Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Termékenység növelés

szilan.tamas1411481078
Létrehozva: 2014. szeptember 23. 16:17

Egy férfi, büszkeségből nem vallja be, ha esetleg van valami "férfigondja"van. Szeretem s párom, de rá kell jönnöm, segítség nélkül nincs baba.


Férfi termékenységfokozó, spermaszŕm/aktivitás növelőből elčg kevés van a piacon. Még nem akarunk lombikozni, csak valami tápanyagot szeretnék szedni. Ötletek?


 

  1. 2014. szeptember 24. 10:357.

    Köszönöm a hozzászólásotokat, de továbbmegyek...


    Most olvastam egy készítményről (Profertil), ami a honlap szerint pont arra szolgál, hogy a spermiumok mozgékonyságát, "egészségét" fejlessze, vagy a számukat sokszorozza.


    Az ára pedig azt gondolom megéri, ha az ember tényleg annyira szeretne utódot.

  2. 2014. szeptember 24. 09:536.

    Szia, nekünk a MacaVibe készítmény vált be. (ha jól emlészkem Multi Maca volt a neve - és FLP-s.). Egy vagyonba került....


    A BMC-ben ajánlották még  a FER14 vitaminkészítményt, de végül ezt nem próbáltuk.


    Ami lényeges, hogy 3 hónap kell ahhoz, hogy valami változás történjék.


     


    Amúgy kivizsgáláson voltatok már? Nehogy más gond is legyen, aztán csak menjen az idő.  Ha mentek arra figyeljetek, hogy a férfi kivizsgálásánál minden értéket vizsgáljanak meg, mert nálunk Szolonokon a morfológiát nem nézik és ezért tök jónak tűntek férjem értékei, aztán amikor már a meddőségi centrumba jártunk ott kiderült, hogy hiába van sok aktív "srác", ha morfológiájuk nem jó. Mondjuk nálunk velem is volt épp elég gond...


     


    (Slusszpoén - sikertelen lombik után, spontán gyerök már 2 éves lesz. )


     


    Sok sikert!


     

  3. 2014. szeptember 23. 23:335.

    Kedves Tamás,


    nem jó túl gyakran csinálni, elég hetente 2-3-szor. Ha naponta van szex, nem termelődik megfelelő számú spermium.


     

    előzmény:
    szilan.tamas1411481078 (1)
    2014-09-23  16:17
  4. 2014. szeptember 23. 23:194.

    mivel nem érint a téma, részemről mindenki azt tesz, amit csak akar

    előzmény:
    mickamacka (3)
    2014-09-23  21:44
  5. 2014. szeptember 23. 21:443.

    Zsanna, a férjem mellettem ül és azt üzeni, ezzel az erővel elmehetne Mekkába is imádkozni, vagy a sirató falnál hanyhatna üzenetet a kivansagavl... vagy van még egy jó ötlete, mégis közelebb van:


     


    az Erzsébet téri óriáskerék tetején a legtermékenyebb a férfi, ott eséllyel probalkozhat nemzeni. 

    előzmény:
    Zsánna (2)
    2014-09-23  20:22
  6. 2014. szeptember 23. 20:222.

    Ezer éve olvastam még a neten valahol, hogy az amerikai déli kontinensen, talán Peru?-ban van valami olyan hely, ahol ha gyakran fürdenek, hatásos nagyon, mindkét nemre.( késői életkorban is)


    Itthon azt olvastam, Lillafüred felett Szentlélek?, - a nevekben rossz a memóriám, - táltoskőnek tartják, érdemes ülni rajta, valamint Dobogókő, a föld szív csakrája, szintén.


    A cickafark jó a nemi szervekre, néha inni egy picit, ártani biztosan nem ártana, és ha esetleg van valami rejtett gond, talán orvosolná.


    Legtöbbször azt tartják, nincs más gond, mint a görcsös akarás. Amikor sikerül elengedni, akkor következik be a fogantatás.


    Kitartás!

    előzmény:
    szilan.tamas1411481078 (1)
    2014-09-23  16:17

Címlap

top