Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátcserje kapszula de me

Böbe1
Létrehozva: 2016. augusztus 23. 20:09

Sziasztok. Mell cisztára barátcserje kapszulát szeretnék szedni. Zafir 3800 ft és Netamin  2100 ft. barátcserje kapszulát találtam óriási ár külömbségel. Valakinek valami tapasztalata a temékkel kapcsolatban? Esetleg más ajánlatokat is meg hallgatok. Köszi.

  1. 2016. augusztus 30. 20:426.

    Szia mihokniki. Jól hangzik hogy eltünt a mell cisztád. Remélem én is hasonlókrol tudok majd beszámolni. Le irom majd a tapasztalataimat.

    előzmény:
    mihokniki (3)
    2016-08-26  09:44
  2. 2016. augusztus 30. 20:395.

    Szia A.Alexandra .Mit mondott a doki? Nekem 3o napos a ciklusom .  Szintén feszülő mell..... Végül isNetamin barátcsrjét vettem 25oo ft körül volt és 4oo mg-os. 2x1 szedek és 28 napra jött meg. Irok még hogy mi a tapasztalat. Mell feszülés és ciszta terén.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676205 (4)
    2016-08-30  19:38
  3. Torolt_felhasznalo_676205
    Torolt_felhasznalo_676205
    2016. augusztus 30. 19:384.

    Sziasztok!


    Én a Zafir Barátcserjét kezdtem el szedni 9 napja. Nem orvos tanácsára, csak úgy magamtól.


    Sajnos a ciklusom sokkal hosszabb, mint kellene lennie. 36 napos átlagosan. Illetve folyamatosan feszülnek a melleim, de annyira, hogy már sokszor elviselhetetlen...


    Most, hogy 9 napja napi 2x2 -t szedtem belőle, 26 napra megjött!!!


    Én ennek nagyon örülök, mert babát is szeretnénk hamarosan és úgy olvastam, hogy ez nagyon sokat tud segíteni!


    Most csökkentem szerintem az adagot, mert szerintem a napi 4 db elég sok. Holnap megyek orvoshoz és kíváncsi vagyok, hogy mit javasol, ha megemlítem neki a barátcserje kapszulát :)


    Én igazából ajánlani tudom mindenkinek! Eddig jók a tapasztalataim.


    Nagyon hiányolom ezt a témát a fórumokon. Furcsa, hogy erről nem beszél senki! Pedig úgy néz ki, hogy jótékony hatása van :)

  4. 2016. augusztus 26. 09:443.

    Szia


    én a barátcserje kapszulát peteérésre szedtem, volt a mellemben ciszta is de nem arra írta ki a doki. Bár tény, hogy amikor mentem ellenőrzésre a mell miatt, akkor már a cisztát nem látta a doki. előtte pár hónapot szedtem a barátcserjét. nem emlékszem, hogy milyen típusú volt a barátcserje csak arra emlékszem, hogy 3000 valamennyit fizettem érte egy dobozért. egyébként a peteérésemre sajnos nem hatott, gyógyszert kell szednem miatta.


     

    előzmény:
    Böbe1 (1)
    2016-08-23  20:09
  5. 2016. augusztus 24. 12:012.

    Senki nem használ Barátcserje kapszulát?


     

Címlap

top