Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nyaki-sérv műtét

umonica
Létrehozva: 2017. augusztus 9. 08:15

Tanácsotokat szeretném kérni., van egy nagyon ramaty nyaki mr felvételem. Annyira, hogy az orvos műtétet szeretne. Nem félek tőle, mert 12 éve szenvedek fülzúgás, szédüléstől. Roham szerű ,halál félelmekkel teli hányásig szédüléstől. Alig várom, sőt epekedve várom, hogy ez a műtét megoldja a szenvedéseimet. De aggódom. A nyaki gerincemnél találtak a c5 alatt és a c6 alatt egy jókora kiszakadt részt, ami nyomja az idegeket, meg valami űrt, meg a bal neuroforamentet. Ezt a kiszakadt részt venné ki a doki., de akármennyit olvasom a fórumokat cikkeket, nem találok ilyen tünetet ami nekem van. Mindenki fájdalomról ír., persze az is van, de ettől a szédüléstől nincs rosszabb számomra. És nem találok még csak hasonló embert sem aki ilyen tünettel ment volna nyaki porckorong-műtétre. A fül orr gégészem minden betegséget kizárt, illetve már minden vizsgálaton túl vagyok, és végre januárban egy röntgen és egy Mr is megerősítette Orvosomat, hogy ez a porckorong leszakadástól van., de aki műteni fog, a gerinc orvos, ő azt mondta, hogy idegi becsípődés nem okoz ilyen tünetet. Kérlek titeket, akinek volt ilyen, és bebizonyosodott , hogy a porckorong okozza, kérem írjon nekem. Nagy megkönnyebbülést okozna…Előre is köszönöm.

Címlap

top