Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Móksha cseppek

kozsuzsa
Létrehozva: 2014. szeptember 21. 09:41

Szeretnék érdeklődni, hogy Móksha cseppet használt-e már valaki, és bármilyen hatását tapasztalta-e.

  1. 2015. október 19. 13:5218.

    Sikerült elvenni a kedvedet a cseppektöl? Kár lenne, nagyon-nagyon jók!! Én 2 hónapja szedem. Megnyugtat , kiegyensúlyoz. A hatása kb. 2-3 hét után jelentkezik. Csak ajánlani tudom.

  2. 2014. szeptember 21. 22:1517.

    Sajnállak!


    Úgy gondolom, ha neten vetted, és 14 napon belül vagy, visszaküldheted, és kötelesek visszafizetni az árát!


    http://www.nfh.hu/magyar/hasznos/vasarlas/internetes/ela llasijog.html


    Olvasd el, nem tudom pontosan, nem nézegettem még, mikre vonatkozik, de hha erre is!


     

    előzmény:
    kozsuzsa (9)
    2014-09-21  15:24
  3. 2014. szeptember 21. 20:0716.

    Ez most komoly?


    Mondjuk, én még értelmes emberrel nem találkoztam, aki azt mondta, hogy agykontrollozik.


    Mind azok, osztották volna az igét, akik nagyon szolid talentummal ajándékoztattak meg a sorstól.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478259 (10)
    2014-09-21  16:44
  4. 2014. szeptember 21. 19:1415.

    És arról nem is szólva, hogy az áldoktor Varghát is támogatja....


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478259 (10)
    2014-09-21  16:44
  5. 2014. szeptember 21. 19:1414.

    Domján is egy kókler, csak jól tudja píározni magát....


     


    Tudod, mint ahogy a patkány meg a mókus tkp. egyformák, csak a mókusnak jobb a PR-ja...


     


    előzmény:
    kozsuzsa (9)
    2014-09-21  15:24
  6. 2014. szeptember 21. 18:0613.

    he-he,éppen reklámozzák a halolajat a tévében, anyám meg is érdeklődte mi a vicces  a gépemben, hogy nevetek..)))


    Egyébként a labda nem a tiéd volt, hanem a csodaszeré.


    Plusz egyébként: a krill olajat miért nevezik halolajnak?


    El kéne dönteni, Hogy Moksa vagy Mókhsa---én az előbbire szavazok, mert utóbbi nagyon hülyén néz ki..)))


     


    Az idézetet köszönöm, mert ezen is derültem: " nem doglott halbol szarmazo/ halolaj" Ezek élő halból szerzik az olajat? És  a hal túléli"? Pár éve volt itt egy szokásos reklámtopik, valami szuper csoda arckrémről, azoknak megnéztem az oldalát és elég világosan leírták, hogy a lét kipréselik a halhúsból...utána préselt halkrémnek hívtam a kencét, nemsokára eltűnt az az oldal. (nem vagyok beképzelt, biztosan nem miattam..)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478259 (11)
    2014-09-21  17:19
  7. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. szeptember 21. 17:4412.

    Volt egy nagyon szeretett francia intellektuel , Georges Brassens.... zenet szerzett , amiknek eloadoja is volt... egyik szovegeben , "Vihar a szenteltviztartoban" a latin nyelvu miseket siratta : a latin nelkul, a latin nelkul , nincs magikus miszterium...


    Na e miatt irja igy a Moksat eladni kivano pasi : ha nem erti a Marineni // , akkor a magikus miszteria segit a zsebebe   nyulashoz...


    a szoveg

    előzmény:
    eda-1952 (8)
    2014-09-21  15:09
  8. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. szeptember 21. 17:1911.

    Miért, az eszkimóknál nincs éjszakai bepisilés?

    idézet:
    eda-1952 (7)
    2014-09-21 14:38:13


    Lattal mar itt engem olyan labdaval , ha egeszsegrol vagy sarlatanrol van szo, amit konnyen le lehet utni...??????????


     


    Errol az oldalrol van szo : bionom biobolt .
    Antal Vali csinalja .
    Az az antalvali, aki remelem egyszer magyarazkodasra es fizetesre lesz kenyszeritve ....


    Beneztem hozza , a Bionom bioboltba , hogy a Moksa porteka mai arat megtudjam , a hozzaszolasom egy Nlc-s regebbi kutakodasom gyumolcse volt: FRISSSSItettem


    Mit nem talalok : itt kep-------->


    Ezekkel az antalvalinak elado csajokkal mar volt dolgom es pontosan halolajjal kapcsolatban


    Itt kerlekszepen elolvasni a szkeptikus-forumi beirasomat a halolajjal kapcsolatban. Tudni kell , hogy REGEN , az eszkimoknak /most "inuit" kell mondani , mert az eszkimozas  kanadaban buntetve van : kisebbsegfikazas../ fo eledele volt az omega3-ban rohadt gazdag halzsir , balnaszalonna  es egyebek... es 100 000 km-kent volt a sarki nagy jeghegy hatan egy-egy tabor, ahol eltek 6 honapig -40-ben , es orultek a 12 fokos haromhetes nyarnak... Taplalekuk nagy resze ez a zsir volt: ennek elegetesere volt szukseguk ebben a rohadt nagy hidegben a tulelesre.
    Namost a mult szazadban ez megvaltozott. Oket is raszoritotta az elet es Kanada , a normakra : halaszat vadaszat minimum , foka, balna , jegesmedve vedett lett , lett nekik helyette kotelezo iskola , szupermarket , munkanelkuliseg... ebbol kifolyolag a mai inuit , statisztikailag, 13 evvel kevesebb ideig el atlagban az atlagos kanadai allampolgarnal , de a hagyomanyos kajakat megis eszik /az O porkoltjuk az a halzsir!/ , de lebontani mar nem birjak, mert kozponti futesuk van a telepuleseken , ahova be lettek telepitve a szep kis meleg szines fahazakba.... Obesitas , minden betegseg , alkoholizmus , dohanyzas , rak , vernyomas es ami baj csak letezik , nagyobb aranyban tortenik az 54 ezer , ma meg elo , inuittal..
    Na es az a rohej , hogy rajuk is vonatkozik/nekik is joguk van az ingyenes  rakszuresre , prevenciora , csak eppen a repulo az apoloval es az orvossal nem tud leszallni az ev tulnyomo reszen...


    Na ezek utan antalvalinal az ugyeletes kiskocsog megmagyarazta nekem, hogy deigenis, en tevedek, mert az omega3 es az O altaluk arusitott , nem doglott halbol szarmazo/ halolaj az rohadtul szukseges es bizonyitekul az orrom ala dorgoli , hogy az eszkimok nem ismerik a rakot... Mindez arra felelt, hogy valodi kutatasok kimutattak, hogy nagyobb az eselye prostatarakra annak, aki omega3-mal tomi magat


    Szoval az antalvaliknak a halolajat el kell adniuk es a Moksa is elado naluk , akkor miert ne a ketto egyutt es miert ne pisilesre is...


    OK?


    Ezert a hosszu valaszert egy puszikat kapok, ugye , eda ?

    előzmény:
    eda-1952 (7)
    2014-09-21  14:38
  9. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. szeptember 21. 16:4410.

    ".............Domján László miatt gondoltam, hogy megbízható, ha a nevét adta hozzá........."


     


    Ez a pasas sem teljesen tiszta am : ellenkezoleg... az agykontrollos cuccaival  a hiszekenyek penztarcajaban kutogat...


    Ismerek itt az Nlc-n egy seggfejet, aki azon imadkozott/azt programozgatta , hogy a masfelmillios Apeh tartozasa szunjon meg... Namost ezt csinalhatta volna ingyen/az imadkozast/  jo itteni templomban , de inkabb fizette az agykontrolltanfolyamot , 80 ezret nehany oras ciklusonkent...es tudod hova tette/mit turult ki az agykontrollal az Apeh az imajaval ????

    előzmény:
    kozsuzsa (9)
    2014-09-21  15:24
  10. 2014. szeptember 21. 15:249.

    Nagyon köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Sajnos én vettem 2 üveggel , de nem tapasztalok semmit.  Ritkán lehet behúzni a csőbe, úgy látszik, most sikerült.  Domján László miatt gondoltam, hogy megbízható, ha a nevét adta hozzá. Csalódtam.

  11. 2014. szeptember 21. 15:098.

    Én ennek a megértéséhez nem vagyok elég okos...:


     


    "


    A szer egy komplex információs, rezgés terápiás készítmény, aminek különlegessége, hogy nem bizonyos betegségeket lehet vele kezelni, hanem a szervezetünk egyensúlyát lehet helyreállítani a szedésével. Tehát a Moksa Elixírrel kiegyensúlyozottabbá válhatunk, mivel megemelkedik a szervezetünk rezgésszintje, így magas faktorszámon fogunk pörögni, új ötleteink lesznek és sokkal több lehetőséget veszünk észre a világban.


    A Moksa Elixír úgy működik, hogy a páciens központi idegrendszere ráhangolódik a bevitt rezgés frekvenciatartományára és az éppen aktuális élethelyzetének megfelelő rezgést kiválasztja a saját szervezete és annak kívánalmai szerint vagy felerősíti vagy kioltja azt."

  12. 2014. szeptember 21. 14:387.

    Miért, az eszkimóknál nincs éjszakai bepisilés?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478259 (5)
    2014-09-21  13:19
  13. 2014. szeptember 21. 14:166.


    Éjjeli bepisilésre is?Jó ég!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478259 (5)
    2014-09-21  13:19
  14. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. szeptember 21. 13:195.

    en is elhozom a kovecskemet : mar beszeltunk itt a forumon errol a hurra, hurraaa, hurraaaa! = MAGYAR  !!!!!!!!!!!!!  elixirrol...


    gugiba be : Moksa Elixírnek egységes ára van, nincs kisker-, nagyker-, egyéb kedvezményes ár


     


    Markus doktor , a feltalalo, el akarja juttatni a Moksa elixirt 100 000 magyar beteghez es 70 millio kulfoldihez....
    Mennyit fizet a magyar vevo ???


     


    Gondoltam , megnezem , mi a helyzet kulfoldon.


    Elso kepecske itt
    Masodik kepecske itt


     


    Kanada : 1 kanadai dollar az uveg.


     


    8-dik porteka az ugyanolyan hatasunak hirdetett elixirek kozott az oldalon , lehet alul tovabb nezni a tovabbi elado csodaelixireket.


     


     Es mi az ar????????????


    Az 1 canadai dollar az 0.75 euro.


    Mo-n 23 euros az uvegecske....


     


     Hat ez az , amit nem ertek.


    Miert pont a csoro Magyarorszagon lezengo klienseket vagja at ?


     


    A kanadai aron segithetne az osszes magyar csoronak , aki ezt nem tudja megfizetni...


     


    Dr Markus  100 000 jomodu magyarnak "segit" , a nagy szeretetevel , amit ezerszer hangoztat a bemutatoiban , a tobbi magyar ember , aki ezt nem engedheti meg , ha fel attol , hogy rakban , vagy akarmiben kimul egy csaladtagja , vegyen fel kolcsont vagy lopjon , de 6000 ft az uveg csepp. Kanadaban nem ez az ar , mert ott nem dulnek be az emberek.


     


     


     


    Egy kanadainak egy uveg magyar elixir egy fel csomag cigaretta ara.


     


    En a csomag gauloise-t 5 euros 60-ert veszem. Vehetnek itt szaz uveggel es eladhatnam otthon felaron : megalapozhatnam a szerencsemet otthon , a Ti borotokre epitve..


     


    Ezt azert irom , hogy erezzetek , mennyire atver benneteket ez a kivalo onzetlen orvos . 


     


     


     


    A canadai kataloguson ott csucsul az elixir kb 50 mas csodaelixir  kozott , mind ugyanugy egyedi hatalmas talalmanykent csillognak az uvegukben , mint a mi magyar buszkesegunk , a Dr Markus Moksa elixirje .


     


    Es aki rohogni akar : antalvalinal ejjeli bepisilesre is ajanljak , persze halojalat is kell venni hozza, ugy jobb.... mert az eszkimok...


     

    előzmény:
    antironia (4)
    2014-09-21  12:57
  15. 2014. szeptember 21. 12:574.
    előzmény:
    kozsuzsa (1)
    2014-09-21  09:41
  16. 2014. szeptember 21. 12:503.

    http://haziorvosblog.hu/


    Orvos, inkább kérdezd őt! (Vagy a saját háziorvosodat.)

  17. 2014. szeptember 21. 12:472.

    Hátha ez segít eldönteni -leírják az összetételét a fórumozók-, használhat-e bármire, amiben a felsoroltak vannak:


    http://forum.szkeptikus.hu/viewtopic.php?p=7085

    előzmény:
    kozsuzsa (1)
    2014-09-21  09:41

Címlap

top