Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Röntgen terápia

huncut
Létrehozva: 2016. augusztus 26. 15:39

Évek óta küzdök derékfájdalmakkal, protrusiot állapítottak meg, koromból adódó kopással. Kezeltek már gyógyszerrel, injekcióval, szteroiddal, gyógytornával, 3-4 hónapos jobb lét után kezdődik minden elölről. Erős fájdalmam van, ezért röntgen terápiát javasolt a reumatológus. Amit olvastam róla nem nyerte el a tetszésemet, megrémisztett. Volt-e valaki ilyen kezelésen, hatásos volt-e, milyen mellékhatást tapasztalt? És ha segített milyen távon?

  1. 2016. augusztus 27. 10:284.

    A Kékgolyó u-ban, 5 napon keresztül kellett bejárni, minden nap azonos időpontban (ez az előjegyzésnél dől el, hogy mikor tudsz menni, figyelembe veszik). Ilyenkor már várni sem kell, mivel szinte percre be van osztva mindenki.

    előzmény:
    huncut (3)
    2016-08-27  09:02
  2. 2016. augusztus 27. 09:023.

    Köszönöm, talán ez az első pozitív vélemény amit olvastam. Hol kaptad a kezelést?

    előzmény:
    hme46 (2)
    2016-08-27  08:28
  3. 2016. augusztus 27. 08:282.

    Szia, én 3 évvel ezelőtt kaptam 5 kezelést a vállamra, azóta tökéletes. Semmi mellékhatása vagy bármi kellemetlenségem nem volt és nincs. Úgy tudom, bizonyos kor alatt nem ajánlják, de ha az orvosod úgy véli, hogy hasznos lehet, na félj tőle.

    előzmény:
    huncut (1)
    2016-08-26  15:39

Címlap

top