Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Híres embert saját szemmel

ungi.timi
Létrehozva: 2013. március 13. 09:49
Sziasztok!

Egy cikkben olvastam, hogy egyre több külföldi sztár látogat el kicsiny hazánkba. Ennek több oka lehet. Van aki filmet gyárt, van aki szerepel benne és van, aki csak kikapcsolódni jön.

Én egyszer láttam a srácot a Step-upból az utcán. Legalábbis meg voltam róla győződve, hogy ő az.

Ki a leghíresebb ember, akit valaha láttatok a saját szemetekkel?

Számomra fura, hogy Amerikában ezeket az emberek megrohanják az utcán.. úgy kell menekülniük. Itthon meg simán ebédelek Gálvölgyi mellett egy plázában, anélkül hogy bárki is oda menne hozzá..
(tudom, hogy nem egy kategória, de értitek..)
  1. 2015. december 2. 20:4651.

    Bájaleksztől én is sikítok.

    előzmény:
    Bibige (48)
    2015-02-06  23:08
  2. 2015. december 2. 18:5750.

    na igen,ezt én sem értem...minek autogram,mit csinál vele...És nem is szeretik ha lerohanják őket,sőt.Sokkal jobb élmény beszélgetni velük,minthogy autogrammot kényszeritsünk ki belőlük.ha természetes az ember még össze is haverkodnak..

    előzmény:
    kurázsi (37)
    2013-03-23  10:14
  3. 2015. december 2. 18:4349.

    Na én is dicsekszem egy kicsit...anyukámék egy házba laktak Nacsa Olivér családjĺval,sőt jóba is voltunk velük.Olivér mindig hivott a fellépésekre,de akkor még nagyon az elején jártak ,a nagyijának festettem a haját,tök aranyosak voltak...


    Amikor dj.pasim volt, a Penny club nevű helyen,oda járt a Vörös Kabos a csajával,egy asztalnál ültem velük


    A Szex Action nevű zenekar menedzsere a főnököm volt


    A párom Gangsta Zolitól fogadta a bókokat irányomba pár éve egy koncert előtt a ruhatĺrba,majd ugyanott két órával később a Szex Action gitárosával vitatkoztam az új énekesről,együtt iszogatva.Majd az új čnekessel rihegtünk röhögtünk.


    Tabánba Indiánnal fotózkodtunk,


    Balcsin tavaly a Lord együttes čnekesének tesójával ismerkedtünk meg kutyázás útján,rögtön meg is invitált magához,majd telefonn beszéltünk az énekessel is.


    Ingatlanosként eladtam Majsai Nyilas Tünde lakását, és most is egy szinésznő édesanyja házát árulom...


    A tetkóink Big Daddy Laca szalonjába készültek,beszélgettünk vele is.(lehet van akinek nem mond ezek közül a nevek közül semmit de mi inkább rock zene beállítottságuak vagyunk,ezért ilyen körökben mozgunk...

    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  4. 2015. február 6. 23:0848.

    Tegnap találkoztam ByeAlexszel a ...........-i Kocsonyafesztiválon. Autogrammot adott nekem. Baromi helyes volt, és kedves is, pedig az anyukája lehetnék. Sajnos, nem tudom ideszkennelni az autogrammját.


     


    Borzalmas hideg volt. A többség nem tapsolt egyik száma után sem, csak sikoltoztunk.

    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  5. 2013. szeptember 20. 22:5547.

    Csak nem orbán vigyor?

     

    előzmény:
    melanoka (39)
    2013-04-08  16:42
  6. 2013. szeptember 13. 21:4546.
    Kis orszag kis sztarok, nagy orszag nagy sztarok. Penz, nagy penz  van minden sztarkultuszban.Itthon marad temanak Bodi szilvi feneke.
    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  7. 2013. szeptember 10. 19:4145.

    Banderas  -  csak ketto meter es egy kordon valasztott el tole egy filmfesztivalon Dohaban :)

     

     nagyon aranyos - bar  a szepsege mar a multe -de a kisugarazasa az megmaradt 

     

     az isteni antonio alacsony is :) bar a honlapjan az allt , hogy 174 cm -ezt eros tulzasnak ereztem 

    mindenki mas magasabb volt nala ...

     

    lehetett volna sorba allni  autogrammert ,kozos fenykepert is talan - de en ugy vagyok ezzel , hogy mi a fenenek

     a latvanya ,a kozelsege feldobott -ennyi eleg volt 

  8. 2013. Április 24. 13:5944.

    Gary Barlow és Howard Donald (Take That) amikor Gary itt járt koncertezni, találkoztam velük, beszélgettünk is egy csomót+közös fotók, autogramm :)

     

    2 éve mikor itt volt Prince, én voltam az egyik, akit felvittek a színpadra a közönség soraiból, ott táncoltam tőle 1 méterre

     

    7 éve amikor még itt volt Lothar Matteus edző, mentem be a munkahelyemre és beszállt mellém a liftbe

     

    pár hete amikor Münchenben jártam, elmentem a Bayern központjába, és láttam jópár játékost kijönni autóval, egyikőjük meg is állt, kértem autogrammot meg lefotóztam

     

    Magyar ismert embereket is láttam már jópárat itt-ott (Verebes Istvánt egy időben hetente sikerült 'megtalálnom')

    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  9. 2013. Április 18. 22:5343.

    Szia,

     

    válaszolnék az üzenetedre, de nem engedi elküldeni, mert csak a barátaid üzenhetnek. Felvennél?:)

    Köszi, V.

    előzmény:
    cilax (41)
    2013-04-12  22:19
  10. 2013. Április 12. 22:4142.
    '79-80 körül még létezett a Kati és a kerek perec együttes. Osztálykiránduláson voltunk, és míg buszvezetőnk tankolt, mi a wc-zést, evést, ivást rendeztük. Ekkor találkoztunk össze az előbb említett együttes 2 tagjával, Nagy Katival és Kiss Ernővel. Kedvesek voltak velünk, kaptunk tőlük szines fényképeket, amelyeket dedikáltak is. 
    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  11. 2013. Április 12. 22:1941.

    Zidane-nal találkoztam Madridban , beszéltem is vele kb. 4 mondatot, de aranyos volt nagyon, egyáltalán nem volt nagyképű. Aztán Roberto Carlosszal, akit szintén nagyon bírok, továbbá Sergio Ramosszal, Iker Casillasszal és Beckhammel. Nagy élmény volt.

     

    Aztán találkoztam Jean Renóval Nizzában,  a magyarok közül pedig idehaza Pataky Attilával, Burcsa Győzővel és Hajszán Gyulával.

    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  12. 2013. Április 12. 15:0840.

    Johnny Weir.

    Élőben is egy tündér volt és nagyon szép.:)))

    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  13. 2013. Április 8. 16:4239.

    Én pont Londonban voltam az egyik Harry Potter film bemutatóján, és a húgommal kimentünk megnézni a bevonulást, akkor az egész stábot láttuk! :)

     

    Ezen kívül egyszer a Balatonnál stoppoltuk, és egy ismert politikus vett fel minke, hogy elvigyen a szomszéd városba

  14. 2013. Április 4. 21:2438.

    Néhány magyarral már találkoztam, némelyikkel beszéltem is. Olyan munkám volt, ami miatt így alakult, vagy bevásárláskor láttam őket:

     

    Demjén Ferenc

    Geszti Péter

    Nacsa Olivér

    Ganxsta

    Andy Vajna

    Koncz Zsuzsa

    Kovács Patrícia

    Vitray Tamás

    Antónia (RTL híradósa - nem jut a vezetékneve az eszembe)

    Szulák Andrea 

    Vastag Csaba

    Vastag Tamás

    Hajós András

    Dobó Kata

    Caramel + Eszter (A volt barátnője, már nem emlékszem a teljes nevére.)

    Kandech Evelyn

    Gálvölgyi

     

     

    Na meg 1-2 politikus. Pokorni, Semjén, Draskovics,

     

    A lista a teljesség igénye nélkül íródott. Ha gondolkodnék még, biztos eszembe jutna több is...  Persze a színházi élményeket kihagyom, mert az nem igazi

     

    Akivel öröm lenne találkoznom egy rövid időre: Friderikusz és Hegyi Barbara. (Bár utóbbival kis híján összejöhetett volna a találka.)

     

    Külföldiek - hmmm, Jessicával és Timberlake-kel szívesen összefutnék, de kétlem, hogy összejön véletlen is.

     

    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  15. 2013. március 23. 10:1437.
    Ők is ugyanolyan emberek, mint mi, csak éppen más a foglalkozásuk. Miért kellene őket lerohanni? Egy aláírásért, ami előbb-utóbb úgyis a szemétben fog kikötni?
    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  16. 2013. március 23. 09:5936.
    előzmény:
    herne (35)
    2013-03-23  08:05
  17. 2013. március 23. 08:0535.
    Haha, meg egyszer Zambo Arpit az Omszki tonal!
    előzmény:
    herne (34)
    2013-03-23  07:59
  18. 2013. március 23. 07:5934.

    Robert de Niro, a Silverlinen Playbook premierjen a fim elott mondott par szot a szinpadon.

     

    Paul Rudd-ot szinhazban New Yorkban.

     

    Par hires embert koncerten.

     

    Utcan/etteremben/hotelben igazi hiresseggel meg sosem talalkoztam.

     

    Magyarok kozul viszont tobb embert is lattam mar, bevasarlokozpontokban vagy utcan.

    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  19. 2013. március 14. 21:3033.
    Na igen, egy naptárnak azt hiszem sokan örültünk volna! :D Titok, hogy ki az a híres "celeb" pár?
    előzmény:
    papirkutya (32)
    2013-03-14  15:11
  20. 2013. március 14. 15:1132.
    Na jó, ha már itt mindenki felvág, akkor én meg elmondom, hogy egy igen népszerű "celeb" házaspár gyerkőceire vigyáztam nagyon sokáig! :) 

    Elolvastam ezt a cikket, de hát ez megint egy igazi nesze semmi fogd meg jól. Azt gondoltam lesz bele legalább egy naptár, hogy az elkövetkezendő hónapokban ki és hol lesz megtalálható. :) 
  21. 2013. március 13. 20:5331.

      

    Velük találkoztam :

     

     

    Mikhail Baryshnikov

    Ralph Fiennes

    James McAvoy

    Rufus Sewell

    Benedict Cumberbatch

    Per Gessle

    Ian McKellen

    Michael Fassbender

    Stellan Skarsgĺrd

    Alexander Skarsgĺrd

    Noomi Rapace

    Jeremy Northam

     

     

    Mind nagyon kedvesek voltak.

     

     

     

     

     

    Akiket csak  láttam , de nem beszéltem velük:

     

    Tom Hiddleston

    Mika Häkkinen

    Romola Garai

    Björn Borg

    Benny & Björn ( Abba )

    Colin Firth 

    Gary Oldman

    Vanessa Redgrave

     

      

    Most több nem jut eszembe. 

     

     

  22. 2013. március 13. 17:5330.

    Találkozni találkoztam több ismert emberrel is, pl. híres sportolónővel buddhista találkozón, zenésszel konditeremben, egy hirhedt színésszel a szigetszentmártoni közértben, (ő köszönt is nekünk és a kisfiammal pajtizott), aztán egy rádiós tévés műsorvezetővel találkoztam úgy, hogy az akkori pasim vele dolgozott és bementem hozzájuk a studióba, majd pár évvel később kiderült, hogy a házunkban lakik a(z akkori) barátnője és csomószor összefutottunk még (akkor még arcról alig ismerték, mert csak rádiózott). Egyik színészünk anyukájának a tanítványa volt a hugom, az ő egyik táncelőadásukon az említett színész videózott. Egyik tévés személyiség pedig fórumtárs és nála volt a fórumtali. Nagyon régen egy olimpikon tornásszal futottam össze többször egy tornacsarnokban... Biztos nem soroltam fel mindenkit akit az utcán láttam, ja igen a középsulinkban is járt egy klubdélutánon egy ismert színész, az ofőm jó haverja. Meg egy tévés szakács ott volt a céges családi bulinkon, vele készült a kisfiammal közös fotó.

     

    És nekem még csak nem is olyan se a munkám se a hobbim se az ismerősi köröm, hogy hűűű de sok ismert emberrel hozna össze. 

     

    Összességében mindegyikük tök normális, közvetlen és kedves volt. Persze nem rohanták le őket az emberek, hogy jajjj de híííressss vaaaagy.

    előzmény:
    ungi.timi (1)
    2013-03-13  09:49
  23. 2013. március 13. 13:0429.
     politikus buli mi? 
    előzmény:
    andi*1970 (17)
    2013-03-13  11:48
  24. 2013. március 13. 12:5428.
    Szia!

    én szintén oda vagyok egy két sztárért, de sajnos nem volt lehetőségem se Joliet se a kopasz barátunkat elcsípni.. 

    itt olvastam a cikket amúgy, ha gondolod nézd meg. Mindenesetre, ha ennyire oda vagy a sztárokért te is, akkor ez neked is jó hír 

    Jöhetne Robert Downey jr., vagy Johnny Depp 
    előzmény:
    mandulatündér (18)
    2013-03-13  12:19

Címlap

top