Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ovuteszt ciklus végén

lilianna
Létrehozva: 2015. március 17. 13:26

Sziasztok! 24. ciklusnapon mitől lehet pozitív az ovutesztem? Babát szeretnénk, kb. egy éve próbálkozunk, a fertility, hő és jelek szerint 10 v 11. napon volt pé (nem szokásos, középidőben van nekem inkább) elvileg ma 13. DPO. Utrót használok sárgatest támogatásra, 3x1-et (mensi előtti barnázásra kaptam, ha most se sikerül köv. hónapban Closty). Hajnalban elkezdtem foltozni :( a HCG teszt hómező, viszont az LH teszt pozitív. A hőm az égben, de az Utrótól lehet. Nagyon szeretném ha hasonló tapasztalatokat megosztanátok, ne hurrogjatok le kérlek, miért csináltam jóstesztet.. mert reménykedem, még nem merem abbahagyni az Utrót (most megint semmi, nem vérzek). PCO-t nem jelöl, volt negatív is mielőtt ismét pozi lett, másrészt voltam több UH-n is, nem volt ilyen gond. Olvastam még, h lehet 2. ovu, azt nem hiszem, mert tf. nyák nincs de nem zárom ki. Vagy a következő pét mutatja? De az nem korai? Köszönök szépen minden választ!

  1. 2015. március 18. 13:592.

    esetleg vehetnél holnap is egy HCG tesztet

    előzmény:
    lilianna (1)
    2015-03-17  13:26

Címlap

top