Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Folyékony liposzómás C-vit

zsuzsoka111
Létrehozva: 2016. február 22. 10:35

Folyékony liposzómás C-vitamin?


Helloka! Használ valaki itt folyékony liposzómás C-vitamint, próbálta valaki? (Fontos, hogy konkrétan a „folyékony” liposzómás C-vitaminra gondolok, mert van tablettás is, de annak állítólag közel sincs olyan hatása, mint a folyékonynak). Barátnőm használta a Lipovita nevűt, és egy ideje már nem kapja el a mindenféle bacikat, ezért érdekelne, hogy másnál is hasonló hatása volt-e? Köszönöm előre is, ha valaki megosztja a tapasztalatait! 


 

  1. 2017. október 3. 12:433.

    Sziasztok!


    Nekünk a Lipo C Sol 1000 liposzómás C-vitamin a kedvencem: https://www.vitalitaswebaruhaz.hu/interhealth-lipo-c-sol- 1000-folyekony-liposzomalis-c-vitamin-250-ml


    Ebben is van magnézium, cink, szelén és folyékony C-vitamin. Finom az íze, én egy kis vízzel higítom. Az egész családnak bevált.

  2. 2016. augusztus 19. 15:132.

    Szia!


    Én személy szerint  a Pure Gold Lipo C-sol-t használom körülbelül 3 hónapja. A C-vitamin mellett tartalmaz még magnéziumot, cinket és szelént. Ár-érték arányban ez amit legjobbnak találtam a piacon. 500 ml -est vettem, abban 100.000 mg c-vitamin van az üvegben és kb. 100 napra elég.


    Strandon sikeresen leforráztam a torkom hideg sörrel, kicsit megnöveltem a c-vitaminom adagját a 3x-ára és 2 nap alatt átment a "betegségem".  Nekem eddig bevált!!!

    előzmény:
    zsuzsoka111 (1)
    2016-02-22  10:35

Címlap

top