Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Győr fogorvos

Mavina
Létrehozva: 2015. június 10. 07:53

Sziasztok!


Győrben vagy környékén keresnék jól, szépen dolgozó fogorvost, akinek jólfelszerelt rendelője van és implantátum beültetéssel is foglalkozik.


Ha tudtok jó szájsebészt akkor arra is vevő lennék.


Előre is köszönöm a hozzászólásokat.

  1. 2015. június 17. 13:386.

    Egy ismerősöm ismerőse ajánlotta dr. Jáni Józsefet, Arrabona-dent.


    Van esetleg valakinek tapasztalata vele?

  2. 2015. június 17. 13:355.

    Köszönöm az infót, de ezt én is megtaláltam. Végülis Győrben annyi a fogorvos mint égen a csillag, tehát választék van, csak mivel egyiknek sem ismerem a munkáját így nehéz választani.... :-/


    Ezért is gondoltam, hogy felvetem itt a kérdést. :)


     


     

  3. 2015. június 11. 10:504.

    Nagyon szívesen. Egyébként nagyon együttműködő pali. A honlapján még a tervezett szabadságai is fenn vannak, hogy a páciens tudjon számolni vele, mikor nincs rendelés.

    előzmény:
    Mavina (3)
    2015-06-11  08:20
  4. 2015. június 11. 08:203.

    Szia!


    Köszönöm a válaszod. Megnéztem a honlapját és szimpatikusnak tűnik.


     


     

    előzmény:
    ladybird65 (2)
    2015-06-10  10:27
  5. 2015. június 10. 10:272.

    Szia!


     


    Dr. Utassy Viktort ajánlom. Nekem is itt ajánlották a neten, bár velem sok dolga nem volt. A férjemnek viszont ő rakott be implantátumot. Nagyon szép munkát végzett, nagyon alapos orvos. Egy gond van vele, hogy elég drága. Viszont állítólag még eg.pénztári kártya lehúzója is van (mi evvel nem tudtunk élni).


    Itt a weboldala: www.utassydr.hu


    De úgy is rákereshetsz, hogy Digital Dent.


    Remélem, tudtam segíteni. Viszont arra számíts, hogy elég hosszú nála a várólista. Nyilván azért, mert nagyon jó fogorvos.


    Sok sikert!

Címlap

top