Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tág pórusok,mitesszer

eperszedő
Létrehozva: 2015. május 25. 12:25

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni! A problémám az arcbőrömmel van. Nagyon kitágultak a pórusok ,és mitesszeres. Gondolkoztam,hogy ősszel kipróbálom a mikrodermabráziót,vagy a dermarollert. Korábban voltam AHA kúrán ,de nem hozott semmi változást. Tudnátok esetleg tapasztalatokat adni,hogy melyik lenne a jobb,illetve ha van jó bőrgyógyásszal kapcsolatotok.


 


Köszönöm :)

  1. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2015. május 25. 21:264.

    A Paula's Choice-nak nagyon jó termékeik vannak mind AHA, mind BHA fronton, nagyon jó véleményekkel. Személy szerint én nem próbáltam őket, mert szerencsére nincs gond a bőrömmel, de ha lenne, ez lenne az első, amit megpróbálnék. Én most egy Sephora-s BHA-t használok, nagyon bevált, de tényleg nincsenek sem tág pórusaim, sem mitteszereim.


    A másik nagyon fontos, bármilyen AHA/BHA hámlasztó mellé: HIDRATÁLÁS. Szintén a PC termékcsaládból választanék első körben problémás bőrre. Illetve mivel közeleg a nyár, a hámlasztás mellett muszáj napvédelem is. 


     


    (Nem, nem vagyok PC ügynök)

    előzmény:
    eperszedő (3)
    2015-05-25  21:05
  2. 2015. május 25. 21:053.

    Köszönöm! És milyen BHA termékeket ajánlasz? :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979457 (2)
    2015-05-25  16:42
  3. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2015. május 25. 16:422.

    Az AHA jó ötlet volt, de nem kúraszerűen kellene alkalmazni, hanem folyamatosan, otthon. Ez pont egy olyan dolog, ami hosszútávon fejti ki hatását. Vannak már nagyon jó készítmények, amikkel szépen ki lehet tisztítani az arcot, minimalizálni a pórusok méretét. Talán a legfontosabb a mindennapos megfelelő tisztítás és a rendszeres hámlasztás, ami lehet AHA, de a tág pórusok, mitteszerek ellen inkább BHA szerintem. A lényeg a folyamatosság. 


    Fontos, hogy kerüld az alkoholt tartalmazó készítményeket, mert irritálják a bőrt, csak még több problémád lesz. 

    előzmény:
    eperszedő (1)
    2015-05-25  12:25

Címlap

top