Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kozmetikát keresek - XVIII

Acka
Létrehozva: 2017. augusztus 14. 22:43

Sziasztok! ^^


Sok topikot olvasgattam a fórumon hasonló témában, de a legtöbbjük nagyon régi volt már, így gondoltam létrehozok egy újat.


A jelenlegi kozmetikusom hosszabb ideig szabadságon van, én pedig szeretnék találni valakit, aki megbízható és tényleg alaposan végzi a munkáját/ kezeléseket (ahol legutóbb voltam, az egy szépség szalon volt, ahol 3-at nyomtak rajtam 7000-ért és kész is voltam... és olyan volt az arcom, mint kezelés előtt). 


Budapesten, a 18. kerületben lenne a legjobb, ha lenne valaki, de a környék is megfelelne bárki. Az ár teljesen mindegy (10k felé azért nem szívesen mennék).


Kérlek segítsetek! :)

  1. 2017. augusztus 25. 11:204.

    A Szöszi Szalont ajánlom. Mitró Viki nagyon szépen, lelkiismeretesen dolgozik. 

  2. 2017. augusztus 15. 11:303.

    Ja, a címet elfelejtettem megírni: Üllői út 437., az 50-es villamos vonalán a Thököly út és a Baross utca között félúton

  3. 2017. augusztus 15. 11:222.

    Szia!
    A Lótusz szépségszalonban Fodor Katit ismerem régóta, ő nagyon alaposan dolgozik.
    Ha szeretnéd, privátban küldök mobil számot hozzá.
    Szép napot: Tapsi

Címlap

top