Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lipogems

labody
Létrehozva: 2016. május 24. 12:11

Kedves Fórumozók! 


nemrég hallottam a Lipogems eljárásról, amivel elvileg a megkopott porcokat lehet helyreállítani és nem kell protézist betenni. Sajnos a sok állómunkáktól nekem is elkoptak a térdeim és az orvosom szerint protézist kellene beültetni, de azt nem szeretném. Évek óta fájdalmaim vannak, valamit tennem kell.


Hallott már valaki erről a Lipogemsről? Van esetleg tapasztalat? Tudom, hogy az orvosi vélemény a fontos, de nekem a közösség véleménye is legalább annyira számít. 

  1. 2016. június 10. 08:145.

    Na ez engem is érdekel! Bár őszintén szólva kissé szkeptikus vagyok, remélem nem valami újabb csodagyógyító kuruzslás az egész.


     

  2. 2016. május 25. 15:344.

    videó ,de talán ezt láttad is már!

    előzmény:
    labody (1)
    2016-05-24  12:11
  3. 2016. május 25. 15:253.
    előzmény:
    csutak51 (2)
    2016-05-25  15:22
  4. 2016. május 25. 15:222.

    Eszerint pár hónapja alkalmazzák csak nálunk:


    Emiatt túl sok beszámolót (itt sem) nem várhatsz.


    Egyelőre ennyit találtam, de ha rákeresgélsz a "lipogems" szóra, netán több nyelven is, biztosan lesz több infó is a neten!


    Pl.:


    https://www.google.hu/#q=lipogems+ortopedia&gws_rd=cr


    Mindenesetre a talált infókat majd légy szíves, és oszd meg itt, biztosan sokakat érdekel!

    előzmény:
    labody (1)
    2016-05-24  12:11

Címlap

top