Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bérczy J./Koppány V.endokr

olajbogyo11
Létrehozva: 2016. november 21. 20:39

Sziasztok!


 


Ciklus probléáim vannak,jó endokrinológusra lenne szükségem.


Ismerői körben két orvost ajánlottak,és hozzájuk idén még magán úton is lenne időpont.


 


Dr.Bérczy Judit és


Dr.Koppány Viktória


 


Van e bárkinek tapasztalata velük?


Kihez érdmes menni?

  1. 2016. november 27. 14:315.

    Szia,


    én Koppány Viktóriánál jártam nemrég, az Endokrinközpontban.


    Rendkívül kedves, alapos, megnyerő doktornő. Nekem magas a prolaktin szintem, arra írt gyógyszert. 


    Egy találkozás alapján nehéz megítélni, hogy szakmailag milyen, de emberileg végtelenül szimpatikus.

  2. 2016. november 21. 21:214.

    Velem nincs sok gondja, mert rendesen szedem a szokásos gyógyszert, és így jók az értékeim. Gyakorlatilag csak meg kell néznie a félévenkénti laborleleteket, és ha valamelyik érték nem stimmel, akkor korrigálja a dózist.


     


    Szóval engem nem diagnosztizált, mert már sokkal régebben megvolt a diagnózis, mielőtt hozzá kerültem.


     


     

    előzmény:
    olajbogyo11 (3)
    2016-11-21  21:12
  3. 2016. november 21. 21:123.

    És meg vagy vele elégedve?


    Alapos orvos,mennyi "könnyen" írja fel gyógyszerek sokaságát?

    előzmény:
    antironia (2)
    2016-11-21  21:09
  4. 2016. november 21. 21:092.

    Én pajzsmirigy témában járok Koppány Viktóriához (Sztk rendelésre), de azt sajnos nem tudom hogy egyéb endokrin területen milyen.


     


     

Címlap

top