Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dolgozni szeretnék!!!!!!!!

*agnes*
Létrehozva: 2010. szeptember 25. 09:38

Sziasztok!

 

 

 

Végső elkeseredésemben írok.

Állást keresek 2 hónapja de reménytelen annyi helyre beadtam az önéletrajzom de semmi válasz. A legjobb esetben elküldik a nemleges válasz de sok helyről válaszra se méltatnak.

Elsősorban irodai munka érdekel, de most már ott tartok bármilyem munka érdekel.Beadtam az önéletrajzom pénztárosnak de semmi pedig a neten fent van,hogy pénztárost keresnek.

A végzettségem pénzügyi és számviteli üi. és jogi asszisztens.

Ha valaki hallott valami lehetőségről kérem szóljon.

 

 

Köszönettel:Ági 

  1. 2011. október 7. 18:16182.
    Azért azt az alkalmatlanságot valamivel bizonyítani is kell. 
    előzmény:
    Panka71 (181)
    2011-10-05  16:48
  2. 2011. október 5. 16:48181.
    Látom,régen írtatok ebbe a topikba.
    Engem most ért el a munkanélküliség réme,ugyanis szinte megzsaroltak,hogy vagy közös megegyezéssel megszüntetem a munkaviszonyom,vagy leírják,hogy alkalmatlan vagyok és fegyelmivel kirúgnak és akkor cseszhetem a diplomám.
    Na ennyit 21 év meló után...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. október 4. 09:49180.

    Sziasztok!

     

    Én Jász-Nagykun-Szolnok megyében keresek állást. Szűkebben Szolnok és környéke. Elsősorban irodai munka érdekelne, hiszen egy közgazdasági érettségivel, több mint tíz éves ügyintéző, illetve titkárnői múlttal nem sok helyre kopogtathatok. Nagyon sok helyen és sok féleképpen próbálkoztam, szokásos módon hirdetésre pályázat, felkerestem cégeket, e-mailen csak úgy elküldtem nagyobb vállalatokhoz az önéletrajzom, de semmi. 

    Előre is köszönöm, ha valaki tudna segíteni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. október 3. 17:06179.

    Sziasztok, 

     

    sajnos állandó munkát nem tudok most ajánlani.

     

    Pluszmunkaként piackutatásokat szervezek, leírom a részleteket.

     

    Egyik műszaki áruház rendezésében lesz piackutatás, melyre résztvevőket keresek.

     

    Aki már volt ilyenen, tudja, hogy zajlik, aki még nem: a kutatás csoportos interjú keretében történik, vagyis a kutató több résztvevővel beszélget vásárlási szokásokról. Ha csak keveset szólalsz meg, akkor sem történik semmi. Alapvetően ez egy kereseti lehetőség, egy kötetlen beszélgetés alatt. Én az elmúlt évben több hasonlón voltam, pl. MÁV plakát és szórólap véleményezése, T-Mobile karácsonyi reklám kitalálása, minősítése; csokoládékóstolás, kávés kutatás, iPhone applikációk kipróbálása és minősítése, stb.

    Nem kell tőle megijedni. Alkalmanként van esély menni ilyenre, érdekességnek is jó, meg kis pénzkeresetnek

     

    Kb. 1,5-2 órás, a résztvevők egy összeget kapnak és egy jelképes ajándékot azért, hogy eljönnek és részt vesznek a beszélgetésen. Lesz egy kis üdítő, nasi, ropi is. :)

     

    A kutatás az október 10-ei és 17-ei héten lesz, 18 órától (természetesen csak 1 alkalomról van szó).

    Férfiakat és nőket egyaránt keresek, az alábbi korosztályokban:

    18-30 év, 31-45 év, 46-60 év, 60+ év

      

    További részleteket priviben mondanék, mert egy topikomat így is törölték emiatt. :(

    Akit érdekel, kérem, hogy írjon privit!

     

    Köszönöm! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. október 3. 16:15178.

    Sziaszok!

     

    Sajnos mint annyian sokan én is munkát keresek.

    Több hátrányom is van ilyen, hogy elmúltam 50 éves és nem tudok idegen nyelvet, de középfokú bér és TB ügyintézői vizsgám van amiben már több mint 6 évet dolgoztam.

    Bérszámfejtő programok közül ismerem a Nexon ( Berenc és Nexonbér), Opus Armada, Brunett, Deltha- t és, hogy naprakész maradjak a szakmában  jelentkeztem az ÉV BÉRSZÁMFEJTŐ VERSENYÉRE.

    Folyamatosan nyomon követem a változásokat, csak már szeretném hasznosítani is.

     

    Kérlek, ha tudtok segítsetek.

    előzmény:
    *agnes* (1)
    2010-09-25  09:38
  6. 2011. október 1. 06:34177.
    Úgy látom, hogy a topik indítója rövid idő után talált munkát. Szerencsés ha még mindig dolgozik. Lehetnek azonban olyan reményvesztett emberek is akik sok-sok hónap után sem járnak sikerrel. 18 éves kortól végezhető üzletkötői munkát ajánlok! Képzettség nem szükséges. Telekommunikációs szolgáltatás, és hozzá kapcsolódó termék értékesítése a feladat. Minden megkötött szerződés után jutalékot fizet a vállalat, hónapról hónapra, mindaddig amíg a szerződés él. A termék és a szolgáltatás versenyképes, vagyis kis hazánkban jól értékesíthető. Nincs fix fizetés, jövedelem csak jutalékból képződik! Ám ez a jövedelem a mai Magyar munkahelyeken kegyelemből adott, fizetésnek nevezett éhenhalási segélyt többszörösen meghaladhatja! További információt csak személyesen adok! Akit érdekelnek a részletek az vegye fel velem a kapcsolatot.
    Szép napokat kívánok mindenkinek! javascript:insertEmotion('dolgozo.gif','Dolgoz%C3%B3');
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. szeptember 30. 09:47176.

    Lottozoba keresunk alkalmazottat. Elony, ha mar megvan a vizsgad.

    A tobbit priviben.

    előzmény:
    *agnes* (1)
    2010-09-25  09:38
  8. 2011. augusztus 19. 14:54175.

    Francia Nyelvű Ügyfélszolgálati Munkatárs TESK-2946-11

     

     

    Szeretne stabil állást versenyképes fizetéssel, ahol napi szinten használhatja / fejlesztheti a nyelvtudását?

     

    Szeretne egy színvonalas, modern, multikulturális környezetben dolgozni, ahol van lehetőség a fejlődésre és az előrelépésre?

     

    Szeretné kibontakoztatni a képességeit, egy szakmai területet jobban megismerni és tréningeken részt venni?

     

    Világhírű, folyamatosan fejlődő partnercégünk számára keresünk nagyszabású projektje kapcsán magabiztos nyelvi képességekkel új munkatársakat.

     

    -          Kimagasló szakmai háttér

    -           izgalmas multikulturális környezet

    -           fejlődési lehetőséget biztosító álláslehetőség

     

     

     

    Munkavégzés helye:

    Budapest

     

    A megpályázandó munkakör feladatai:

     

    A leendő munkatársak felelősek az ügyfél termékeinek és szolgáltatásainak technikai támogatásáért. A pozíció szempontjából fontos szerepet tölt be az adott nyelveken (angol és francia) való kommunikáció, amely a felhasználókkal való kapcsolattartáshoz feltétlenül szükséges.

     

     

    A munkaadója elvárásai:

     

    közép vagy- felsőfokú végzettség erős középfokú ANGOL és folyékony FRANCIA nyelvtudáselőny ügyfél kapcsolattartásban, ügyfélszolgálaton, technikai területen vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

     


     

    Várom jelentkezését!

     

    Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció és szeretne aktív tagja lenni a csapatnak, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a tesk01@tesk.hu email címre a

    TESK-2946-11 jeligével!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_738421
    Torolt_felhasznalo_738421
    2011. augusztus 16. 19:14174.
    Szia. Már nem aktuális az állásajánlat, időközben elhelyezkedtem. Üdv. Edina
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738421 (172)
    2011-07-03  14:33
  10. Torolt_felhasznalo_738421
    Torolt_felhasznalo_738421
    2011. július 13. 10:09173.

    Szia!

     

    Engem érdekelne. Légyszí küldd el az elérhetőséget! Köszönöm.

    előzmény:
    dkzsuzsa (147)
    2010-09-25  18:01
  11. Torolt_felhasznalo_738421
    Torolt_felhasznalo_738421
    2011. július 3. 14:33172.

    Szia Zsuzsa!

     

    De jó h megtaláltam a hsz-edet! Én pont ilyen állást keresek, részmunkaidőben. Ha ez lehetséges, légyszí küldd el a cég elérhetőségét! Itt a hsz-ben is megteheted. Köszönöm: Edina

    előzmény:
    dkzsuzsa (147)
    2010-09-25  18:01
  12. Torolt_felhasznalo_738421
    Torolt_felhasznalo_738421
    2011. július 3. 14:30171.

    Sziasztok!

     

    Nem tudom h írtam-e már ebbe a topikba?! Ha igen akkor szólok h katedi1210 az új felhasználói nevem, másik e-mail címmel regisztráltam. Részmunkaidős adatrögzítő állást keresek, de érdekel még adminisztráció, iratrendezés, ügyintézés(nem telefonos!). Ha tud ilyet valaki, kérem, szóljoh! Köszönöm. És még valami. Bp-en élek lehetőleg bp-i ajánlatokat várok. Edina

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2010. november 27. 14:18170.
    Én is!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  14. 2010. november 25. 12:38169.

    Szia!

     

    Ha jelentkezel, akkor a megelőző négy év alatt munkaviszonyban töltött idő alapján számolják ki, hogy hány nap álláskeresési járadék jár.

     

    Ha négy évet folyamatosan dolgoztál, akkor 270 nap jár, és ebből 91 nap az első folyósítási szakasz (több pénzt kapsz), a maradék 179 nap pedig a második szakasz (kevesebb pénzt kapsz).

    Igen, ebből az összegből ugyanúgy levonnak mindent. Ha

    270 nap után még nem találtál munkát, akkor kapsz álláskeresési segélyt, ami 3 hónap, ha még mindig nincs munkád, akkor már csak az önkormányzathoz mehetsz segélyért.

     

    Onnan tudják, hogy mennyi a fele, hogy először megállapítják neked, hogy hány nap álláskeresési járadékra vagy jogosult, pl. ha csak 100 napra, akkor a fele 50 nap, ez az első folyósítási szakasz (több pénz), második folyósítási szakasz 50 nap (kevesebb pénz).

     

    Én a minimum 73 napot úgy értelmezem, hogy 73 napra akkor is kapsz álláskeresési járadékot, ha csak 1/2 év munkaviszonyod van, tehát kevesebb nap járna.

     

    Jó hír, hogy nem kell a pénzre hónapokat várni, lehet, hogy már decemberben is kapsz, de január az tuti.

     

    Remélem, hamar találsz másik állást!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646917 (168)
    2010-11-25  06:14
  15. Torolt_felhasznalo_646917
    Torolt_felhasznalo_646917
    2010. november 25. 06:14168.

    Sziasztok!

     

    Lenne egy kérdésem Hozzátok. Sajna én is munkanélküli lettem (leszek) :-(

     

    A munkanélküli járadékkal hogy van? Olvasgatom, de nem értem.

     

    "Az álláskeresési járadék folyósításának időtartama minimum 73 nap, de legfeljebb 270 nap. Az első folyósítási szakasz a megállapított folyósítási idő fele, de maximum 91 nap."

      

    Honnan tudják, hogy nekem hány hónapig kell folyósítani? Úgy értem, lehet, hogy egy hónap múlva találok munkát, lehet, hogy hat... Akkor honnan tudják előre mennyi a fele? megtippelik, hogy nekem 4 hónap kell az állástaláláshoz, és akkor 2 hónapig kapom a magasabb összeget, vagy...? És ha hamarabb találok, vissza kell fizetni? Vagy oda sem adják? És mi az, hogy a minimális idő 73 nap? Ha 2 hónapig vagyok csak munka nélkül (60 nap), nem jár nekem semmi? Addig miből élek? (Nem mintha a munkanélküliből lehetne....)

     

    A másik kérdésem, hogy ha december 1-gyel jelentkezem be a munkaügyi központban munkanélkülinek, akkor január elején már érkezik az első havi járadék, mintegy a fizetés pótlásaként, vagy várni kell rá hónapokat?

     

    A harmadik kérdésem, hogy a járadék összege (alap 60%-a, minimum 44100 Ft, maximum 88200Ft) bruttó összeg? Ebből ugyanúgy adózni meg járulékokat fizetni kell, mint a normál fizuból?

     

    Köszi és üdv,

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  16. 2010. november 23. 17:45167.

    Sziasztok!

     

    Én kb. másfél éve végeztem keris szakon. Azota keresek munkát, rengeteg helyre küldtem vagy adtam be önéletrajzot de semmi. Persze probálom nem feladni de sajnos sokszor nagyon nehéz.Nemegyszer kerültem az összeomlás szélére, de szerencsére eléggé tulélő típus vagyok és hamar összeszedem magam.Szeretnék még tanulni is de ahhoz is pénz kéne... Az is bosszant hogy ha még akár minden stimmelne akkor is csak ugy kellenék ha volna gyakorlatom. de az meg hogy a fészkes fenébe szerezzek ha nem vesznek fel sehova? Persze megértem én a munkáltatókat is, nem azzal van a baj.Csak rosszulesik...Ráadásul itt vidéken még nehezebb.Mennék én Bp-re vagy bármelyik "népszerűbb" nagyvárosba, de indulótőke nélkül megintcsak már-már lehetetlen küldetés és ráadásul még ott sem lenne bizos minden. Alattomos kis ördögi kör ez kérem szépen, és tenni ellene nemsokat lehet. Maximum jó helyre kell születni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  17. 2010. november 23. 16:32166.

    Sziasztok! 

    Marketing asszisztenst keresünk XIV. kerületbe.

     

    Elvárások: marketing és/vagy kommunikációs területen szerzett középfokú vagy felsőfokú végzettség; „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetés; MS Office kitűnő ismerete.

     

    Akit érdekel, küldjön privit és adok elérhetőséget! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_669770
    Torolt_felhasznalo_669770
    2010. november 22. 18:21165.

    Sziasztok!

    Érdekel valakit?

    Véletlenül láttam meg. Februárig lehet jelentkezni, nov. 15-én adták fel.

     

    "Napi 6 órás munka KECSKEMÉTEN, SZEGEDEN, PÉCSETT, DEBRECENBEN és BUDAPESTEN egy lelkes, fiatalos csapatban!
    A kedvező fizetést mi adjuk, de az érzés megfizethetetlen!
    Jelentkezz! Telefon: 061/3927589, job@greenpeace.hu – www.greenpeace.hu/toborzok

    előzmény:
    *agnes* (1)
    2010-09-25  09:38
  19. 2010. november 20. 15:58164.
    Ne csak hirdetésekre jelentkezz, nézz ki cégeket és küldd el az önéletrajzodat. Ha pesti vagy, menj el a belvárosba, sok helyen van kitéve a kirakatba, hogy eladót, munkatársat keresnek.
    előzmény:
    *agnes* (1)
    2010-09-25  09:38
  20. 2010. november 20. 10:41163.

    Sziasztok!

     

    hasonló cipőben járok, mint a topic indító. Én már ott tartok, hogy jelentkeztem a Mc donaldsba is. Valakinek van tapasztalata onnan? Mennyi az órabér manapság, milyen a munka? Köszi

    előzmény:
    *agnes* (1)
    2010-09-25  09:38
  21. Torolt_felhasznalo_298214
    Torolt_felhasznalo_298214
    2010. október 5. 21:51162.
    Ha valaki munkanélküli lesz, és 4 órás munkaviszony hogy számít bele a biztosított időbe?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  22. 2010. szeptember 29. 21:49161.

    Sziasztok!

     

    Én a Groupama Garanciánál dolgozok, OTP csoportnál.

    Keresünk 2 főt alkalmazotti munkakörbe, biztosítások, hitelek érékesítésére. Jutalékos!

     

    Aki dolgozik, jól meg tud élni a jutalékból! 

    előzmény:
    *agnes* (1)
    2010-09-25  09:38
  23. 2010. szeptember 28. 13:01160.

    sziasztok!

     

    Én is állást keresek,óvodapedagógusi diplomám van,de más területen keresnék állást!

     

    Budapesten.Recepció,irodai munka,eladó kisebb boltban,szálloda takarítás,mosogatás is érdekelne.

     

    Telefonos munka is,bár nem tudom,az milyen?

     

    Tud valaki valamit?

    előzmény:
    *agnes* (1)
    2010-09-25  09:38
  24. 2010. szeptember 28. 12:02159.

    Sziasztok!

     

    A véleményeteket illetve a tanácsotokat szeretném kérni munkahely "vadászat" ügyében. Munkát keresek már elég régóta, sajnos eddig nem sok sikerrel. Bölcsészként végeztem másfél éve, valamint közgázos szakközépbe jártam. Az álláskeresés kapcsán nemrég jutottam el egy oldalra, ahol egy állásbörzét hirdetnek a Symaban.

    Arra lennék kíváncsi, hogy valakinek van-e valamilyen tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy érdemes-e elmenni egy ilyen börzére???

    Vélemények?

     

    Előre is köszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_116446 (0)
     

Címlap

top