Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Munka Máltán

cicasziv
Létrehozva: 2012. március 12. 16:21

Sziasztok!

 

Külföldi álláshirdetéseket böngészve bukkantam az AAK International (http://www.aakint.com/ ) hirdetésire, amelyekben máltai hotelekbe keresnek szobalányokat, felszolgálókat, takarítókat, szakácsokat, cukrászokat stb.

 

Mennyire tűnik valódinak szerintetek ez a cég?

 

Vagy ha náluk nem, szerintetek hol érdemes külföldi munkát keresni?

 

A jóindulatú topiktagok kedvéért megjegyezném, hogy eszem ágában sincs reklámozni egy olyan céget, amiről semmit nem tudok. Egyszerűen csak érdeklődöm!!!

 

Köszönöm a válaszokat!

 

Szép napot!

cicaszív

  1. 2015. május 24. 06:474.

    Iszonyu nagy csalas,legnagyobb pofatlansag.Semmit nem csinal azert a 200 euroert,csak el visz egy egy masik lehuzos munkakozvetitohoz.szamlat nem ad szoval alapbol adocsalas is mint otthon,mint Maltan.Semmi felekeppen sem!!!

    előzmény:
    cicasziv (1)
    2012-03-12  16:21
  2. 2012. március 13. 07:193.

    Sziasztok!

    Van is igazság abban amit írtok meg nincs is.nekem a lányom rajtuk keresztül ment Máltára dolgozni.Tartottam tőle hogy lehúzzák mint ahogy nagyon sokat hallani ilyet a közvetítőkről.Nem ez történt.Amit ígértek betartották mindent az utólsó szóig. Nem mondom hogy luxuslakást kaptak hogy a legjobb munkát ami létezett de indulásnak jó volt .később már maga alakította az életét ott kint de akkor már voltak ismerősei  helyismerete stb. Tehát mégegyszer leírom nem nyelték be a közvatítői díjat mint sok esetben hallani de semmi luxuskörülmény nem volt. De nem is ígértek kánaánt.

    További szép napot .

    előzmény:
    antironia (2)
    2012-03-12  19:21
  3. 2012. március 12. 19:212.

    Google a legjobb barátnőd.... :)

     

     

     

    http://forum.index.hu/Article/showArticle?go=113422399&t=9006230

     

    lovemalta 2011.10.15 22:14:27 Š (8221)

     

    Igen van velemeny az AAK-rol.Veluk jottem Maltara.200 eurot zsebrevagtak,igertek szepet es jot.Kaptam:szar lakast dragan (tomegszallas),part time melot nem bejelentve.Elkezdtem keresni magamnak.Ket nap mulva munkaba alltam,kivettunk egy ketszobas lakast a parommal annyiert amennyi a szoba volt amit ok szereztek.Azota szeretnem legelabb a penzem egy reszet visszakapni.Ha hivom a telefont nem veszi fel,uzenetre nem valaszol!Mas magyarok elmondasa szerint lehuznak a lakasbol plussz a fizetesedbol.Szoval a 200 euroval meg nincs vege. 
    Hat ennyi,aki meg szeretne infot kerdes johet.

     

     

    http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=113425144&t=9006230

     

    lovemalta 

    2011-10-16 12:00:33 (#8227)

     

    Ez igy igaz.De azert azt hozzatennem,hogy talalkoztam mar korrekt munkakozvetitovel is az elmult 10 evben (2 ev Nemetorszag aztan Spanyolorszag majd 6 ev Anglia utan azert mar vagom,hogy keressek munkat kulfoldon).Ha talasz egy normalis ceget aki mondjuk 200 euroert kikozvetit egy viszonylag normalis helyre azzal sok idot es penzt sporolsz aztan majd tovabb lepsz...A masik ut mindent egyenileg intezni es elkolteni ugy 2000 eurot mire normalis allast es szallast talalsz es kisakkozod,hogy az adott orszagban mit es hol kell elinezned (pl national insurance es egyebek).Szoval a kozvetitosdi nem lennek egy rossz dolog csak hat az AAK nem tartozik ezek koze.Azt meg hozza kell tennem,hogy a draga -ex rudtancos- munkakozvetitonk (AAK) nemsokara szulni fog szoval gyanitom nem a legfontosabb napi teendoje lesz a magyaroknak tuti munkat talani!!!Amugy itt a facebook profilja ha valaki meg nem ismerne:http://www.facebook.com/anita.keller2

    előzmény:
    cicasziv (1)
    2012-03-12  16:21

Címlap

top