Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szájsebész Budapesten??

olajbogyo11
Létrehozva: 2015. május 7. 18:11

Voltam a fogorvosomnál(ő nem húz ilyen fogakat),és mondta,hogy be van gyulladva,néha fáj,úgyhogy sajnos én is érzem:( 
Megbízható,jó szájsebészt/fogorvost keresek Budapesten vagy a környékén,olyat ahol a magánrendelő is jól felszerelt. 


Zvekán Péter/Vécsey Zsombor/Mándoki István/Gszelmann Ferenc-eddig őket találtam a neten,róluk esetleg tapasztalat?

Köszönöm!

  1. 2016. május 5. 11:123.

    Szia Évi,


     


    Elkérhetném én is a doki adatait.


     


    KÖszi!

    előzmény:
    évi* (2)
    2015-05-07  21:03
  2. 2015. május 7. 21:032.

    Szia,


    Privátban írtam egyet, mert nem tudom, hogy szeretné-e, ha a Nők Lapján hirdetném. Arany keze van. :-)


    Én aztán annyira be voltam csinálva fogorvosoktól, hogy elsőre altatásban javíttattam meg az összes fogamat. Azóta mosolyogva ülök a székébe.

    előzmény:
    olajbogyo11 (1)
    2015-05-07  18:11

Címlap

top