Kedves Fórumozók!

A következő napokban némi ráncfelvarráson esik át az NLCafé, célunk a mostaninál könnyebben kezelhető felhasználói felület. Megeshet, hogy egyes funkciók átmenetileg nem érhetőek el, türelmeteket kérjük! A fórumon böngészni, hozzászólni, topicot nyitni természetesen továbbra is tudtok. Jó böngészést!

VALÓSÁGOS OTTHONI MUNKA

meliblum
Létrehozva: 2010. október 17. 16:57

Sziasztok!

Azért indítottam ezt a topikot, mert többször belefutottam nyerészkedő munkaadókba -vagy pénzkunyerálókba-  és szeretném veletek tapasztalataimat megosztani és tanácsot kérni.

Nagyon keresek itthon másodállásban végezhető nem piramis, mlm, számítógépes stb. munkát. Többszöri próbálkozásomra is csak olyat talátam, amire fizessek be ennyi meg annyi forintot. Ezt 2* megtettem és válaszként azt kaptam, hogy bővebb információért fizessek több ezer forintot.

Van valakinek javaslata, hogy milyen oldalon, címen találok kézzelfogható, valóságos rendesen fizető munkát?

57 hozzászólás
  1. 2017. november 8. 12:3957.

Otthonról végezhető munka. Nem igényel előképzettséget.

Regisztrálni az alábbi linken lehet:

http://zazoredrku.loan/9766797208823/?rstr=603

2. 2017. október 27. 09:0356.

Török tarsasag , ha jol latom .
    Itt a hirdetes tilos.
    Fizetni kell erte : ebbol el a forum.
    Majd remelem kuldik a szamlat....

3. 2017. október 24. 21:2755.

Nem mondta a szponzorod, hogy a lúzerség legalja, ha fórumokon hirdetve próbálsz balekokat vadászni...? 

:-DDD

4. 2017. október 20. 22:5054.

Na, megint egy parasztvakítós MLM.....

Agymosás, bégetős szeánszok, hétköznapi termékek csillagászati áron...

5. 2016. augusztus 14. 13:0453.

Még annyit szeretnék hozzátenni az előzőkhöz, hogy néha segíteni kell neki felállni, tehát gerincbeteg hölgy ne jelentkezzen kérem.

Csak azért írom, mert volt aki ilyen állapotban vállalta volna. De sem neki, sem Nagymamámnak nem akarok rosszat.

Még egyszer köszönöm, hogy segítetek!

előzmény:
    68jujo (52)
    2016-08-14  12:32
  6. 2016. augusztus 14. 12:3252.

Sajnos várható volt ... 

Én viszont keresek egy megbízható hölgyet, aki Nagymamámat ellátná. Ott lakással. A szabadnapot, keresetet, stb, megbeszéljük. Csak olyan embert keresek, aki szereti az öregeket. Köszönöm ha segítetek !

előzmény:
    meliblum (1)
    2010-10-17  16:57
  7. 2016. július 28. 13:2151.

Na ez nem tartott sokáig 

8. 2015. december 7. 20:2550.

Ilyen munkát keresek én is ,ha valaki tud jelezze!!

előzmény:
    ivett.molnar.94 (49)
    2014-11-20  13:27
  9. 2014. november 20. 13:2749.

sziasztok!

tud vki otthoni munkát?borítékolás v csomagolás.persze ha létezik ilyen.és baba mellett is végezhető és nem átverés.jó lenne mellékesként.köszi

10. 2014. október 24. 12:2548.

Sziasztok!

Keresek:
    - cikkíró
    - gépíró
    - fordító (angol-magyar) vagy
    - adatrögzítő állást, amit távmunkában lehet végezni.

Aki tudna segíteni, légyszi írjon üzit!! :)

Köszönöm :)

11. 2013. október 24. 17:0447.

Sziasztok!

Keresek valakit, aki ért honlapok készítéséhez. Már van készen honlapom, de kisebb javítási munkákhoz lenne szükségem segítőre. Adatbázis készítéshez és html programozáshoz kell érteni.

Egyelőre csak kisebb javításokról lenne szó, de később komolyabb megbízássá is kinőheti magát.

Kérlek, hogy priviben küldjetek óradíjat, elérhetőséget!

Köszönöm!!

előzmény:
    meliblum (1)
  12. 2012. november 9. 22:5146.
    Él még ez a topic??
    előzmény:
    meliblum (1)
  13. 2012. január 16. 08:2645.
    Elolvastam a linkedet, de annyira titokzatos, nem is értem, hogy ennyire nem mondják meg, miről is van szó. És hogy kell adózni például? Meg egyáltalán, az lenne a korrekt, hogy részletesen leírnák a dolgot. Még a regisztráltatás előtt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2012-01-13  16:08
  14. 2012. január 12. 19:0844.

Én napi 6 órás munkaidőben vagyok telefonos kisasszony. Hideghívásokkal boldogítom a népet, otthonról. Nincs vele költségem, a cégtől kaptam telefont. Szerintem ez nem egy álommeló, de van és ez a lényeg. Alap+ jutalékot fizet, az alap nem lehet kevesebb ma Magyarországon bejelentett munkánál, mint a minimálbér részarányos része.

Több céget is ismerek, akik telemarketinggel foglalkoznak, és komolyan vesznek téged is és magukat is. A comforce az egyik, nem tudom, hogy van-e most felvétel. Ott megbízásos szerződéssel foglalkoztatnak (ez a gyakoribb), és te tudod meghatározni, hogy mennyit dolgozol, és mikor, azért vannak keretek. Napi 4 óránál kevesebb nem éri meg szerintük sem. Ott van betanulási időszak, szintén otthonról, ezeken kötelező részt venni neten keresztül. 

Szerintem ezekre gondoltál, mint otthoni munka, ami fizet, ha nem vagy mérnök-informatikus :)

Sok sikert a kereséshez, sajnos manapság nem lehet az ember finnyás!

15. 2011. november 19. 19:1343.

Szia! Teljesen egyetértek, manapság nincs normális, felvállalható otthoni munka - sőt - semmilyen munka nincs, kivéve, ha befolyásos ismerőssel rendelkezel, vagy valami különlegesen szerencsés ember vagy. Semmit nem ér a diploma, a végzettség, 30 év felett meg végképp. 

Az MLM - az évszázad átverése, még egy embert sem ismerek, aki ebből kézzel fogható pénzt látott volna. A "fizess be, és majd megkapod a borítékolós munkát" - meg szabadrablás.

Valószínűleg én leszek a fekete bárány, és biztos lesznek akik megítélnek, de én találtam egy otthoni munkát - ami tényleg fizet, legális, és becsületes - bár sajnos a prűd társadalom nem fogadja el. 

Webkamereás modell vagyok - aki nem ismerné, ez egy olyan szolgáltatás, ahol erotikus show-t kell szolgáltatni a vendégeket - mindezt a saját otthonból, webkamerán keresztül. Nem mondanám, hogy túlfizetik, óriási a túlkínálat a lányokból, a válság miatt kevés férfi áldoz erre a szórakozásra, de egy átlag fizetést össze lehet vele szedni. Nagyon kemény meló, jó fizikum, kötélidegzet, kreativitás, némi exibicionizmus kell hozzá, és óriási türelem, kitartás. Sajnos sokan lelotyóznak minket, pedig nincs fizikai kontaktus, a legtöbb oldalon le lehet tiltani Magyarországot, hogy az ismerősök ne tudjanak szétcincálni.

Természetesen nem buzdítanék rá senkit, pláne, nem akarok magamnak konkurenciát, kívánom, hogy mindenki találjon a társadalom számára elfogadottabb állást - de aki nagy pénzszűkében van, és nem szégyenlős, akkor annak érdemes elgondolkodnia rajta. A nagyobb oldalak, pl. Sexchat, Liva Jasmin teljesen megbízható, mindíg pontosan fizet. Nem kell hozzá beruházás, elég egy gyors gép, és egy 5000 Ft-os kamera. Nem kell se mvásárolni, sem fizetni, hogy dolgozhass.

Életcélnak nem alkalmas, de a válság idején még mindíg elfogadhatóbbnak tartom, mint a nagy üres munkanélküliséget. Legalább is én képtelen lennék munk nálkül ücsörögni naphosszat.

Csak azért írtam ezt a hozzászólást - hogy megmutassam ezt a lehetőséget is - aki nyitott rá - aki meg nem, az hagyja ezt a hozzászólást figyelmen kívül.  

előzmény:
    meliblum (1)
  16. 2011. november 1. 16:0342.

Szia!

Én is ebbe a hiába csúsztam bele! :( 

Nekem 500 forintot "kellett" átutalnom a riport küldözgetés reményében!Erre kaptam egy 10 oldalas blabla levelet,aminek a lényege az,hogy adjak fel apróhirdetést otthoni munkáról,szerezzek embereket,akik majd nekem fizetik be az 500 forintot! ha megvan az első 10 emberem,utána léphetek eggyek magasabb szintre..........

Nem fogok küldözgetni semmit,mert szerintem az emberek ugyanúgy kiakadnának,ha csak ennyi lenne a remélt "munka"....egy nulla!

Becsapás..nekem ehhez nincs gyomrom!

Ha esetleg vkinek van pozitív tapasztalata ezzel kapcsolatban,mármint otthoni munkával,az írjon priviben! Köszönöm! :)

előzmény:
    Ditti 27 (25)
    2010-10-17  21:15
  17. 2011. május 15. 22:3541.

Szia,

ne haragudj hogy ezt mondom,de a meska egy nagy fos hely,a barátaimmal együtt próbálkoztunk ott,iparművészetin és képzőművészetin végzett barátaim által tervezett dolgokat árultunk,fél év alatt kerestünk 3000 forintot.

az embereknek nincs szükségük kreatív és igényes egyedi dolgokra,jó nekik az olcsó tucat.ebből nem lehet megélni,és még kiegészítésnek is 0. 

előzmény:
    cirbolya* (16)
    2010-10-17  18:48
  18. 2011. március 21. 07:2140.

Hello!

Én az abadust használom. Csak valós munkákat engednek feltölteni, és egyszerre lehetsz munkaadó és munkavállaló.Így egy reggel dolgozhatsz is, meg ha van valami elvégzendő munkád pl. otthon, akkor azt is feltöltheted. Nekem bejött!

üdv

Ferusz

előzmény:
    meliblum (1)
  19. 2011. január 17. 13:5239.

Szia Nika85!

Szerintem ezzel a hirdetéssel találkoztam kb.2 hónapja az expresszen. Több napon keresztül volt látható.. Hívtam őket én is, nem vették fel. Később pedig egy másik hirdetés volt feltéve a fehérneműsre utalva, hogy csalás.

előzmény:
    Nika85 (38)
    2011-01-16  12:07
  20. 2011. január 16. 12:0738.

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni hogy vki már dolgozik vagy dolgozott egy olyan cégnek,ahol állitólagosan fehérneműket kell csomagolni, párositani ? Most a cimet nemtudom bemásolni, de az igéret az hogy minden héten hozzák-és viszik az árut , illetve akkor van fizetés is. És arra gondoltunk hogy felhivjuk, hátha...de nem vették még fel a telt, mert ha pénz kérnek előre nyilván nem megyünk bele, de ha igaz lenne az nagyon jó lenne. Mert ha már itt az árú és nem akar fizetni, akkor sem bukunk mert marad egy csomó fehérnemű, amit majd elpasszolunk. Vélemények? 

21. 2011. január 12. 10:0237.
    Midaba50 úgy látsziki a reklám kedvéért regisztrálta nick-jét. Töröltette hsz-eit és a hozzá küldött érdemi információkat tartalmazó hsz-emet is...
    előzmény:
    Morpheus RexXx (36)
    2011-01-12  09:02
  22. 2011. január 12. 09:0236.

Én otthon végezhető (is) munkát végzek. Ám segíteni nem tudok, mert magam munkájával és tudásával csinálok magam pénzt. :)

midaba50 ajánlatát nem rosszindulatból már lereagáltam más topikban, hogy miért nem az igazi és nehezen nyomonkövethető, és az így létrejött/felhalmozódott követelések miért nem érvényesíthetőek jogi úton sem. :S

Igazi termelés/termék/munka nélkül nincs igazi bevétel. Ha nincs mögötte valódi produktum, akkor csak időleges aprópénzt várjon az aki OnlineWork-Maker szeretne lenni. :)

Én speciel már OnlineTaskMaker vagyok...

Magyarán ha valaki azt hiszi, hogy valódi produktum/munka nélkül jobb lesz, az online is könnyen jobless. :)

előzmény:
    mamurka (35)
    2010-11-08  12:26
  23. 2010. november 8. 12:2635.
    Olyanok irhatnanak akik most vegeznek otthoni munkat, hatha tudnak masoknak is segiteni. koszonom.
  24. 2010. november 1. 18:3234.

Nincs igazad!

Ott van a topiknyitóban, hogy NEM akar MLM-et!!!

Bármi áron...???  Ne hidd azt, hogy mindenki prostituálja magát egy szar MLM-ben....

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
    2010-11-01  17:44
1 2 3

Legnépszerűbb cikkek