VALÓSÁGOS OTTHONI MUNKA

meliblum
Létrehozva: 2010. október 17. 16:57

Sziasztok!

Azért indítottam ezt a topikot, mert többször belefutottam nyerészkedő munkaadókba -vagy pénzkunyerálókba-  és szeretném veletek tapasztalataimat megosztani és tanácsot kérni.

Nagyon keresek itthon másodállásban végezhető nem piramis, mlm, számítógépes stb. munkát. Többszöri próbálkozásomra is csak olyat talátam, amire fizessek be ennyi meg annyi forintot. Ezt 2* megtettem és válaszként azt kaptam, hogy bővebb információért fizessek több ezer forintot.

Van valakinek javaslata, hogy milyen oldalon, címen találok kézzelfogható, valóságos rendesen fizető munkát?

57 hozzászólás
  1. antironia
    2017. július 5. 18:0657.

Nem mered elárulni itt a fórumon, hogy milyen MLM...???

Csak nem az öreg Amway? :-DDDDD

2. antironia
    2017. július 5. 17:5356.

Rekláááám....... jófajta gerillamarketing...

Senki nem dől már be az ilyen kamu dolgoknak!!!

3. 68jujo
    2016. augusztus 14. 13:0454.

Még annyit szeretnék hozzátenni az előzőkhöz, hogy néha segíteni kell neki felállni, tehát gerincbeteg hölgy ne jelentkezzen kérem.

Csak azért írom, mert volt aki ilyen állapotban vállalta volna. De sem neki, sem Nagymamámnak nem akarok rosszat.

Még egyszer köszönöm, hogy segítetek!

előzmény:
    68jujo (53)
    2016-08-14  12:32
  4. Ez is érdekelhet: 11 dolog, amit csakis akkor csinálunk, ha egyedül vagyunk otthon
  5. 68jujo
    2016. augusztus 14. 12:3253.

Sajnos várható volt ... 

Én viszont keresek egy megbízható hölgyet, aki Nagymamámat ellátná. Ott lakással. A szabadnapot, keresetet, stb, megbeszéljük. Csak olyan embert keresek, aki szereti az öregeket. Köszönöm ha segítetek !

előzmény:
    meliblum (1)
    2010-10-17  16:57
  6. ivett.molnar.94
    2014. november 20. 13:2750.

sziasztok!

tud vki otthoni munkát?borítékolás v csomagolás.persze ha létezik ilyen.és baba mellett is végezhető és nem átverés.jó lenne mellékesként.köszi

7. micuki
    2014. október 24. 12:2549.

Sziasztok!

Keresek:
    - cikkíró
    - gépíró
    - fordító (angol-magyar) vagy
    - adatrögzítő állást, amit távmunkában lehet végezni.

Aki tudna segíteni, légyszi írjon üzit!! :)

Köszönöm :)

8. Ez is érdekelhet: 6 jel, hogy kinőtted a lakásodat
  9. brodak
    2013. október 24. 17:0448.

Sziasztok!

Keresek valakit, aki ért honlapok készítéséhez. Már van készen honlapom, de kisebb javítási munkákhoz lenne szükségem segítőre. Adatbázis készítéshez és html programozáshoz kell érteni.

Egyelőre csak kisebb javításokról lenne szó, de később komolyabb megbízássá is kinőheti magát.

Kérlek, hogy priviben küldjetek óradíjat, elérhetőséget!

Köszönöm!!

előzmény:
    meliblum (1)
  10. lufi
    2012. január 16. 08:2646.
    Elolvastam a linkedet, de annyira titokzatos, nem is értem, hogy ennyire nem mondják meg, miről is van szó. És hogy kell adózni például? Meg egyáltalán, az lenne a korrekt, hogy részletesen leírnák a dolgot. Még a regisztráltatás előtt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2012-01-13  16:08
  11. littlelolo
    2012. január 12. 19:0845.

Én napi 6 órás munkaidőben vagyok telefonos kisasszony. Hideghívásokkal boldogítom a népet, otthonról. Nincs vele költségem, a cégtől kaptam telefont. Szerintem ez nem egy álommeló, de van és ez a lényeg. Alap+ jutalékot fizet, az alap nem lehet kevesebb ma Magyarországon bejelentett munkánál, mint a minimálbér részarányos része.

Több céget is ismerek, akik telemarketinggel foglalkoznak, és komolyan vesznek téged is és magukat is. A comforce az egyik, nem tudom, hogy van-e most felvétel. Ott megbízásos szerződéssel foglalkoztatnak (ez a gyakoribb), és te tudod meghatározni, hogy mennyit dolgozol, és mikor, azért vannak keretek. Napi 4 óránál kevesebb nem éri meg szerintük sem. Ott van betanulási időszak, szintén otthonról, ezeken kötelező részt venni neten keresztül. 

Szerintem ezekre gondoltál, mint otthoni munka, ami fizet, ha nem vagy mérnök-informatikus :)

Sok sikert a kereséshez, sajnos manapság nem lehet az ember finnyás!

12. Melina
    2011. november 19. 19:1344.

Szia! Teljesen egyetértek, manapság nincs normális, felvállalható otthoni munka - sőt - semmilyen munka nincs, kivéve, ha befolyásos ismerőssel rendelkezel, vagy valami különlegesen szerencsés ember vagy. Semmit nem ér a diploma, a végzettség, 30 év felett meg végképp. 

Az MLM - az évszázad átverése, még egy embert sem ismerek, aki ebből kézzel fogható pénzt látott volna. A "fizess be, és majd megkapod a borítékolós munkát" - meg szabadrablás.

Valószínűleg én leszek a fekete bárány, és biztos lesznek akik megítélnek, de én találtam egy otthoni munkát - ami tényleg fizet, legális, és becsületes - bár sajnos a prűd társadalom nem fogadja el. 

Webkamereás modell vagyok - aki nem ismerné, ez egy olyan szolgáltatás, ahol erotikus show-t kell szolgáltatni a vendégeket - mindezt a saját otthonból, webkamerán keresztül. Nem mondanám, hogy túlfizetik, óriási a túlkínálat a lányokból, a válság miatt kevés férfi áldoz erre a szórakozásra, de egy átlag fizetést össze lehet vele szedni. Nagyon kemény meló, jó fizikum, kötélidegzet, kreativitás, némi exibicionizmus kell hozzá, és óriási türelem, kitartás. Sajnos sokan lelotyóznak minket, pedig nincs fizikai kontaktus, a legtöbb oldalon le lehet tiltani Magyarországot, hogy az ismerősök ne tudjanak szétcincálni.

Természetesen nem buzdítanék rá senkit, pláne, nem akarok magamnak konkurenciát, kívánom, hogy mindenki találjon a társadalom számára elfogadottabb állást - de aki nagy pénzszűkében van, és nem szégyenlős, akkor annak érdemes elgondolkodnia rajta. A nagyobb oldalak, pl. Sexchat, Liva Jasmin teljesen megbízható, mindíg pontosan fizet. Nem kell hozzá beruházás, elég egy gyors gép, és egy 5000 Ft-os kamera. Nem kell se mvásárolni, sem fizetni, hogy dolgozhass.

Életcélnak nem alkalmas, de a válság idején még mindíg elfogadhatóbbnak tartom, mint a nagy üres munkanélküliséget. Legalább is én képtelen lennék munk nálkül ücsörögni naphosszat.

Csak azért írtam ezt a hozzászólást - hogy megmutassam ezt a lehetőséget is - aki nyitott rá - aki meg nem, az hagyja ezt a hozzászólást figyelmen kívül.  

előzmény:
    meliblum (1)
  13. Ez is érdekelhet: Kreatív módon varázsolta a hullámvasutat az otthonukba az apuka – videó
  14. minorka76
    2011. november 4. 13:1843.

Szia!

Én ezt próbáltam ki, és tényleg kaptam érte pénzt, bár nem túl sokat:

http://appenscribe.appen.com.au

előzmény:
    meliblum (1)
  15. csillampor2008
    2011. november 1. 16:0342.

Szia!

Én is ebbe a hiába csúsztam bele! :( 

Nekem 500 forintot "kellett" átutalnom a riport küldözgetés reményében!Erre kaptam egy 10 oldalas blabla levelet,aminek a lényege az,hogy adjak fel apróhirdetést otthoni munkáról,szerezzek embereket,akik majd nekem fizetik be az 500 forintot! ha megvan az első 10 emberem,utána léphetek eggyek magasabb szintre..........

Nem fogok küldözgetni semmit,mert szerintem az emberek ugyanúgy kiakadnának,ha csak ennyi lenne a remélt "munka"....egy nulla!

Becsapás..nekem ehhez nincs gyomrom!

Ha esetleg vkinek van pozitív tapasztalata ezzel kapcsolatban,mármint otthoni munkával,az írjon priviben! Köszönöm! :)

előzmény:
    Ditti 27 (25)
    2010-10-17  21:15
  16. Zöldike2010
    2011. május 15. 22:3541.

Szia,

ne haragudj hogy ezt mondom,de a meska egy nagy fos hely,a barátaimmal együtt próbálkoztunk ott,iparművészetin és képzőművészetin végzett barátaim által tervezett dolgokat árultunk,fél év alatt kerestünk 3000 forintot.

az embereknek nincs szükségük kreatív és igényes egyedi dolgokra,jó nekik az olcsó tucat.ebből nem lehet megélni,és még kiegészítésnek is 0. 

előzmény:
    cirbolya* (16)
    2010-10-17  18:48
  17. Ferusz
    2011. március 21. 07:2140.

Hello!

Én az abadust használom. Csak valós munkákat engednek feltölteni, és egyszerre lehetsz munkaadó és munkavállaló.Így egy reggel dolgozhatsz is, meg ha van valami elvégzendő munkád pl. otthon, akkor azt is feltöltheted. Nekem bejött!

üdv

Ferusz

előzmény:
    meliblum (1)
  18. ntamara
    2011. január 17. 13:5239.

Szia Nika85!

Szerintem ezzel a hirdetéssel találkoztam kb.2 hónapja az expresszen. Több napon keresztül volt látható.. Hívtam őket én is, nem vették fel. Később pedig egy másik hirdetés volt feltéve a fehérneműsre utalva, hogy csalás.

előzmény:
    Nika85 (38)
    2011-01-16  12:07
  19. Ez is érdekelhet: Táblával tiltotta ki otthonából Erzsébetet a MÁV - a MÁV szerint nem igaz
  20. Nika85
    2011. január 16. 12:0738.

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni hogy vki már dolgozik vagy dolgozott egy olyan cégnek,ahol állitólagosan fehérneműket kell csomagolni, párositani ? Most a cimet nemtudom bemásolni, de az igéret az hogy minden héten hozzák-és viszik az árut , illetve akkor van fizetés is. És arra gondoltunk hogy felhivjuk, hátha...de nem vették még fel a telt, mert ha pénz kérnek előre nyilván nem megyünk bele, de ha igaz lenne az nagyon jó lenne. Mert ha már itt az árú és nem akar fizetni, akkor sem bukunk mert marad egy csomó fehérnemű, amit majd elpasszolunk. Vélemények? 

21. Morpheus RexXx
    2011. január 12. 10:0237.
    Midaba50 úgy látsziki a reklám kedvéért regisztrálta nick-jét. Töröltette hsz-eit és a hozzá küldött érdemi információkat tartalmazó hsz-emet is...
    előzmény:
    Morpheus RexXx (36)
    2011-01-12  09:02
  22. Morpheus RexXx
    2011. január 12. 09:0236.

Én otthon végezhető (is) munkát végzek. Ám segíteni nem tudok, mert magam munkájával és tudásával csinálok magam pénzt. :)

midaba50 ajánlatát nem rosszindulatból már lereagáltam más topikban, hogy miért nem az igazi és nehezen nyomonkövethető, és az így létrejött/felhalmozódott követelések miért nem érvényesíthetőek jogi úton sem. :S

Igazi termelés/termék/munka nélkül nincs igazi bevétel. Ha nincs mögötte valódi produktum, akkor csak időleges aprópénzt várjon az aki OnlineWork-Maker szeretne lenni. :)

Én speciel már OnlineTaskMaker vagyok...

Magyarán ha valaki azt hiszi, hogy valódi produktum/munka nélkül jobb lesz, az online is könnyen jobless. :)

előzmény:
    mamurka (35)
    2010-11-08  12:26
  23. mamurka
    2010. november 8. 12:2635.
    Olyanok irhatnanak akik most vegeznek otthoni munkat, hatha tudnak masoknak is segiteni. koszonom.
  24. ativeclod
    2010. november 1. 18:3234.

Nincs igazad!

Ott van a topiknyitóban, hogy NEM akar MLM-et!!!

Bármi áron...???  Ne hidd azt, hogy mindenki prostituálja magát egy szar MLM-ben....

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
    2010-11-01  17:44
  25. Ez is érdekelhet: Nyári hőségben hűvös otthon? Így csináld
  26. Csordi
    2010. október 29. 16:1533.
    Az összes itthon hirdetett "otthon végezhető munka" átverés. Én nem pazarolnám erre az időmet, hogy próbáljak keresni ilyen munkát. Viszont igen is lehet otthon pénzt keresni. Ha valakinek van ideje és türelme, akkor az online piactereken (vatera teszvesz és társai) tud pénzt keresni. Az emberek lusták, illetve vidéken nem is minden kapható. Ezt lehet kihasználni és a fent említett oldalakon árulni olyasmit, amire van kereslet. Ebből senki nem fog meggazdagodni, de össze lehet szedni egy kis mellékes jövedelmet. Természetesen a kulcskérdés, hogy mégis mit áruljon az ember. Erre nincsen általános recept. Ezzel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy olyasvalamibe fogjon az ember, amihez ért is.
    előzmény:
    meliblum (1)
  27. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2010. október 29. 12:5532.

Szia!

Persze, elismerik és meg is köszönik !

Csak gondoltam , hogy körülnézek hátha adódik valami ami hoz egy kis pluszt is a konyhára mert szívesen csinálnám.

De 35 év felett már nincs remény sehol.

Pedig részidős munkát is  nézegettem.Esetleg ha bejönne, de nem jön be.

Nem panaszkodom megvagyok én enélkül is , itthon mindig van munka.

Például ma is , most tudok egy kicsit leülni pihizni mert idáig a ház körüli munkákat csináltam és még nincs vége.

Igaz be is kellett pakolnom a sok leándert , muskátlit a teleltetéshez és hát szerintem Te is tudod, mi minden van még ami ilyenkor fontos ,lehetne sorolni. 

előzmény:
    Sarapod2 (26)
    2010-10-17  21:26
  28. Mencely Lilla
    2010. október 29. 12:4231.

Persze hogy szelhamosok.

Munka az lenne ha ok fizetnenek neked.

előzmény:
    Leatitia (30)
    2010-10-28  15:57
  29. Leatitia
    2010. október 28. 15:5730.

Sziasztok!

Hallott vki a távmunka NET-ről? Ezek is szélhámosok? Itt most írták hogy 1900 Ft-ot kell befizetni. 

előzmény:
    meliblum (1)
  30. kishód
    2010. október 27. 21:5729.
    Ha az a pénz itt lenne,amit otthon végezhető munka reményében kifizettem,a hátra lévő életünkben sem nekem sem a családomnak nem lenne anyagi gondja.ÉN AZT TAPASZTALTAM,HOGY AZ ILYEN "MUNKAAJÁNLATOK"MIND EGYTŐL-EGYIG BECSAPÁS.
  31. Ez is érdekelhet: Önvezérlő otthon egyszerűen
  32. zizi-pop
    2010. október 27. 12:2927.

Szia,

én is hasonlóképpen jártam.

Küldtem egy nőnek 700 Ft-ot és küldött egy levelet, amiben írt lehetőségekről, mindegyikhez minimum 6-7000 Ft-ot kellett volna fizetni (pl borítékoláshoz) és ha mindent beborítékoltam, akkor kapok 100.000 Ft-ot, de garantálni nm tudja, mint ahogyan azt se tudja, hogy mennyi mindent kell elért beborítékolni... vicccccc

előzmény:
    Ditti 27 (25)
    2010-10-17  21:15
  33. Ditti 27
    2010. október 17. 21:1525.

Sziasztok !

Én is keresgéltem ithoni munkát amit találtam az banális.......fizessek be 600 ft ot és elküldik az interneten végezhető másolásos- gépeléses-adatrögzitős munka leírását és hogy konkrétan mi is a tehendőm...na persze kiváncsi voltam és úgy voltam vele legyen lássuk a medvét...... elutaltam a 600 ft-ot a hölgynek, mire válaszul kaptam valami 5 oldalas levelet hogy ezt küldözgessem tovább és én is a saját bankszámlaszámomat feltüntetve húzkodjam le a gyanutlan embereket.............szóval elolvastam kiakadtam, és hagytam az egészet !!

én ilyent nem csinálnék senkivel sem !!!!  ilyen világot élünk...

ja és amit még lépten nyomon találni.....internetes webárúház üzemeltetés, MLM....STB AMIBŐL PÉNZED SOSEM LESZ !!!!!!!!!

34. sarkcsillag777
    2010. október 17. 20:1724.
    A legtöbb távmunka számítógéppel történik,biztos hogy ezt a lehetőséget is kizárod ?
    Ahol eleve be kell fizetni az "bűzlik" ...
    előzmény:
    meliblum (1)
  35. Ez is érdekelhet: Így vágj bele a minimalista életmódba!
  36. Torolt_felhasznalo_266997
    Torolt_felhasznalo_266997
    2010. október 17. 20:0723.

Köszi!

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_783757 (22)
    2010-10-17  19:31
  37. Torolt_felhasznalo_783757
    Torolt_felhasznalo_783757
    2010. október 17. 19:3122.
    reális. Nekem annyi a nettóm, amit ír.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_348489 (19)
    2010-10-17  19:29
  38. Torolt_felhasznalo_783757
    Torolt_felhasznalo_783757
    2010. október 17. 19:2920.

mondjál már ötleteket, hogy kb. mire gondolsz?

(amihez nem kell tőke, elméleti/gyakorlati tudás, kézügyesség, etc...)

sosem vágom, hogy milyen lenne az ideális "otthon végezhető" munka? És milyen végzettséggel rendelkezel? Mert pl. egy jól képzett programozó bárhonnan tud dolgozni.

előzmény:
    meliblum (1)
  39. Torolt_felhasznalo_266997
    Torolt_felhasznalo_266997
    2010. október 17. 19:2919.

Sziasztok én is álláskeresésben,

és bocs, ha kicsit off a kérdés:

szerintetek hiteles ezen az oldalon a bérkalkuláció?:

http://www.hrportal.hu/index.phtml?page= berkalkulator

vagy hol számoljam ki?  

a motivációs levélbe szeretném beírni a fizetési igényt (bruttóban) és nem szeretném, ha a végén kiderülne, hogy az sokkal alacsonyabb nettóban, mint én hittem :D

vagy vajon nem gáz nettóban írni?

Köszi! 

40. Ez is érdekelhet: Elvesztheti otthonát a három éve kómában fekvő nő
  41. PUSZKATA
    2010. október 17. 18:5518.

Szia!

Ha befizetsz a számlámra 100000(százezer)forintot,megmondom,hol találsz igazi,otthoni munkát.

Vagy kérek még százezret,és akkor megmondom,hogyan gazdagodjál meg munka nélkül!

Kíváncsi vagyok,mégis,mit ajánlanak neked,mert rám is rámférne egy kis+.

Az előbbi vicc volt,de még annak is rossz... 

előzmény:
    meliblum (1)
  42. meliblum
    2010. október 17. 18:5217.

AHA. Ez eszembe sem jutott. Köszi, elnézek arra is.

Annyira jó, hogy sok segítőkész emberrel találkozom a fórumon,és mindenki tud valami ötletet. KÖSZÖNÖM

előzmény:
    cirbolya* (16)
    2010-10-17  18:48
  43. cirbolya*
    2010. október 17. 18:4816.
    Esetleg ha valamiben ügyes vagy: szabás-varrás, kötés, horgolás, vagy más kézművesség, akkor a Meskán árulhatnád a munkáidat.
    előzmény:
    meliblum (15)
    2010-10-17  18:25
  44. meliblum
    2010. október 17. 18:2515.

Szeretem a munkámat, nem akarom feladni. Végre egy testhezálló állás.

Csak átmeneti kiegészítés kéne. Nem is merném a biztos a bizonytalanért elhagyni. Talán ha egyedül lennék, de így nem rizikózhatok.

előzmény:
    PöttyösPille (13)
    2010-10-17  18:11
  45. vica.mica
    2010. október 17. 18:2414.

"Kozalkalmazotti viszontol a vallalkozasig minden formaban."

Pl. "Tanácsadó".

előzmény:
    PöttyösPille (13)
    2010-10-17  18:11
  46. Ez is érdekelhet: 5 egyszerű trükkel tisztíthatod meg otthonodat a negatív energiáktól
  47. PöttyösPille
    2010. október 17. 18:1113.

Szerintem ne tavmunkaban vagy otthini minkaban gondolkodj, vagyis ne ilyen elnevezes alatt keresgelj. Hanem csinalj valami onallo teveknyseget, vagy keress oylan allast, aminek nagy reszehez nem kell kimozdulni. Ma mar van internet, telefon, vagy johetnek hazhoz a kliensek. Én sok oylan dologba futottam, amirol menet kozben derult ki, hogy vegulis lehet 80%-ban otthon ulve, kotetlen idobeosztasban vegezni a tevekenyseget, csak ugy kell megszervezni, kitalalni.:) Tehat egy normal allasnak/félállásnak  indulo munka sult el igy tobbszor. Kozalkalmazotti viszontol a vallalkozasig minden formaban.

előzmény:
    meliblum (1)
  48. meliblum
    2010. október 17. 17:4912.
    Köszönöm, aranyos vagy, de valami olysmire gondoltam, hogy: teafilter csomagolás, mütyür összeállítás stb. Annak idején kb. 15 éve anyósom teafiltert csomagolt bedolgozásként, de már semmi ilyesmi nincs. Nem válogatok, csak inkább olyat keresnék ami hozza a pénzt, nem viszi.
    előzmény:
    -2- (5)
    2010-10-17  17:30
1 2