Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Clostilbegyt szedők tapasz

Siphugi86
Létrehozva: 2016. május 24. 11:18

Sziasztok! Nem találtam mostanában működő ebben a témában fórumot gondoltam indítok egyet. Már egy čve szeretnčnk babát párommal. Előző kapcsoltamban estem már teherbe majd öt čve de elvetčltem azóta még semmi. Fčl čve  mentem másik orvoshoz ahol včgre foglalkoztak a problčmámmal. Ez idő alatt kiderült hogy pajzsmirigyem alulmüködik, volt lapar čs hiszteroszkópiás műtčtem ahol fčny derült rá hogy jobb oldalon el vagyok záródva. Most egy hónapja lassan kezdtem szedni a clostit čs már öt hónapja szedem a pajzsmirigyemre ami helyre is állt ez idő alatt. Várom a csodát hogy ennyi čv után legalább a clostit babát hozzon életünkbe. Van mčg valaki aki ebben a cipőben jár a mostani időkben?

Címlap

top