Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellrák, kérdés

cosmopolita123
Létrehozva: 2016. november 22. 13:19

Sziasztok!


Mellrákkal kapcsolatban lenne kérdésem azokhoz akik túl vannak rajta vagy esetleg jobban értenek hozzá. Családomban van mellrákos beteg, dec.6-án műtik. Okt.26-án vettek tőle vékonytűs biopsziát, mely eredménye Grade 1, c4. Mammon, uh-n, ct áttéteket, nyirokcsomoáttétet nem láttak. A ct-n a dög 2cm*2,7 cmes (uh: legnagyobb átmérője 2cm), bal oldalon felül van. Eddig még reménykedtem is volna, de a ct-n az van írva, hogy emlő bőre megvastagodott és a bioprszia után enyhe pír is van balodalon belül és alul. Megmutattuk a sebésznek megfogta, megnézte de konkértumot nem mondott. Valamit beszélt a bőrnyirokrendszeréről, meg egy kis részen narancsbőrről és azt mondta,h jegelje. Nem akarja levenni az egész mellet. Utána néztem a neten "egyszerű" tünettől kezdve gyullaládosig mindent találtam. Máshol is érdeklődtem, de senki nem tudott mondani semmit...Úgyhogy a viszonylagos nyugi után jön a kétségbeesés. Ha valakinek van ilyesmiről tapasztalata vagy tud mondani ezzel kapcsolatban valamit, megköszönöm....

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 29. 23:168.

    Na nem mond.


    Sajnos  van hogy az.Fajtától függ és persze attól hogy milyen stádiumban fedezték fel.Az agresszív mellrák pl heteken belül megöl.


    Nem kell a félrevezetés. A korrekt és felnőtthöz méltó ismertetés a rákról, fajtáiról, a beteg esélyeiről alapfeltétel.


     


    Olvass:


    http://daganatok.hu/rak/

    előzmény:
    pikpik (7)
    2016-11-29  21:46
  2. 2016. november 29. 21:467.

    Keressél infót az ISCADOR injekcióról.


    A mellrák ma már nem halálos betegség. Nyitott gondolkodású orvost keressél, aki nem csak kemoterápiában gondolkodik.

  3. 2016. november 29. 15:416.

    Nem jelenik meg nekem a privi üzenet lehetősége/felirata/ikonja, pedig azt írnék. Nyilvánosan csak annyi, hogy nyugi!

  4. 2016. november 24. 23:205.

    Írtam privit

  5. 2016. november 23. 20:174.

    Talán csak annyit, hogy kiönthesse ami a  szívét nyomja...- és reményt kapjon. 


    az orvos, ha kevés benne az empátia.. egyvalamit biztosan nem ad-- reményt. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (2)
    2016-11-22  14:45
  6. Torolt_felhasznalo_779837
    Torolt_felhasznalo_779837
    2016. november 22. 23:453.

    Nincs két egyforma eset, nem hiszem, hogy itt kell információt gyűjteni egy ilyen komoly betegségről. Inkább keres fel egy magánorvost és majd ő elmagyarázza a lényeget. Jobbulást.

  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 22. 14:452.

    Ha valakinek van ilyesmiről tapasztalata vagy tud mondani ezzel kapcsolatban valamit, megköszönöm....


     


    Ahogy olvasom, már valaki , aki bizony hogy VALAKI - mégpedig az ORVOS aki mondott valamit.


    Ennél többet itt mégis kitől vársz? Csak hogy tudd:minden eset más.És a kérdés legegeslegilletékesebbje az ORVOS.

Címlap

top