Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Próbavásárlói munka

w.viri
Létrehozva: 2012. augusztus 3. 11:35

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, hogy valaki dolgozott-e már ennél a cégnél?

http://www.phantomshopping.hu/hu/probavasarlokna k

 

Mik a tapasztalatok? :) 

  1. 2016. július 23. 08:4621.

    Keresünk próbavásárlók a ti városotokban!!!Meg szeretnéd osztani az élményeidet és még ezzel pénzt is akarsz keresni? Ha próbavásárló szeretnél lenni és egy kis pénzt keresni, akkor bizalommal fordulj hozzám hu1@lagomint.com
    A mu
    nkavégzés menete: választasz egy bevásárló központot (Penny, Tesco, stb.). Miután körbenéztél, felmérted a körülményeket, leírod a tapasztalataidat, a kiszolgálás minőségét, és a saját véleményedet az üzlettel kapcsolatban. Be lehet mutatni a pozitív és negatív oldala. Miután teljesítetted a feladatot, pénzt kapsz az elvégzett munkádért. Ez minden, könnyen és egyszerűen. 
    https://lagom.shopmetrics.co m/shopperSignup.asp 


     


     

  2. 2013. május 3. 14:2020.

    Ez nem egészen így van, én elég régóta csinálom és nem rossz pénz, szoktak kiemeltek is lenni, amik 3x annyit fizetnek. A kifizetett díjból nem kell adózni, ők megteszik.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304264 (19)
    2012-08-04  10:54
  3. Torolt_felhasznalo_304264
    Torolt_felhasznalo_304264
    2012. augusztus 4. 10:5419.

    Lehet képzettség nem, de háttér és idő igen.

     

    Ez minimum egy 3 órás munka. Az autószalonok általában a városok kivezető útjain vannak. 8-10km kell csúcsfogalomban autózni oda és vissza. Kerezstül kell lámoázni az egész várost, ami 450.-ft-os benzin ár mellett már nem csak idő de pénz is, amit külön nem térítenek.

     

    A szalonban egy nagyobb értékű autó után kell érdeklődni, ahhoz, hogy hiteles légy sugároznod kell, hogy van 10 millád vagy legalább hitelképes a céged vagy te magat ennyi pénz erejéig. Hát kínai ruhában és sport cipőben ezt nem lehet. De kérik is, hogy minőségi, márkás ruhába menj.

     

    Az érdeklődés ideje min fél óra, aztán el kell menni tesz vezetni is az autóval ami másik fél óra.

     

    Ezek után otthon ke kell tölteni egy igen részletes kérdőívet amiről itt már olvashattunk az másik másfél óra.

     

    Mindez bruttó 3000.-ft amiből adózás után marad 1800-1500 ft.

     

    Talán ha lenne napi 2-3 ilyen teszt és térítenék az utiköltséget, akkor megérné.  

     

     

      

    előzmény:
    tamtamtam (18)
    2012-08-03  20:06
  4. 2012. augusztus 3. 20:0618.
    Nulla előképzettséggel nem olyan rossz pénz az.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304264 (13)
    2012-08-03  16:25
  5. Torolt_felhasznalo_304264
    Torolt_felhasznalo_304264
    2012. augusztus 3. 19:2417.

    Dgy bankab elmehetsz busz bérlettel is, ott reális a 3000.-ft díjazás.

     

    Ugyanennyit fizet egy autószalon tesztelésért is, de ahhoz legyen egy legalább 6-8 millás autód is. 

     

    előzmény:
    Alison1 (14)
    2012-08-03  17:35
  6. Torolt_felhasznalo_304264
    Torolt_felhasznalo_304264
    2012. augusztus 3. 19:2216.

    Nekem nem írnak, telefonon hívnak és ömlik belőlük a szó.

     

    Azt szoktam nekik mondani, hogy nem fogalmaznak helyesen.

     

    Kiemelkedő elvárásaik vannak és nevetséges díjazásaik az autószalonok tezstelése esetében. 

     

    előzmény:
    Alison1 (14)
    2012-08-03  17:35
  7. Torolt_felhasznalo_164163
    Torolt_felhasznalo_164163
    2012. augusztus 3. 18:5515.

    Én azoknál nevettem - kicsit kínomban - amikor úgy jött ki a tesztelés, hogy még nekem került volna pénzbe. Persze csak ha vagyok olyan hülye, hogy elvállalom.

    Pl. xy kávézó tesztelése, a kávét fizetik, de a shop-ban kötelező vásárolni, azt már nem fizetik. Vagy: mozitesztelés, fizetnek egy (!) jegyet, de nasit kötelező vásárolni, és azt már nem fizetik. Na ez már konkrétan lehúzás szerintem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304264 (13)
    2012-08-03  16:25
  8. 2012. augusztus 3. 17:3514.

    Na, igen, ilyeneket én is szoktam kapni.

    Kicsit felszalad a szemöldököm a homlokom közepére, aztán kitörlöm. Mármint a felkérést. 

     

    Bankos munkát viszont sokat csináltam és azt szerettem is, bár az is nevetséges pénz, de ott tanulok új dolgokat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304264 (13)
    2012-08-03  16:25
  9. Torolt_felhasznalo_304264
    Torolt_felhasznalo_304264
    2012. augusztus 3. 16:2513.

    Én is be vagyok regisztrálva és rendszeresen kapok felkéréseket.

     

    Egyet sem fogadtam még el ......

     

    Általában autószalon tesztelésre keresnek.

     

    Elmondják, hogy hitelesnek kell lenned, az autód nem lehet régebbi 3 évesnél és felső középkategóriás modell kell, hogy legyen.

    Elmondják, hogy minőségi, de az sem árt ha márkás ruha van rajtad.

    Elmondják, hogy mia a feladat...........

     

    Szóval kb oda vissza úttal együtt, ahhoz, hogy komoly, autót vásárolni szándékozó ügyfélnek tűnj kell legalább 2 óra.

    Aztán ott a paír munka

     

    3 000.-ft-ért

     

    Jajj ne nevettessen már. 

     

    előzmény:
    csböbe (4)
    2012-08-03  11:52
  10. 2012. augusztus 3. 14:2512.

    Szoktam próbavásárlói munkát végezni. Anyagilag nem éri meg egyáltalán, mint ahogy a többiek is írták. Szórakozásból csinálom, kb egy húsz perces helyszíni meló, plusz egy óra adminisztrációs munka árából tudok venni egy gombóc fagyit.

    Azért csinálom, mert szórakoztat, némi új információra is szert teszek és jövős-menős munkám közben végzem, majdhogynem kikapcsolódásként.

    Rendszeres stabil jövedelmet nem lehet összekaparni belőle.

     

    Most számláztam 27 vásárlást (ez kb két havi munka, minimum 35 óra elfoglaltság persze útidő nélkül, internet, szkenner használati díja nélkül) 31.000 forint. Vállakozóként ennek fele marad a zsebemben tisztán.

     

    Gondolkodtam már, jó hülye vagyok, hogy ennyiért bevállalom, ha nem csinálnánk meg ilyen szánalmasan csekély pénzért előbb-utóbb csak emelnének rajta. Vagy nem. Nem tudom. 

    előzmény:
    w.viri (1)
    2012-08-03  11:35
  11. 2012. augusztus 3. 13:3911.
    Melyik város Mekijében voltál?
    előzmény:
    Tyumesz (9)
    2012-08-03  13:10
  12. Torolt_felhasznalo_164163
    Torolt_felhasznalo_164163
    2012. augusztus 3. 13:3910.
    Én is teszteltem már nekik régebben, semmi gond nem volt velük, sem az adataimmal. Egy dolog miatt nem csinálom most már, mert nem éri meg, nagyon kevés pénzt fizetnek a belefektetett időhöz/energiához képest, és a megbízások is esetlegesek (vagy megkapod amit szeretnél, vagy nem). De amúgy korrektek, mindig kifizettek időben, és nem éltek vissza semmilyen információval. 
    előzmény:
    cell (7)
    2012-08-03  12:08
  13. 2012. augusztus 3. 13:109.
    Sziasztok!

    Én szoktam nekik próbavásásrolni, és szerintem megbízható cég. Teszteltem már nekik autószalont, állatklinikát és még sok mást. Egy második cégnek meg pont ma csináltam Mekis ellenőrzést. Korrektek, mindenről tájékoztatnak, fizetnek, kapok e-mailt mindenről. Nem mondom, hogy ebből fogok meggazdagodni, de mekis tesztelésnél kifizetik amit ettem pl. + kapok hozzá még egy ezrest. Ha már rutinos az ember fel se kell rá annyira készülni, megy magától. Volt már olyan, hogy vissza kellett vinnem egy ruhadarabot és mondani, hogy próbavásárlás volt, de engem nem érintett kellemetlenül és a boltban is jól fogadták. 
  14. 2012. augusztus 3. 12:348.

    Én szoktam nekik dolgozni. A gond az, amit egy másik hozzászóló is írt, hogy adózni is kell belőle, meg vagy elmény az üzletbe személyesen vagy telefonálni kell. Jobb esetben 0ra jössz ki, de volt már olyan hogy még én fizettem rá. Mondjuk meg van adva, hogy x ft-ért vásárolhatsz, de akkor az ember már úgy is olyan dolgot vesz, amire szüksége van és kipótolja.

    Van olyan szitu is, amit én nem vállaltam be, mert számomra ez kínos lett volna. Ez kb azt jelenti, hogy meg kell venned valamit, nekem pl egy cipőt kellett volna, majd másnap visszavinni, hogy még sem kérem, és leírni az üzlet reakcióját. Na köszi ezt nem! Van olyan is, hogy autószalont kell tesztelni, és eleve elvárják, hogy drága autóval érkezz, hogy ne lepleződj le. Na köszi! Akinek már van egy drága autója az tuti nem a kiemelet juttatás, lásd itt éppen 3000 ft miatt fogja magát blamálni. Mire vagy még kíváncsi? Kérdezz nyugodtan!

    előzmény:
    w.viri (1)
    2012-08-03  11:35
  15. 2012. augusztus 3. 12:087.
    Szerintem teljesen mindegy ki mit mondd, ha mondjuk most ide jön a fórumra egy emberke aki ennek a cégnek dolgozik és azt mondja ismeretlenül, hogy :ÓÓÓez egy megbízható cég. Akkor te megadod az adataid?  Ezeket az adatokat senki nem kéri így a neten. Nem kell regisztralni nem kell személyesen megjelenni sehol , az ő részükről nulla viszza igazolás. Ilyen honlapot mi is tudunk am csinalni.:-) Nézz meg egy paypall regisztaciót ott pl milyen adatok kellenek meg itt. Vicces...De ez csak az én véleményem attol még lehet hogy jó...
    előzmény:
    w.viri (3)
    2012-08-03  11:48
  16. 2012. augusztus 3. 12:056.
    10 perc biztos. Autó kereskedést kellett tesztelnem. próbáltam és rövidre fogni de akkor gyanús leszel meg nem tudod meg amit kell ! A fiam telefonját használtam, hát nincs is rajta pénz, de nem is enged a közelébe se !
    előzmény:
    w.viri (5)
    2012-08-03  11:57
  17. 2012. augusztus 3. 11:575.

    Köszönöm a választ.

    Amúgy mennyi ideig kell telefonon beszélni az üzletekel? 

    előzmény:
    csböbe (4)
    2012-08-03  11:52
  18. 2012. augusztus 3. 11:524.

    Szia !

    Én jelenleg is csinálom. Háááát "érdekes " munka ! 2000 Ft fizetnek / megbízás. Vidéki üzleteket kellett felhívnom ami már saját zsebből megy. A számitógép álltal elhasznált áramot már nem is veszem figyelembe, sőt a magyar tanári választékos leírásokat meg se említem. A családom már csak nevet rajtam hogy csak ilyen hülye vállal ilyen munkát mint én. Van főállásom. Ez végül is semmere se elég és még adózni is fogok belőle. Úgy hogy nem is keresem Őket mostanában.

    Nem ajánlom !

    előzmény:
    w.viri (1)
    2012-08-03  11:35
  19. 2012. augusztus 3. 11:483.
    Pontosan ezért kérdeztem rá, hogy van-e valamilyen tapasztalat, mert ezek az adatok túl személyesek...
    előzmény:
    cell (2)
    2012-08-03  11:46
  20. 2012. augusztus 3. 11:462.
    Hmm megnéztem a honlapot---ez így elég érdekes, hogy ennyi személyes adatot kérnek interneten keresztül....Én tuti nem adnám meg , nem vagyok paranoiás de ezekkel az adatokkal már elég sok mindent lehet kezdeni.....Jó hogy a bankkártya lejáratát nem kérik....
    előzmény:
    w.viri (1)
    2012-08-03  11:35

Címlap

top