Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Benőtt köröm mutet után

kittinka
Létrehozva: 2014. július 31. 12:50
Akinek volt már ilyen mutétje (kivágta a vadúst és a benott kormot is) meddig kellett kotozni a sebet? Mert én ma voltam átkotozésen és már csak 10 nap múlva kell mennem megint, addig kossem át én magamnak vagy elég ha csak leragasztom sebtapasszal?
  1. 2014. július 31. 13:214.
    Nekem ez furcsa mert kb egy hetig gyakran (2 naponta) atkotozik.
    Es instrukciokkal is ellatnak, hogy az utolso kotest mikor veheted le magadnak es mikor erheti viz.
    Ez meg olyan friss, ha csak tegnap volt. 
    En a helyedben felhivnam a sebeszetet, mondjuk holnap, hogy ha neked kell levenned, akkor mikor. Honnan tudnad magadtol. :-) (Ne tepd le, hanem aztasd le, majd ha neked kell levenned, ne tepodjon fel ujra a seb.)


    Lattad, hogy nez ki most ahogy atkotoztek, hogy mennyire verzik?


    Az biztos, hogy most meg viz nem erheti. Ahhoz kell egy het, tiz nap. Azutan erheti csak, ha mar le lehet venni a kotest magadnak es amikor mar nem kell kotozgetni..


    Gyogyulast!
    előzmény:
    kittinka (3)
    2014-07-31  13:07
  2. 2014. július 31. 13:073.
    Tegnap volt a beavatkozás, ma voltam újra atkottetni, de nem mondtak semmit. Csak hogy 10 nap múlva menjek vissza.
    előzmény:
    hópelyhecske (2)
    2014-07-31  13:00
  3. 2014. július 31. 13:002.
    Mikor volt a beavatkozas?
    A sebeszeten el kellett, hogy mondjak, mikor vedd le a kotest.


    Ha mar begyogyult a seb es nem valadekozik es otthon vagy a lakasban, nem kint, jobb lenne, ha sebtapaszt sem tennel ra, hogy szellozzon. Levegon gyogyul a legjobban.


    Mit mondtak, mikor erheti viz??
    előzmény:
    kittinka (1)
    2014-07-31  12:50

Címlap

top