Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Menszesz probléma

Kicsilány1
Létrehozva: 2017. május 8. 12:25

Sziasztok!


Komoly segítséggel forduloj hozzátok hátha esetleg itt értelmes választ kapok.


16 éves vagyok , a párom 19 éves


Problémám van a menszeszemmel mar 5 napot késik és kicsit meg vagyok ilyedve


Mivel mikor a múlt hónapban ( április 4.-én) volt meg akkor rá 8.-án veszítettem el a barátommal a szüzességem.


És rászámoltam 28 napot a dátumra és 3.-án kelett volna neki megjönnie de semmi.


Terhességre gyanum nincsen nincsennek előjelei , se hányinger se semmi.


Gumit rendszeresen használunk minden együttlétkor 1-2 szeri alkalom volt mikor gumi nélkül csináltuk és akkor sem volt semmi probléma


A napokban viszont volt egy jellegzetes menstruáció előtti szagom mint ami minden nőnek szokott lenni , ekkor megörültem hogy megjötf mégis semmi, és mostmár nagyon aggódom hogy nehogy baj legyen!


Szerintetek mit tegyek?


 


 

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. május 10. 11:5410.

    Több alkalommal elolvastam az topikindítódat.


    Úgy vagy te kicsileánka ahogy én fiú!


    Gondlom kamasz srácként állatira érdekel mi zajlik a lányok bugyijában.


    Így nem sok infóhoz fogsz jutni, tuti.Olvass utána, osztályfőnöki órán kérd hogy legyen ez a téma.A kérést lehet megbeszélni  az ofővel  négyszemközt is, így nem leszel  a céltáblája az osztályod  hülye vicceinek. Ámde, először próbálj Apuval és Anyuval is beszélni erről, ha még nem tettétek fel.


    Aztán majd jön a saját tapasztalat.........


    Egy dolgot azonban mondhatok neked, amikor szagról kell beszélni, az már betegség, akkor már orvoshoz kell fordulnia annak akinél ez előfordul.


    Normál esetben - és ez a nagy többség kicsikém - sima  zuhanyzással/tisztálkodással nincs olyan  zavaró szag amit említesz.


    A te test- és nemiszagodra is ez vonatkozik, ha ez már melletted állva is "szagolható" uccu neki, iszkiri az orvoshoz.


     


     

  2. 2017. május 10. 11:189.

    Kamu.


    Valamelyik féleszűnek viszket a pecke, és itt kompenzál.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_980663 (8)
    2017-05-09  13:39
  3. 2017. május 9. 13:398.

    Komoly segítséggel forduloj hozzátok


    Kinek kell itt segítség?
    Ha nem akarsz manót, miért itt szórakozol?
    Amíg itt marhulsz, az osztódik benned, tudod?
    Ha elég nagy vagy combszétnyitáshoz, ugorj el orvoshoz lécci


    Ladynek: Igazad van. Anyám!! a helyesírás! Szerencse lenne,ha kamu lenne
    Melléüt a betűknek: ennek a szűzlánynak a szeme van vagy 65 éves

  4. 2017. május 9. 13:047.

    Menj el a nőgyógyászodhoz. Nincs még? Az baj. 16 évesen legyen. Van már? Akkor menj el. Ha már ott vagy, beszélgess el vele a védekezés különböző megoldásairól. 


    És úgy általában: orvosi kérdésekkel kapcsolatban ne fórumokra írogass, hanem szüleiddel, családoddal, orvosoddal (orvosaiddal) beszélgess gyakrabban. 16 évesen ezt illene tudni. De még nem késő megtanulni.

  5. 2017. május 9. 10:266.

    Hm, hát szívesen... 

  6. exb
    exb
    2017. május 8. 20:155.

    Szia. Ne pánikolj! Vegyetek gyors egy tesztet a Rossmannban. Vannak olcsók is (2-300.-) azok is jók! Ha negatív akkor nyugi!


    Szorítok

  7. 2017. május 8. 17:164.

    Az adott tanácsokon kívül javasolnám még a te életkorodban a szex helyett - mellett  - a nyelvtankönyv sűrűbb használatát is.

  8. 2017. május 8. 14:073.

    Mindig pontosan 28 naponként szokott megjönni? Ha nem, akkor azért még ne ess kétségbe, de mindenképp vegyél terhességi tesztet. A ciklust egyébként befolyásolhatja az is, hogy most éltél először nemi életet (és jó nagy szívás lenne rögtön teherbe is esni). Utóbbi elkerülése végett mondom, hogy ha most meg is jönne a menstruációd, kicsit jobban olvass már utána a témának, mert így pengeélen táncolsz folyamatosan, és ha most meg is úsztad, talán a jövő hónapban újra indul a találgatás. Igen, sajnos egy alkalom is bőven elég, hogy terhes legyél, ha nem védekeztek. 


    A mensi előtti "szagon" meg nem tudom, mit értesz, de tuti, hogy nem természetes. Ha szagokat érzel, menjél orvoshoz, mert jó eséllyel nem mensihírnök lesz az, hanem egy bakteriális fertőzés. 


    Nagyon sok felvilágosító könyv kapható ma már, az óvszer mellett első körben én arra is áldoznék... vagy a könyvtárból vennék ki néhányat, és el is olvasnám a helyedben. 

  9. 2017. május 8. 13:112.

    Ballagj el egy drogériába/patikába és vegyél egy terhességi tesztet.


    "1-2 szeri alkalom volt mikor gumi nélkül csináltuk és akkor sem volt semmi probléma"


    Hogy érted, hogy nem volt probléma? Ha nem használtatok gumit és egyéb módon sem védekeztetek akkor természetesen lehetsz terhes.

Címlap

top