Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Petefészek ciszta vs. baba

potpuri9696
Létrehozva: 2015. március 18. 12:16

Sziasztok! 


Volt -e már valaki hasonló helyzetben: Kb 5 napja kezdett el görcsölni, szúrni, (mintha megjönne de ez annál rosszabb) jobb oldalt az alhasam. Egy éjszaka átszenvedése után elmentem az ügyeletre, ahol a doki vesekőnek vélte a dolgot. Aznap még háziorvos, ő beutalt uh-ra, mára. Közben pisiltem pár pozitív terhességi tesztet. Na itt már gondoltam méhenkivülire is, meg mindenre... Uh-on végül egy 6cm-es petefészek cisztát találtak. Háziorvosomhoz csak pénteken tudok visszamenni, nőgyógyászhoz meg hétfőre kaptam időpontot. Nagyon aggódom, hogy mi lehet odabent, képes -e ciszta pozitív tesztet produkálni, vagy tényleg baba van, kell -e műteni, vagy eltűnik magátol stb. Várom sorstársaim hozzászólását.


Köszönöm

  1. 2015. március 18. 15:443.

    Köszönöm, ez kicsit megnyugtat :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953280 (2)
    2015-03-18  12:35
  2. Torolt_felhasznalo_953280
    Torolt_felhasznalo_953280
    2015. március 18. 12:352.

    Terhesség alatt a ciszta tök jóindulatú is lehet. Nekem is volt - illetve akkor fedezték fel. Jó , hogy voltál orvosnál és folytassad

    előzmény:
    potpuri9696 (1)
    2015-03-18  12:16

Címlap

top