Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

#segítsetek #péksütik

bako.agnes.luca
Létrehozva: 2016. november 24. 17:25

Sziasztok!  


Utolsó egyetemi projektmunkám (nagyon remélem) során a péksütikkel kapcsolatban végzünk kutatást!


Kérlek töltsétek ki, ha van egy kis időtök! Katt ide:péksütik


Nagyon köszönöm Nektek!!!!! 


 

  1. 2016. november 24. 20:063.

    Engem egyszerűen nem engedett továbbmenni az egyik oldalnál, pedig mindenre válaszoltam. Ott is hagytam az egészet.

  2. 2016. november 24. 19:432.

    A jószándék megvolt bennem....de minek...((( Elfelejtetted mondani, hogy bp-i meg nem tudom hol gyakori boltokat emlegetsz, nem tudod, hogy a Fornetti meg a pek Snack (én ezt kedvelem) többnyire más boltokban van, azaz egy kisbolt is árulhatja a termékeit. Már attól is borzolódtam, hogy vitás dolgokat egészségesnek nevezel, de ez nézőpont kérdése. Viszont ha kijelentem, hogy nem vennék meg egy olyan új terméket, ami GMO mentes (anyám borogas...), meg tk kiőrlésű, cukormentes ésatöbbi....ez után meg mutogatod a leendő termékek fotóját és nulla forintot nem lehet jelölni, továbbmenni se lehet, mert kötelező kérdés. Elnézést, de ha vlamit nem akarok megvenni, akkor 5 forintot sem adok érte, pont. Amennyiben ez előzetes reklám egy új termékhez, hát nem jött be, bocs'...))


    Ui: cukormentes, gluténmentes hasonló termékeket az eszik, akinek van ilyen problémája. Az új termékek nevét meg körözd angol nyelvterületen, ez itt Magyarország. Vagyunk páran, akik csak emiatt nem vennénk meg. Igaz is, ha a dolognak nincs köze a fornettihez, azért a helyükben morognék egy sort, ha a Fittnettinél döntetek. Mint vevő is becsapva érezném magam.

Címlap

top