Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szenvedélyes futók klubja

Vikus28
Létrehozva: 2015. augusztus 15. 18:48

Sziasztok!


Ha neked is hobbid, szenvedélyed a futás, akkor csatlakoz hozzám, és beszélgessünk, osszuk meg tapasztalatainkat!


Én még csak 1-2 hónapja futok, és igazából nem nagy távokat, 5-6-7 km-ereket szoktam egy-egy alkalommal megtenni, de azt nagyon élvezem.


 


Osszuk meg tapasztalatainkat, eredményeinket, véleményeinket, történeteinket.


Írjatok bátran 


 


 

  1. 2015. augusztus 18. 04:326.

    Jó reggelt kívánok Nektek!


     


    Nagyon örülök, hogy írtatok!


    Hát, az az igazság, Raistlin, hogy én még olyan kis távot teszek meg, 5-6 km, hogy az megy ivás nélkül.


    De Te nagyon ügyes vagy, gratulálok!


    Én zenével futok, anélkül nem is menne szerintem, zenével nagyon-nagyon élvezem, és igazi én-idős program, feltöltődés, kikapcsolódás. Én futottam már csak úgy a városban, és repülőtéren is, mikor melyik tetszik jobban, hangulatfüggő. 


    Nagyon szerettem reggel futni, akkor teljesen másképp indult a napom, de most,hogy korán kell itthonról indulnom a munka miatt (05:20) így már nem fér be előtte a futás, csak hétvégén, olyankor itthon vagyok, nem dolgozok.


    Szépséges napot kívánok Nektek!

    előzmény:
    Raistlin* (5)
    2015-08-17  15:48
  2. 2015. augusztus 17. 15:485.

    Sziasztok!


    Én tavaly szeptemberben kezdtem el futni, amikor komoly 3 km-t teljesítettem ,  most 10 km az, amit biztosan le tudok futni.


    Kicsit lassú futó vagyok, de tegnap találtam egy cikket róla, hogy azzal semmi baj nincs:) 


    Nagyon szeretem és néha el sem hiszem, hogy képes vagyok rá, mert anno iskolában elhittem, hogy nincs hozzá tehetségem.


     


    Ha már itt vagyunk, Ti hogyan oldjátok meg a folyadékpótlást közben? Én egy félliteres kis kulaccsal futok a kezemben, de rajtam kívül senkit nem láttam vízzel futni. 


    Merre felé futtok? Zenével vagy nélküle?


    Szép napot!


     

  3. 2015. augusztus 16. 10:234.

    Sziasztok! 


    Köszönöm, hogy írtatok! Igen, valóban jó lenne egymást biztatni 


    Én tegnap és ma 4,5-4,5 km-t tettem meg, szolizással egybekötve, ez már önmagában motivált, mert hétköznap a munka miatt nem jutok el, és már Hófehérkének láttam magam.


    Pénteken rábukkantam egy könyvre, nőknek szól a futásról, kíváncsi vagyok rá nagyon, ma kezdem el olvasni.


    Hajrá Csajok!Szép napot Nektek!

    előzmény:
    anyoca78 (3)
    2015-08-15  21:39
  4. 2015. augusztus 15. 21:393.

    Sziasztok! Én spinningre jártam, majd kb május óta futok. Igazán jó lenne egymást segiteni, bíztatni! 

  5. 2015. augusztus 15. 20:352.

    Szia.


    en majus ota futok tobb kevesebb megszakitassal, de az en edzestervem percekre van beosztva. A celkituzes 0-rol 5 km 3 honap alatt volt. Munka miatt kimaradt egy par het, volt hogy hetente csak egyszer sikerult, eredetileg hetente 3-szor volt a terv. Most ujra kezdtem, nem az elejerol, hanem 5-szor hat perc futas (jo kocogas, na), es kozte 2 perc gyaloglas (seta).


    igy bemelegitessel plusz a cool-down utana 5-6 km attol fuggoen hogy milyen gyorsan kocogok.


    de nagyon szertem, es hianyzik is, de a mostani kanikulaban nemigazan megy. Mar varom hogy kicsit huvosebb legyen

    előzmény:
    Vikus28 (1)
    2015-08-15  18:48

Címlap

top