Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyermekfogászat Deoec

tigger100
Létrehozva: 2014. szeptember 12. 18:24
Sziasztok! járt már itt valaki??  Tapasztalatokat szeretnék olvasni. milyenek és kell e időpont?
  1. 2014. szeptember 13. 08:224.
    Azt sok orvos nem szereti kihúzni, mert a gyökerével megsértheti az új fog még kezdetleges fogzománcát.
    Nem tudom kell-e időpont, de én anno nagyon személytelennek tartottam az egészet. És a fog az nagyon kényes téma szerintem.
    Mis sok orvosnál jártunk és a végső, egyben a legjobb választásnak dr Veres Júlis bizonyult. Magánorvos és időpont kell. A nagy OTP mögött, a régi vállakozói otp fiók fölött van a rendelője. Az én fiamnak gyönyörű fogsort varázsolt, amire mások mindenféle pótlást, meg műtétet javasoltak. 
    előzmény:
    tigger100 (3)
    2014-09-12  21:15
  2. 2014. szeptember 12. 21:153.
    Szia, kell időpontot kérni? vagy csak érkezünk a rendelésre és majd sorra kerülünk??
    6éves gyereknek szeretném megmutatni a tejfogát, mert sima fogorvos nem tudta kihúzni , a maradandó fog pedig már nő mögötte de a tejfog még nem is mozog.
    előzmény:
    tigger100 (1)
    2014-09-12  18:24
  3. 2014. szeptember 12. 18:402.
    Kérdés milyen panasszal akarod felkeresni.
    Én vittem oda a fiamat fogszabályzás előtt.
    előzmény:
    tigger100 (1)
    2014-09-12  18:24

Címlap

top