Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fóbiák és félelmek

Kutatoi belepo
Létrehozva: 2016. június 21. 08:49

Kedves Fórumozók,


 
Arra kérem Önöket, hogy segítsenek két nemzetközi, fóbiával foglalkozó (kígyók és pókok) kérdőív hazai adaptációjában. A jövőben a két kérdőívet a speciális félelmek kutatásában és a klinikai gyakorlatban használnánk fel.
 
Ugyan beköszöntött már a nyár, ennek ellenére - vagy éppen két koktél között a vízparton, kérem töltse ki ezt a _tényleg_ rövid, mindössze 60 Igen/Nem jellegű állítást tartalmazó két kérdőívet.
A kérdőív anonim, az eredmények nem visszakövethetők.
 
Link:

 
http://goo.gl/forms/jZj5nYbrRxLDId212
 
Kérem, ha teheti, megosztással is segítse a munkámat - bármilyen fórumon, facebookon. Nagyon hálás lennék érte, ugyanis több száz kitöltőre van szükségem.
 
 
Üdvözlettel,
Zsidó András
a kutatás vezetője
  1. 2016. június 21. 10:363.

    Én is belekezdtem, de tényleg nagyon gáz. A legjobb szó, tényleg az, hogy idegesítő.

    előzmény:
    tsfmvk (2)
    2016-06-21  10:00
  2. 2016. június 21. 10:002.

    Nem jó a kérdőív, én megpróbáltam a múltkor is kitölteni, de nagggggyon idegesítő... Bocs.

    előzmény:
    Kutatoi belepo (1)
    2016-06-21  08:49

Címlap

top