Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kötényhas- megszabadulás..

diofa604
Létrehozva: 2014. augusztus 30. 14:37
  1. 2015. május 11. 10:05115.

    Megnéztem. Nekem továbbra is az a véleményem, hogy szép, formás, és az alkatodhoz tökéletesen illő melleid vannak. Hogy icipicit meg vannak ereszkedve az gondolom annak az eredménye hogy nem 20 éves vagy és a melleknek súlya van, de ez sem extrém én 35 vagyok de bőven meg vannak ennyire ereszkedve. Megfelelő alátámasztást adó, szép melltartóra költs inkább meg szép, a dekoltázsodat kiemelő ruhára, fodrászra, meglátod ,még több bókot kapsz majd.


    Én nagyon ritkán láttam olyan mellkisebbítő műtétet, ahol  FORMÁSAK maradtak a mellek.. kisebbek lettek, de iszonyat rondák. Nagyobbítani tudnak szépen, de kisebbíteni nem nagyon csak faragnak belőle itt egy kicsit meg ott egy kicsit, és tök ronda lesz a végeredmény :(


    Én most azt javasolnám neked - bár nem kértél tanácsot :) - hogy kezdj el sportolni kicsit (klassz sportmelltartóban!!) és szokd meg az új és alakuló, formálódó tested. És ha 1 év múlva sem vagy kibékülve a melleddel, hát hajrá, de még akkor is egy pszichológust javasolnék előbb, hogy miért nem tudod elfogadni a  TÖKÉLETES melleidet...?

    előzmény:
    diofa604 (114)
    2015-05-10  12:48
  2. 2015. május 10. 12:48114.

    Teszek fel a profilomba képet a cicikről is, itt azért látható hogy méretesek és lógnak is rendesen, de a lógás az kevésbé zavarna, engem csak a nagy mérete zavar...


     

    előzmény:
    diofa604 (1)
    2014-08-30  14:37
  3. 2015. május 10. 10:12113.

    A kotenyhasa tenyleg ronda volt. az enyem kisebb volt megis utaltam allandoan szenvedtem miatta.


    de a mellkisebbitesi mutet az o eseteben nem lesz szep.


    Ja es a heg legalabb olyan eros lesz rajta mint a hasan.

    előzmény:
    Utóélet (108)
    2015-05-09  16:36
  4. 2015. május 10. 10:10112.

    Szia !


    orulok hogy elegedett vagy az eredemennyel a  heg majd lesz sokkal halvanyabb szebb idovel, de ez nem egy ket het hanem nehany ev amire elhalvanyul teljesen.


    Viszont a mellkisebbitessel nem ertek en reszemrol egyet. ahogy latlak a kepeken nem vagy egy nagyon pici no ha D kosaras melled van (nekem is C vagy D fazontol fugg) es leveteted felere akkor max. B lesz es a testedhez kepest aranytalanul fog kinezni.


    nem kritizalni akarlak cask mondom , hogy nincs karcsu derekad amivel jol mutatna egy kicsi mell. ezzel az alkattal nagyon furcsan fogsz kinezni szerintem kicsi mellel, nem leszel noies egyaltalan. aztan mondanek meg valamit. a mellmuteteknel (a rakmutet utan nekem volt rekonstrukcio) teljesen elveszited a melled erzekenyseget. a bimbodat es a mell nagy reszet is teljesen "zsibbadtnak" fogod erezni, teljesen "kilep" ez a szerved a sexualis eletedbol, semmifele ingert nem fog kozvetiteni, es nem utolsosorban kifejezetten zavarni fog  mivel erzeketlen ha eppen a ferjed hozzanyul simogatja vagy megcsokolja. nekem 20 eve volt a mutetem es az egy dolog hogy a rekonstrualt mell ugye nem "igazi" erzesek szempontjabol, de mivel nekem a verellatas miatt belul a masikhoz is hozzanyultak az kivulrol erintetlennek latszik de alig erez valamit. na most akinek a mellbimbojahoz hozzanyulnak az kivulrol normalisnak fog latszani a mutet utan  ha meggyogyul de erzeketlen marad. azert ezen erdemes lenne elgondolkodni szerintem. a melled nem nagy teljesen az alkatodhoz valo, en nagyon lebeszelnelek errol. el fogod torzitani a tested aranyait es amit nyertel az elso mutettel sokkal rosszabb lesz az eredmeny a mellkisebbitessel osszessegeben. Egy B kosaras mell OK egy 50-55 kg os  vekony karcsu alkatu nonel de te eleg combos vagy es nem sok derekad van , nem fog szep lenni. Nem bantani akarlak cask en mint kivulallo esetleg jobban latom mint te aki esetleg lattal szep kicsi mellett olyan non aki mas alkatu mint te. egyaltalan a ferjed mit szol hozza? neki tetszik az otlet?

    előzmény:
    diofa604 (111)
    2015-05-10  08:01
  5. 2015. május 10. 08:01111.

    Sajnálom a fiadnál a hegesedést, én is féltem tőle hogy olyan "vadhús" félével hegesedek majd, de én meg vagyok elégedve magammal és tudom hogy ez egy múlva már ki fog világosodni mert minden egyes sebem vágásom kivilágosodott és csak egy csík mutatja a műtét nyomát.


    Mint mondtam híztam egy pár kg, ha azt sikerül vissza fogyni akkor a heg sem tűnik, ki a hasam vonalából annyira mint most.


    Most olyan mintha egy kötéllel a hasam alatt el lenne szorítva.


    Tényleg szépnek látom magam és boldognak hogy így nézek ki és nem úgy mint egy évvel ezelőtt, hogy nagyon lógott és ruhából minden kilátszott.


    Most vehetek fel nadrágot, szoknyát nem látszik semmi, szépen rám simul.


    A ruha alatt, hogy ott van a vágás, azt a férjem látja meg az akinek megmutatom.


    Ruha nélkül nem járkálok:-))) Így természetesen csak a bókokat gyűjtögetem:-)))


    Az ismerősök akik eddig is láttak, most látják hogy másféle ruhákban is járok és feltűnik a változás nekik is, így megjegyezik hogy milyen csinos vagyok.


    Ennyit a bókokról...


    Mást nem csináltatok magamon ezentúl, ha ezen a cicis dolgon túl leszek ezzel be is fejezem a szabászatot:-)))


    Soha nem voltam tökéletes és soha nem is leszek az, semmi ilyen törekvés nincs benne.


    Pici mellet szeretnék ennyi az egész...

    előzmény:
    KN18 (110)
    2015-05-09  20:08
  6. 2015. május 9. 20:08110.

    A hegesedés az mindenkinél más és más, nála valószínű nagyon rosszak. A fiam achilles ín műtét után újnyi vastag hegei maradtak. Mert erre hajlamos, olyan típus. Lézerezték, fagyasztották, hogy szebb legyen a heg, de minimális volt a változás. Úgy maradt, ennek már 13 éve, de ma is olyan mintha két hetes műtét nyomait látnánk.

    előzmény:
    FullMoon (105)
    2015-05-08  22:17
  7. 2015. május 9. 18:18109.

    Látod, én viszont nem mertem leírni. A fene se akarja bántani, de ami nem szép, az nem. Számomra a mellkicsinyítés egy hentes munka, de akinek eü. okból kell megcsináltatni annál elfogadom. De ahogy valaki már előttem említette a topikindító úgy látszik beleesett abba a hibába, hogy majd nem tud leállni. Mert az ember sose lesz tökéletes. Természetesen mindez magánügy.

    előzmény:
    Utóélet (108)
    2015-05-09  16:36
  8. 2015. május 9. 16:36108.

    Par percig gondolkodtam tegnap, hogy leirjam-e a velemenyem. Hiszen negativ. Bantani nem akartam a TI.-t, hiszen 30 eve nem szeretem dolgot szuntetett meg a testen, biztosan eleg keseruseget cipelt magaval. Most meg örül.


    Mit akartam mondani neki azzal, hogy leirom, nekem nincs aranyban a nyereseg a veszteseggel? Ha az orvos szerint is ez ok es lehet tovabb nyesegetni a TI. testet, akkor csinalja mindenki ugy, hogy jo legyen neki.


     

    előzmény:
    huncut (107)
    2015-05-09  13:50
  9. 2015. május 9. 13:50107.

    Ezt a véleményt már le se mertem írni, így is én vagyok a mumus:-)

    előzmény:
    Utóélet (106)
    2015-05-08  22:41
  10. 2015. május 8. 22:41106.

    Ertem, hogy a mutet utan ruhaban jobban erzed magad. Megis azt mondom: nagyon csunyan "gyogyult" a hasi sebed.


    Nekem olyan fura, hogy te meg ket ilyen vagast el tudsz kepzelni a testeden...sot mar talan el is döntötted, hogy jobb lesz ugy neked. Nyilvan merlegeltel. Kivülallokent nem tudom megerteni a döntesed. Azert sok sikert kivanok!

    előzmény:
    diofa604 (102)
    2015-05-08  07:03
  11. 2015. május 8. 22:17105.

    Az egyik képeden látszik a melled is (melltartóban)... EGYÁLTALÁN NEM TÚLMÉRETESEK!!! Teljesen szép, formás melled van. Szerintem.


    A hasad értem, hogy miért szeretted volna megműttetni, de őszintén szólva az a műtéti heg nem a legszebb így fél év után, ha 2 hetes lenne azt mondanám elmúlik de... most ezt szeretnéd látni a melleiden is, komolyan? :( Tényleg más ilyet műttet magának...

    előzmény:
    diofa604 (102)
    2015-05-08  07:03
  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. május 8. 17:13104.

    (Ettől tartottam)


     


    Szóval, ez nagyjából így szokott lenni.


    Megvolt a jó kis sikerélmény, nem állunk meg  a vádli átalakításnál sem és a popsit is rendbe kell hozni, stb............


    Ha semmi egyéb gond nincs a cicikkel, nem jobb a természetes  állapot?


    Férfiemberekkel beszélgettem ezekről a kérdésekről és némelyiktől igazán meglepő véleményt hallottam.


    Jelesül: imádják a feleségük kissé lógó cicijét.Örülnek annak hogy a párjuk  szintén gyereket akart és ha ezalatt némi romlás is lett a bomba alakból, természetes és emberi melegséget találtak asszonyaiknál.


    Nem titkolták azt a gondolatot sem, hogy jó lenne, ha a nők is ilyen megértéssel lennének irántuk, mert az évek során náluk is elkezdődött a "természetes" öregedés is.


    Lehet, nem zárom ki, hogy nem mind volt őszinte, de nagyon annak hatottak ahogy elmondták.


     

    előzmény:
    diofa604 (102)
    2015-05-08  07:03
  13. 2015. május 8. 16:49103.

    Nyilván tisztában vagy vele, hogy mivel jár a mellkisebbítő műtét. Biztos jól fogod magad érezni azzal a rengeteg vágással? Meztelenül is szépnek tartod ( majd ) magad? Vagy igazából az nem számít?

    előzmény:
    diofa604 (102)
    2015-05-08  07:03
  14. 2015. május 8. 07:03102.

    Most ismét jelentkezem!


    Tovább folytatódik az átalakulásom...


    Szeptemberbe műtettem meg a ciciket.


    Felére csökkentetem a méreteit.


    Jelenleg 95D, E a kosár méret, mikor milyen a fazonjuk.


    Most az határozásom 95%-ban van meg.


    Szeretnék kisebbeket, de sokkal kisebbeket, mondtam a dokinak ha a felét nem veszi le akkor nem is kell a műtét:-))))


    Ő ugyan mondta hogy más ekkorát csináltat, de én erősködtem hogy nekem már sok ez a nagy cici, sokat hosszú időn át viseltem őket is, így megválnék tőlük szívesen.


    Én választottam az időpontot a munkám így engedi meg, hogy egy kicsit gyógyulgassak még utána.


    Azokról is készítek majd fotót és látni majd a változást...


    A hasikám teljesen rendben van, elevezem hogy testhez álló szoknyákban is járhatok:-))))))))


     


    Sok sok bókot kapok...Jó így élni:-)))


     


     


     

    előzmény:
    diofa604 (101)
    2015-04-03  08:14
  15. 2015. Április 3. 08:14101.

    Tettem fel hat hónapos képet a hasamról...igaz úgy a műtét óta híztam 3-4 kg pedig igyekszem nagyon odafigyelni mit eszek, de az is igaz hogy elcsábulok.


    Most a cici műtéten gondolkozom, április vége felé van időpontom megbeszélésre, ha felét kiveszi a doki akkor bele vágok abba is.


    Jelenleg 95D a méretem, de én B-re szeretném megcsináltatni...

    előzmény:
    diofa604 (100)
    2015-03-01  08:46
  16. 2015. március 1. 08:46100.

    Köszönöm, elszánt voltam és így könnyen jött a bátorság is hozzá.


    Nagy az örömöm...


    Majd készítek képet és teszek fel hogy most hogy néz ki, most március 23-án lesz fél éves, akkor lefényképzem:-))) nagyon megy az idő...

    előzmény:
    TOMASSZA (98)
    2015-02-11  15:05
  17. 2015. március 1. 08:4499.

    Szia


    Igen kenegetem, még nappal lilás a színe, de ha ágyban vagyok és meleg helyen van akkor már rózsaszín.


    Köszönöm a tanácsodat.

    előzmény:
    molly49 (97)
    2015-01-27  07:52
  18. 2015. február 11. 15:0598.

    De jó. Azért egy kicsit irigy vagyok, hogy milyen bátor voltál. Majd egy pár képet kérhetek, hogy milyen mostanság a műtéti heg?.

    előzmény:
    diofa604 (96)
    2015-01-22  06:58
  19. 2015. január 27. 07:5297.

    Szia, ez nagyon jó hír  most kellene kenegetned a sebhelyet Contratubexel.


    Műtét után segít a sebhelyet szebbé tenni:


    http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/contrac tubex_gel/349


    Orvos tanácsolta nekem is, műtét után, sebhely kezelésére.

    előzmény:
    diofa604 (96)
    2015-01-22  06:58
  20. 2015. január 22. 06:5896.

    Sziasztok


    Január 4.-e óta nem szivárog a seb.


    Teljesen bezárult, voltam kontrollon most kedden.


    Minden a legnagyobb rendben van, most várni kell a kifehéredést a hegnél.


    Kb másfél két évbe is bele telhet ez a folyamat.


    Ha bárkinek van kérdése, szívesen válaszolok rá.


    Azért néha néha teszek fel képet, a folyamat végbemenetele miatt.


     


    Sziasztok


     


     

    előzmény:
    diofa604 (95)
    2015-01-07  07:51
  21. 2015. január 7. 07:5195.

    Sziasztok...


    Most már úgy vettem észre hogy szinte semmi váladékozás nincs, nemsokára készítek képet hogy  milyen lett a hasam..

    előzmény:
    diofa604 (94)
    2014-12-30  07:17
  22. 2014. december 30. 07:1794.

    Köszönöm szépen...


    Gondolom aki most megnézi a szoknyás képet , hogy hogy áll rajtam,  már megérti , hogy miért csináltattam meg, látja a különbséget.


    Igen nagyon megérte megtenni még ebben a korban is.


    Nagyon jól érezem magam...

    előzmény:
    rafi (93)
    2014-12-27  22:23
  23. 2014. december 27. 22:2393.

    Ez igen! Jól nézel ki, csinos vagy! 

    előzmény:
    diofa604 (92)
    2014-12-27  07:05
  24. 2014. december 27. 07:0592.

    Tettem fel két képet ruhában vagyok...látszik jól hogy mennyire jobban áll a szoknya is rajtam...

    előzmény:
    diofa604 (91)
    2014-12-27  06:49

Címlap

top