Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Keratózisos bőr probléma

petttyes
Létrehozva: 2015. június 15. 05:47

Üdvözlök Mindenkit!


Segítségeteket kérnem az alábbi témában:


Egyre több, rücskös, barna folt van a bőrömön. Több bőrgyőgyász is megnézte, nem vészes, ezek egyszerű keratózisos felrakodások. Simán eltávolíthatóak. Ezzel nincs is baj:-) megnyugodtam. Csakhogy mindegyik megadta mellé a mobil telefonszámát,'és a magánrendelője elérhetőségét. Miután ez pusztán esztétikai probléma, nem tud vele szakrendelésen foglalkozni,'ellenben a rendelőben szívesen lát. Még ez se baj,'csakhogy olyan összegeket mondtak, hogy alig kaptam levegőt. Mondjuk, tíz folt/30 ezer. Na nekem sok foltom van,'és nem igaz, hogy csak esztétikai probléma! A megvastagodott bőr viszket, ézékeny stb.


Van valaki, aki hasonló gondokkal küzd? Esetleg jó dokit is tud ajánlani, aki nem annyira lehúzós?


Talán bőrgyógyász is van köztetek?


Megkérem az észosztó hiénákat, kíméljenek meg. Ez nem kamu topoik, hanem egy régi nlc-s kér valódi segítséget, nem piszkálódást, nem kiosztást, nem ironizálást stb.


Aki segíteni tud, szeretettel várom tanácsait!


Szép napot!

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. június 15. 09:102.

    Nem vagyok bőrgyógyász és nem vagyok érintett sem.


    De, amennyire tudom, azt is nézni kell, hogy  hol milyen mennyiségben alakulnak ki ezek a kis lapos  puklik.


    Ugyanis ezek másfajta betegség előjelei is lehetnek ha bizonyos helyeken szaporább/sűrűbb  az elhalás.


    Mondott valami erről az orvos/orvosok akinél/akiknél jártál?

    előzmény:
    petttyes (1)
    2015-06-15  05:47

Címlap

top