Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ervelesed milyen ?

terdszelikatica
Létrehozva: 2014. október 5. 21:34

Olvasgatom a forumokat es nem egyszer amulok , bamulok az ervelesi hibakon .


Neked van-e es milyen ervelesi hibad ?


 

  1. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2014. október 7. 14:0914.

    Hogy teszed az elkerulest ? Temahoz szolsz es nem a szemelyhez ?

    előzmény:
    Kerdejel (12)
    2014-10-05  23:04
  2. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2014. október 7. 14:0113.

    pl futóscsapatban kőkeméynen megtanultam... kimenekültem egy női agybajból, és maradtam a többségében pasis verziónál. ahol nem hülyéznek le


    en az ilyeneken nevetni szoktam es arra gondolok milyen szinten lehet a valaszolo neha meg arra gondolok mi az ami az allatot kihozhatta belole


     


    Nekem is van a tarhazamban nem egy tortenet, mert evekkel ezelott gyakorlatoztunk a befolyasolas/befolyasolhatosag teruletenhuuuu egyik masik helyen beleizzadtamde sikerult 

    előzmény:
    Capuccino (11)
    2014-10-05  22:25
  3. 2014. október 5. 23:0412.

    Nem mindig jó. A személyeskedést tudatosan próbálom kerülni.

  4. 2014. október 5. 22:2511.

    mindkét társaságnál vannak kivételek.


    Itt is vannak nagyon jó fórumok az nlcn időnként, és  én is tudok mondani pasifórumról női agybajtopikokat messze túlszárnyaló példát


     


    De hogy konkretizáljam, a te nem vagy normális, most ezt komolyan gondolod, egy női fórumon,  kőkemény személyeskedő sértés,. vagy a gondold ezt át jobban kifejezés...


    ugyanez pl az űrbuzik topikban pasik közt, simán egy szófordulat amitől senkinek se gőzől el az agya, hanem továbbolvassa, miért is ír ilyet a másik, mert nyilván jön utána valami leírás miért is,  mi megvilágítja adott esetben  a témának egy más szeletét.


    De ha egy pasis önsajnálgató topikba keveredsz, ott persze ugyanúgy sértés., mint itt.


    De az arányok nem midnegyek.


    ezt pl futóscsapatban kőkeméynen megtanultam... kimenekültem egy női agybajból, és maradtam a többségében pasis verziónál. ahol nem hülyéznek le, mert  neked nem az a cipőmárka jött be, mint a főcsajnak :D


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_998541 (8)
    2014-10-05  22:18
  5. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2014. október 5. 22:2310.
    előzmény:
    Capuccino (4)
    2014-10-05  21:58
  6. 2014. október 5. 22:189.

    Akkor járj el nlcs talikra, és ismerj meg embereket élőben :D  Úgy egyszerűbb.


    Nem hiszem hogy sokan retorikában, vagy érvtanban annyira ottlennének, hogy a saját hibáikat felmérjék. Meg nyilván nem is kell annyira ottlenniük, alapból nem biztos hogy szükségük van rá a mindennapokban. Mármint az érvelés cizelláltságára.

    előzmény:
    terdszelikatica (6)
    2014-10-05  22:05
  7. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2014. október 5. 22:188.

    Nagyon érdekes egy női fórum. Egy pasi is, de ott máshogy. Pl amit pasi közt simán viccnek megeresztesz, itt egyből palotaforradalom lesz


     


    hallod nekem ellentetes velemenyem van


    en itt szoktam olvasgatni  


    Szkeptikus fórum

     es bizony az alacsony testoszteronszintu pengeeszes professzorkaim igencsak 


    meglepo csorteket vagtak le  neha

    előzmény:
    Capuccino (4)
    2014-10-05  21:58
  8. 2014. október 5. 22:097.

     Aztán ezt itt hirtelen komolyan veszik, hogy hoppáá, betalált... És onnantól elszabadul a "pokol".. 


    Na amikor ilyenekre ugrokat olvasok szoktam gondolni : Anyad tehet rola

    előzmény:
    Capuccino (4)
    2014-10-05  21:58
  9. 2014. október 5. 22:056.

    Tenyleg erdelkel/ne mert az itgt megjelent nickkek feltetelezhetoen az eletben is hasonlo modon ervelhetnek

    előzmény:
    Capuccino (4)
    2014-10-05  21:58
  10. 2014. október 5. 22:015.

    Hanyszor fordult mar elo Veled, hogy ugy erveltel, hogy a masiknak ezert nincs vagy nem lehet igaza , mert amit kepvisel az kommunista, muslim, arab,nazi , liberalis , izraelita ...mert a kommunitak, liberalisok, izraelitak.....is ezt csinaltak ?

  11. 2014. október 5. 21:584.

    ilyet biztos egy női fórumon akarsz kérdezni?


    Ugyan... Itt mindenki tök logikus, senki se lát bele semmit a másik mondandójába, És ha 5 ször leírod, hogy csak azt gondoltad amit írtál, akkor is egész történetek születnek mögéé. Te meg pisloghatsz, hogy  mivaaannnn???


     


    tisztelet a kivételeknek


     


    Én pl ha elkezdenek rámvetíteni dolgokat, visszacsapok... nekem ez hibám. elkezdek itthon viyorogva ironizálni, ami írásban semennyire se jön át, emrt kéne hozzá hangsúly, meg arckifejezés. Aztán ezt itt hirtelen komolyan veszik, hogy hoppáá, betalált... És onnantól elszabadul a "pokol".. És mindgi eszembejut, hogy habár azért regeltem annó női fórumokra is, hogy tanuljak a nők között is boldogulást, jóljön az a világban, de hát láthatólag mégsem megy. Mondjuk lehet azért mert mindig van az a pont, amikor már a fejem fogom, hogy te jó ég, és midnen mindegy, no meg hátha mégis olvassa valaki aki érti is, nem cak beleképzel dolgokat a másik írásába.


    Nagyon érdekes egy női fórum. Egy pasi is, de ott máshogy. Pl amit pasi közt simán viccnek megeresztesz, itt egyből palotaforradalom lesz, de hogy tuti nem viccnek értékeli 10 ből 9 ember az hétszentség. itt vagy polkorrekt vagy, vagy letojod , emrt úgyis van rajtad sapka, nincs rajtad sapka lesz. Írhatod akár tökugyanazt, akkor  is a végső érv mondjuk olyan elsz, hiába, de akkor is  nem jól a helyesírásod, nem illeszkedik a magyar tudomnyos akadémia épp aktuális szablyzatába 100% osan ergo akkor is hülye vagy... meg hasonló nyalánkságok... :D :D

    előzmény:
    terdszelikatica (1)
    2014-10-05  21:34
  12. 2014. október 5. 21:463.

    Akkor mik is a Te ervelesi hibaid ?allito kerdes ? kozeputas erveles?tekintelyre valo hivatkozas ? szemelyes ketely ?hamis dilemma ?lenyegtelen konkluzio ?


    bizonyitasi kenyszer atharitas ?szalmabab ?csuszos lejto ?anegdotikus erveles ?


    "TE is " erveles ?....


    Mik a Te ervelesi hibaid ?


    http://a.te.ervelesi.hibad.hu/

  13. 2014. október 5. 21:372.

    Leggyakrabban ezzel talakozom 


    SZEMELYESKEDES

Címlap

top