Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Női nőgyógyászt sürgősen!

Navy23
Létrehozva: 2015. november 23. 16:30

Sziasztok :) Nő nemű nőgyógyászt keresek Pesten! Elég sürgős lenne mert hamarosan új munkahelyen kezdek és addig szeretnék eljutni orvoshoz :) na szóval leginkább ÚJPESTEN,ÚJPALOTÁN és BÉKÁSMEGYEREN KERESEK NŐI Nőgyógyászt lehet magán is,sőt szerintem ezekben a kerületekben inkább magán van. A 15.kerületi sztk-ban mostanában nem lehet elérni Varga Márta doktornőt és Békásmegyeren sem rendel jelenleg! Pedig hozzá akartam menni.Szóval légyszi írjatok :) ÚJPEST-ÚJPALOTA-BÉKÁSMEGYER :) NŐ nemű doki :D (szájbarágósan írtam mert sokaknak nem világos a női nőgyógyász kifejezés ) :P

  1. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. november 25. 20:325.

    (szájbarágósan írtam mert sokaknak nem világos a női nőgyógyász kifejezés )


     


    Van egy nagyon nagy otletem : kerdezzed a Moderacios topikban.
    BB modi majd valaszol : a mi valaszaink nem felelnek meg se Neki , se neked

    előzmény:
    Navy23 (1)
    2015-11-23  16:30
  2. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. november 25. 20:294.

    Ez az a bakterialis huvelygombat maga gyogyito nick . Abban a topikban is nagyszaju es pimasz volt.


    BB kitorolte a 600 orvos listajat , pedig abban Bp osszes noi nogyogyasza benne volt.
    Mindegy : ez a huvelygombas csak ugraltatni akarja a forumozokat.
    Az uj munkahelyen fertozzon meg mindenkit .

    előzmény:
    eda-1952 (3)
    2015-11-25  18:50
  3. 2015. november 25. 18:503.

    Megáll az eszem! Legalább kétszer volt itt törlés, amiket én olvastam és írtam, nem volt sértő. Viszont ahogy mozdony is írta, az meglehetősen irritáló, ahogy indítottál:


    " (szájbarágósan írtam mert sokaknak nem világos a női nőgyógyász kifejezés ) :P'


    Akkor most én írom szájbarágósan: nem kell a fórumozókat kis butának nézni miközben te kérsz valamit és akkor nem morognak a fogalmazásodon.


    Na, mehetsz töröltetni, akár tiltatni is, már nem zavar...(((


     


    ui.: előtte-utána meg megköszönheted  a listát, amit legalább kétszer megkaptál.

    előzmény:
    Navy23 (1)
    2015-11-23  16:30
  4. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. november 23. 18:442.

Címlap

top