Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rehab stroke után

Goni
Létrehozva: 2015. augusztus 18. 12:02

Sziasztok!


Tudtok valamit Dr Kiss Ernő Gerontológusról ? Ő kezeli az édesanyámat az Uzsoki kórházban stroke után. Jó is rossz is érdekel .Nagyon meg vagyok ijedve

  1. 2016. november 23. 12:243.

    69 éves vagyok és nekem tavaly volt stroke-om. A beszédem, járásom, zsibbadásom szépen, viszonylag gyorsan javult. Mondjuk én használok egy speciális gépecskét, ami napi használat mellett segítette a gyógyulásomat. Nagyon jó, hogy hamar el tudtam magamat látni  és meg tudtam magamat értetni a külvilággal. Nem kellett a családomat terhelni vele. Köszönettel ennek a kis okosságnak. A lányomtól hallottam róla, mondjuk ha előbb elkezdem használni (ahogy ő javasolta), akkor maga a stroke is megelőzhető lett volna. Mindenkinek ilyen lányt kívánom mint az enyém és mindenkinek egy ilyen kis gépet otthonra. juli_mama@freemail.hu

  2. 2015. augusztus 20. 09:202.

    Szervusz!


    Róla nem tudok semmit. Azt tudom, hogy a Budakeszin lévő rehabnál csodát tesznek. Azt hiszem, a volt Mávos részleg.

    előzmény:
    Goni (1)
    2015-08-18  12:02

Címlap

top