Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hepatitis-B

Lillaréka
Létrehozva: 2005. szeptember 15. 10:32

Sziasztok!!

Holnap Hepatitis-B elleni oltást kap a fiam..... De semmit nem tudok róla... csak azt, hogy kap. Tudja valaki van-e mellékhatása az oltásnak?? láz, izomfájdalom, ilyesmi??
Holnap kötelező sulitúrájuk lesz a Bakonyban.....nem szeretném, ha esetleg ott lázasodna be, vagy valami hasonló....

A másik, hogy reggel kissé köhögött is, valszeg enyhén megfázott. Megkaphatja így is az oltást??

Sajnos a suli nem tájékoztatott semmiről... és nem is szokott...

  1. 2005. szeptember 15. 10:475.
    Ahhoz nem értek, emlékezni nem emlékszem, gyerekem (még) nincs...   Amiatt, hogy nincs teljesen jól, mindenkép szóljon a dokinak, az nem árthat!!
    előzmény:
    Lillaréka (4)
    2005-09-15  10:45
  2. 2005. szeptember 15. 10:454.

    Köszi!!  

    nem beteg kifejezetten a fiam.... de lehet majd figyelmeztetem, hogy szóljon a iskoladokinak.

    Örülök, hogy nincs mellékhatása.....Jövő héten a kislány kap DI-Te oltást.... sajnos aztuán mindig lázasak voltak.

    előzmény:
    a1g1i1 (2)
    2005-09-15  10:40
  3. 2005. szeptember 15. 10:443.
    Semmi, semmi... írnak mindenfélét (láz, dagadás, ahova kapja stb stb), de nekem pl. semmi bajom nem volt...
    előzmény:
    Lillaréka (1)
    2005-09-15  10:32
  4. 2005. szeptember 15. 10:402.

    Szia!

    Én kaptam, és az égvilágon semmi következménye nem volt.  amunkahelyen mindenki kapott, és senki nem mondta, hogy sz*rul lett volna... persze ez nem törvényszerű, én nem vagyok hozzáértő  

    Hogy kissé betegen beadják-e, nem tudom, csak kutyáknál   De náluk semmit nem adnak be, amíg bármi baja is van, szóval szerintem valahogy így lehet embernél is logikusan...

    előzmény:
    Lillaréka (1)
    2005-09-15  10:32

Címlap

top