Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hosszú menstruáció!!?

szivem48
Létrehozva: 2016. május 3. 09:13

Segítségeteket szeretném kérni!


Sokat kerestem az interneten, de nem talaltam választ a problémámra így gondoltam hátha tud vki segíteni!


Rövid ideig szedtem fogamzásgátló tablettát, az első két hónapban rendesen meg jött. Most a 3. hónapban már 3 hete meg van. Az első héten normál mennyiségű volt, utána csak a papíron hagyott nyomot.


A kérdésem, hogy volt e vki hasonló helyzetben?


 

  1. 2016. május 4. 19:513.

    Szia! 


    Köszönöm szépen a válaszodat! 


    Már meg oldódott a problémám! 

    előzmény:
    Kíváncsi77 (2)
    2016-05-03  16:06
  2. 2016. május 3. 16:062.

    Szia, Mindenképp fordulj nőgyógyászhoz! Lehet, hogy semmi gond, csak átáll a szervezet, de jobb megnézetni. Amikor nekem nem állt el a vérzésem, de akkor tényleg véreztem, nem maszatoltam, akkor egy ciszta volt az egyik petefészekben. Gyógyszeresen kezelték, és ennyi volt. 

    előzmény:
    szivem48 (1)
    2016-05-03  09:13

Címlap

top