Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hysteroscopia, laparoscop

cicka2
Létrehozva: 2015. március 3. 11:00

Sziasztok, még a hónapban ilyen műtétre kell mennem, miomát hámoznak ki belőlem ezzel a két módszerrel egyszerre - biztos, ami biztos, nehogy egy haslyuggatás esetleg kimaradjon 


Aki már átélt ilyen műtétet, nagyon szívesen vennék véleményeket/tanácsokat, tapasztalatokat, mire kell figyelni, meddig tart a gyógyulás, mennyire szörnyű, bármit 


Köszönöm!

  1. 2015. július 20. 15:244.

    Kedves Cicka2!


    Tudnál mesélni, hogy hogy sikerült a műtét? Mekkora volt a miómád? Milyen volt a felépülés? Fájt? Milyen volt a kórházban? Hol történt a műtét? stb....


    Előre is köszönöm (privit is szívesen fogadok :-) )


     

    előzmény:
    cicka2 (1)
    2015-03-03  11:00
  2. 2015. március 5. 17:073.

    :))))))


     


    köszi! remélem, azóta is jól vagy, és minden rendben!

    előzmény:
    Gina424 (2)
    2015-03-05  15:24
  3. 2015. március 5. 15:242.

    Szia!


     


    Nekem csak diagnosztikai jelleggel volt mind a két műtét, és nem egyszerre. Nekem mind a kettő egy jó ki üdülés volt a kórházba, vittem könyvet, meg csevegtem a csajokkal. Kifejezetten pihentető, kikapcsolódás volt az egész.


    Persze lehet, ha kiműtenek valakiből egy miómát, akkor az már nem annyira happy, de ezt nem tudom.


     


    Sok sikert!


     


    Üdv


    Gina

    előzmény:
    cicka2 (1)
    2015-03-03  11:00

Címlap

top