Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Porckopás

vassrozsa
Létrehozva: 2014. szeptember 23. 15:26

Sziasztok!


Nagyon erős ězületi fájdalmaim vannak, ami a járásban, mozgásban is korlátoz. Egy vény nélküli magas hatóanyagtartalmú terméket keresek. Tapasztalatokat várnék! Köszönöm.


 


 

  1. 2014. október 20. 16:599.

    Üdv. mindenkinek!


    Én is ismerem a Cartinormot, de én kiegészítésként szedem a Cartinorm injekció mellé.


     


    A reumatológusom megállapította, hogy az erős ízületi fájdalmak miatt már injekciózásra szorulok. Először megijedtem, mert rémesen hangzik, de az első szuri maga a megváltás volt. Mivel pontosan oda adják be, ahol a legjobban fáj, ezért nagyon gyorsan és tartósan csillapítja a fájdalmat, végre tudok mozogni.


    Azért írok itt róla, mert szeretném, hogy ismerjétek meg! Nekem nagyon bevált, kérdezzetek róla orvosotoknál. Az országban számos helyen beadják, sőt a honlapon még a szúróorvosok megtalálásában is segítenek.


     


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    csitar (2)
    2014-09-23  17:17
  2. 2014. szeptember 24. 16:308.

    " kocsonyásítót"

    előzmény:
    csitar (7)
    2014-09-24  16:29
  3. 2014. szeptember 24. 16:297.

    Az injekció volt a leghatásosabb,mert eleve kocsocsonyásitót képez. Én Béres doktorhoz jártam, akkor még 5-5  db.  volt egy kura. Most nem rég hallottam, hogy már 1 adagban benne van az öt menyiség. Igaz, nem olcsó, de ha még az elején tartasz a kopással, érdemes lenne megpróbálni. 


     


    Én 66 éves vagyok, túlsúlyos is, nálam már semmi sem segít, talán a majd a műtét.

    előzmény:
    vassrozsa (5)
    2014-09-24  10:14
  4. 2014. szeptember 24. 12:006.

    Sajnos a témában otthon vagyok, előjegyeztek porcpótló műtétre. Hosszú a történet, mindenen átestem, hogy megússzam a műtétet, nem sikerült. Velem Synotabs tablettát szedetett az orvosom, az általad említett bogyóval egyező összetételű, a pénz ment, fájdalom maradt, MR szerint porchiány fennáll. Ezek a tabletták nem bizonyítottak a porc regenerálásában,  képezni a porcot pedig nem lehet. A kopás megelőzésében pedig a magam részéről nem tudok pozitívummal szolgálni, az elmúlt 10 évben többször kúraszerűen szedtem ezeket a tablettákat, mégis itt tartok.

    előzmény:
    vassrozsa (1)
    2014-09-23  15:26
  5. 2014. szeptember 24. 10:145.

    Én nagyon sokat olvastam most a Cartinormról (www.pockepzes.hu)!


    Megnézegettem a többi készítmény hatóanyagtartalmát, de ez volt a legmagasabb. Ki fogom próbálni.


    Szeretném elkerülni az injekciózást, ezért inkább valamilyen porcerősítő tablettát szednék. Megkérdeztem a patikában, és a patikus is ezt ajánlotta. Ismeri valaki?

  6. Torolt_felhasznalo_412193
    Torolt_felhasznalo_412193
    2014. szeptember 23. 17:454.

    Nekem a térdem fájt egyre erősebben. iszapkezelést javasoltak, ami 2 x 15 alkalomra szól - de térítéses - viszont elég jól bevált. A kezelések után szinte nincs is térdem /ill. nem érzek semmiféle problémát./ Ujabban saját magam kezelem ugyanazzal az iszappal, amit a gyógyfürdőkben használnak. Ehhez semmiféle vény nem szükséges, 1 kg 1.000 ft-ba kerül. Többször is lehet használni, mert ujra és ujra fel lehet melegíteni /40 fokra/,csak arra kell vigyázni, hogy ügyesen visszakanalazd a fazékba, mert ha sokat lemosol, nagyobb a veszteség. A melegítéshez mikrót, vagy indukciós főzőt használhatsz, de vizfürdőn keresztül egyéb rezsó is megfelel.

    előzmény:
    vassrozsa (1)
    2014-09-23  15:26
  7. 2014. szeptember 23. 17:233.

    Olyat keresel, ami nincs! Csodák nincsenek.


    Írd be a böngésződbe: porckopás kezelése, tudj meg többet a témáról, és ne dőlj be mindenféle csodaszereknek!


    Attól függően, melyik testrészedben van a kopás, is rákereshetsz! Pl. térd porckopás kezelése, gerinc porckopás kezelése, stb.

    előzmény:
    vassrozsa (1)
    2014-09-23  15:26
  8. 2014. szeptember 23. 17:172.

    Szia!


     


     


    Nekem évek óta van.    4 évvel ezelőtt a térdeimben kezdődött. Akkor kaptam hyalgam injekciót  5-5 mindkét térdemben. remek volt 1 évig.   Majd ujabb adagot, de az már nem használt.


    Azóta  porcerősítőket szedek, több-kevesebb sikerrel.  A Bérest, Proenzit, jelenleg Donát. Ha begyullad - ez egyébként is  folyamatos gyulladás -de néha erősebb, akkor van egy agyaghoz hasonló sok összetevőből álló keverék, az is jót tesz. Régebben szedtem egy Arthocurum -t az is jó volt, ez utóbbit a Vitaminszigettől rendeltem.


     


    Próbáltam a zselatint is, a tojáshéjat is, de nekem nem használt.   Sajnos a fájdalom erősödött, mostmár a csipőm is fáj, a Cataflan, mint eseti fájdalomcsillapító segíteni szokott 1-2 órára. 

    előzmény:
    vassrozsa (1)
    2014-09-23  15:26

Címlap

top