Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fáj a fogam ha hozzaerek!!

ProtectCastiel
Létrehozva: 2017. augusztus 18. 10:03

15 eves vagyok. 2 napja voltam gyokerkezelesen (ideiglenes tomes) es reggel arra keltem, hogy hogyha hozzaerek a fogamhoz akkor faj (nem annyira nagy fájdalom, mondhatni enyhe) 


ez normalis??? ugye nem kell kihuzatni? felek 

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. augusztus 24. 09:384.

    Mi lett veled?

  2. 2017. augusztus 18. 14:483.

    Nos, Neked kellene rá az antibio. Ilyen esetben én kaptam. De egy telefont megérne, hogy mit is mond a doki?
    Mert ha már be is dagad, komolyabb odafigyelést érdemel.

  3. 2017. augusztus 18. 10:162.

    Az ideiglenes töméssel azt tesztelik, hogy bírná-e már a gyökértömést a fog. Ha még gyulladt, gázok képződnek benne, az feszít és fáj. Vissza kell menni /főleg, ha romló tendenciát mutat/, kiveszik az ideiglenest, kipucolják, folytatják a kezelést. Ha ez már maradó fog, akkor nem a foghúzás a cél...

Címlap

top