Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

BCE-KIK levelezősök!

Mercedes72
Létrehozva: 2010. szeptember 18. 10:25
Egy ismerősömet idén felvették a BCE-KIK igazgatásszervező szak levelező tagozatára. Szeretnénk tanácsokat, információkat gyűjteni a szakkal, oktatókkal, ügyintézéssel, a tanuláshoz szükséges könyvekkel kapcsolatosan, ugyanis csak októberben kezdődik az oktatás és a honlapon sincsenek fent azoknak a könyveknek a listái, amiből majd tanulni kell, úgyhogy 1 hónap csak úgy  a semmibe eltelik. Esetleg II. évfolyamosoktól megvásárolnánk a feleslegessé vált, de még jó állapotú könyveiket!!! Előre is köszönöm mindenkinek aki tud segíteni bármiben is!
  1. Torolt_felhasznalo_716533
    Torolt_felhasznalo_716533
    2010. szeptember 18. 13:158.
    A romanernő jó de csak alapnak ajánlanám, mert a jogyszabályi válotások miatt frissíteni kell. Különben durva bukás lehet belőle. + a tanárok is ismerik ezeket a segédleteket úgyhogy nemárt hozzátanulni, mert tuják, hogy van benne és mi nincs. De ezt csak jó tanácsnak szántam. Amúgy az egész suli nem vészes, főleg nem levelezőn velük nem szívóznak annyit. Ha kell tanárinfóban is segítek.
    előzmény:
    Lightgrey (5)
    2010-09-18  11:20
  2. 2010. szeptember 18. 12:137.
    Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!!! Igazából október 01-én lesz az első óra pénteken, így értettem az októbert. Köszönöm mindenkinek még egyszer. Ha van még esetleg bármi "okosság", szívesen fogadjuk!
    előzmény:
    hibik (2)
    2010-09-18  10:44
  3. 2010. szeptember 18. 12:096.

    én volnék a bnő

     

    igen, elvileg az ernő oldala még üzemel, de már nem frissíti, ezért mindenki csak a saját felelősségére használja4

     

    egyébként a honlapra nem is teszik fel a jegyzetek listáját, de a jegyzetboltban ki van függesztve, hogy melyik évfolyam milyen könyveket szerzzen be!

    előzmény:
    Lightgrey (5)
    2010-09-18  11:20
  4. 2010. szeptember 18. 11:205.

    Én két éve végeztem, semmilyen könyvet nem vettem meg. 

    Jegyzetet inkább, az elérhető áron van, amúgy a nagy kollektív tudástárból tanultam, az évfolyamunkban volt egy csoport, akik végig kidolgozták a tételsorokat és feltöltötték nekünk.

     

    Barátnőm egy évvel később kezdett, ez az ő évfolyamuk oldala:

     

     http://www.romanerno.hu/

     

    Nem kell regisztrálni, ingyenesen leszedhettek mindent. 

     

     

    előzmény:
    Mercedes72 (1)
    2010-09-18  10:25
  5. Torolt_felhasznalo_716533
    Torolt_felhasznalo_716533
    2010. szeptember 18. 11:054.
    Szia! Én áf-es vagyok, bár nem levelezős, szívesen segítek bármi kérdés van. Tényleg fölösleges minden könyvet megvenni, és ha mindenáron meg akarja őket venni kerressen a felsőbbévesek eladó könyvei között vagy a suliban a fénymásolósnál kb. minden megvan kb féláron. Szoc. pszichora nem kell semmi csak a kidolgozott kédéssor(felsőbbévesektől beszereznető), azt be lehet (KELL) vinni vizsgára és kész. A tanárur első előadáson elmondja hogy vizsgán bármi segédlet használható. Én onnantól nem is jártam be. De am elég érekesek. Szóval ha van rá idő be lehet járni.
    előzmény:
    Mercedes72 (1)
    2010-09-18  10:25
  6. 2010. szeptember 18. 10:443.
    előzmény:
    hibik (2)
    2010-09-18  10:44
  7. 2010. szeptember 18. 10:442.

    Jelentkezzen be az ismerősöd erre az oldalra, itt könyvet, infót, csoporttársat :) szerezhet.

     

    Én is most kezdem, szintén levelezőn, a fórum jó, én is most veszek könyveket.

     

    Amiket eddig megtudtam, (én spec. a levelezős toikba feltettem az összes megvásárlandó könyv címét, kivéve egy tárgyat, mert abból még nincs könyv), h elég 3 könyv: Csizmadia-Kovács-Asztalos: Állam és jogtudomány c. könyve, Solt K.: Mikroökonómiája, és a felsőbb évesektől beszerezhető szoc.pszicho-hoz anyag.

     

    Nem tudom, hogy lehet az, h októberben kezdődik neki, nekem már jövő héten....(bár végül szept.vége)

    előzmény:
    Mercedes72 (1)
    2010-09-18  10:25

Címlap

top