Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr Kulcsár Ákos nőgyógyász

Pipimimi
Létrehozva: 2016. december 15. 22:59

Sziasztok! Ismeri valaki Dr Kulcsár Ákos nőgyógyászt? Méhnyakműtét előtt állok és lehet, hogy ő fogja csinálni, szeretnčk róla véleményeket hallani. Köszönöm!

  1. 2017. február 17. 14:245.

    Sziasztok!


    Az én személyes véleményem a doktor úrról annyi, hogy egy pénzéhes, bunkó, lekezelő, arogáns p...szt. Már elnézést a kifejezésért. A megbeszélt időpontot sem tudta tartani 45 perces csúszás volt. Konzultációra jöttem hozzá ami 3000 Ft ő már vizsgálni akart 28 000 Ft-ért hahaha. Még csak az ajtót sem csukta be, hogy mindenki hallja milyen ügyben fordulok hozzá. Amikor közöltem vele hogy nem vizsgálatra jöttem lekókadt a szája és flegmázott velem kíméletlenül. Majd kérdeztem a műtét árát 140 000 Ft-ot mondtak a telefonos időpont egyeztetésnél majd ő közölte, hogy ez nem teljesen így van mert 340 000 Ft hahaha. Amatőr az egész, félreértések, zűrzavarok tömkelege. Nagyon nem volt szimpatikus előtte sem, utána végképp nem. Nem ajánlom senkinek. Én tuti nem bíznám magam rá semmilyen téren. Igazából a 3000 Ft-ot sem érdemelte volna meg már csak a viselkedése miatt sem, de kifizettem (mert ki kellett) csak hogy ne legyenek rémálmai. Filléres. Nagyon gáz.


    További Szép Napot!

  2. 2016. december 28. 17:444.

    Köszi a véleményt! Januárban megyek hozzá :-)

    előzmény:
    oroszlanszilvi (2)
    2016-12-18  07:45
  3. 2016. december 28. 17:433.

    Köszi a véleményt. Januárban megyek hozzá :-)


     

    előzmény:
    oroszlanszilvi (2)
    2016-12-18  07:45
  4. 2016. december 18. 07:452.

    Szia !


    Nem tudom esetleg túl vagy-e már a műtéten,de azért leírom a véleményem. Csak jót tudok róla mondani, nekem semmi gondom nem volt vele. Három gyermekemet szültem nála és a méhszájseb műtétemet is ő csinálta lézerrel, szóval bátran ajánlom őt, kitűnő nőgyógyász az én tapasztalataim szerint.

Címlap

top