliról nagyjából már elmondtam neki a legfontosabbakat, de erről a képzésről nem igazán tudok neki mit mondani. Ez is gyakorlatorientált volt? Az ottani tanárok milyenek? Nehéz volt?


    Előre is köszi a válaszod, ha nézed!


    Anna

  3. 2013. február 8. 12:113.
    Senki nem ismeri vagy végezte el?
  4. 2013. február 5. 13:012.
    Járt oda valaki,?Vélemény?

Címlap

top