Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nőgyógyász kistarcsa

Mucus1223
Létrehozva: 2014. július 30. 17:09
Szeretnék olyan nőgyógyászt találni aki a kistarcsai kórházban vezeti le a szülést és pl. Gödöllőn van magánrendelése. A kislányomat Szabó doktornál szültem, de hozzá nem szeretnék már menni. Szentágotairól sok jót olvastam, de mindegyik régebbi írási volt. Ami meg van adva mobil száma azt pedig nem veszi fel. Ha lenne valaki aki hozzájár vagy tud róla írni azt nagyon megköszönném. Érdekelne a tel. száma és az árai is és persze hogy hol rendel pontosan.Jövő héten szeretnék eljutni egy ilyen nőgyógyászhoz, mint fent már részleteztem.Előre is köszönöm nagyon-nagyon!!
  1. 2014. július 31. 10:573.
    Szia. Köszönöm hogy írtál. Esetleg megtudnád kérdezni nekem a telefonszámát illetve egy pontos címet és rendelési időt??? Nagyon hálás lennék érte!!!:) 
    előzmény:
    ÁgicaT (2)
    2014-07-30  21:06
  2. 2014. július 30. 21:062.
    Barátnőm 1 hete szült Szentágothainál. A maximálisan meg volt vele elégedve.
    Ott volt, amikor kellett, segített, lelkiismeretes volt a terhesség során is. Szülés után minden nap bement hozzá és megnézte, megkérdezte, hogy van, nemcsak akkor, amikor ügyeletes volt. Ragaszkodott hozzá, hogy csak azután menjenek haza a kórházból, hogy ő megvizsgálta, mert messze van még a 6 hetes kontroll.
    Ő a 17. kerületi magánrendelőjébe járt hozzá. Ott 10ezer volt a vizsgálat, a szülés ennek tízszerese.
    előzmény:
    Mucus1223 (1)
    2014-07-30  17:09

Címlap

top