Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Alsó részen gond...

Toffancs
Létrehozva: 2014. július 16. 19:07
Sziasztok! 

2 éve szültem, és kb azóta van ez a gondom.
Gátmetszéssel szültem, rendesen gyógyult,semmi gond nem volt....egy darabig.

A varrás mentén illetve mindenhol máshol (szeméremajkak) folyton szétreped a bőr. Van hogy kisebb és alig érzem,de van hogy vérzik és akár 3cm hosszan is reped.
Kb mindennapos probléma,ha leguggolok, leülök egy székre,lépcsőzök, vagy csak simán lépek egyet.

Voltam eddig 3 orvosnál, mindegyik húzta a vállát hogy nem tudja mi ez.

Valakinek valami hasonló gondja-baja??? 
  1. 2014. július 21. 02:485.
    Szia!
    Ez már velem is előfordult többször.
    És egy banális dolog okozta,méghozzá a fehernemum!!!!
    Ez természetesen NEM JELENTI AZT,hogy NÁLAD IS ugyanez lenne az ok!
    De mégis érdemes odafigyelned,mert HÁTHA.
    Én pedig csak tiszta pamut bugyikat hordok,jó minőségűeket finom anyagból és varrassal,mégis.


    Úgy jöttem rá,miután párszor berepedtem szintén gatmetszesem körül,szemeremajkaim között hosszában,néha veresre,hogy mikor már gyógyult volna,egy adott lehajolasnal,leguggolasnal éreztem,pont ott vág a bugyi.
    Valamiert a fazonja miatt becsúszott vagy az adott helyen kidorzsolte.
    Más fazonra és eggyel nagyobb méretre váltottam (pedig az is normál méret volt számomra és fazonban kényelmes).
    Azóta soha nem fordult elő több repedés.


    Ha nem ez lehet az ok,talán egy korrekt bőrgyógyászt érdemes felkeresned,hiszen a boroddel van gond és ők a nemi szervekkel is foglalkoznak.


    Jobbulást!
    előzmény:
    Toffancs (1)
    2014-07-16  19:07
  2. 2014. július 17. 21:054.
    Milyen hibát kell véteni, hogy repedjen a bőre????




    Mindenképpen menni kell máshova orvoshoz, ki kell deríteni a probléma okát, bár én inkább tudnék elképzelni valamiféle bőrbetegséget.
    előzmény:
    olorsi (3)
    2014-07-17  20:28
  3. 2014. július 17. 20:283.
    Ez nagyon durva!
    Nem vagyok szakértő, de szerintem a szülésnél az orvos rontott el valamit!
    Nagyon sajnállak, borzasztó lehet így élni. Talán próbálkozz újabb nőgyógyásznál. lehet, hogy találsz olyat, aki segít. Szerintem műtétre van szükséged! Az is lehet, hogy kártérítést is kapsz, bár az orvosok nagyon védik egymást....
    Nem tudom, hogy vagytok eleresztve pénzzel, ez megérne egy magánklinikás kivizsgálást. Csak rosszabb lesz, nem akarlak ijesztgetni. Lépj, amíg tudsz.
    Ajánlatos lenne egy ügyvéd, aki pl ilyen pereken dolgozik. Sajnos az is pénz.
    De élni így nem lehet :(
    Viszont egy megnyert per (persze gyógyulás is) milliós összeg!


    Kitartás!
    előzmény:
    Toffancs (1)
    2014-07-16  19:07
  4. 2014. július 16. 19:422.
    Szia, próbálj enni sok karalábét és sárgarépát nyersen.
    Ha, nem is oldja meg, de sokat segíthet, de ki tudja, tán megoldás is lesz rá.
    Egy biztos, máshol is nagyon hasznos lesz a bőrödnek.
    Reklám célzat nélkül, a Lidl-ben sok zsenge, finom (karalábé és sárgarépa zölddel) kapható rendszeresen.
    Ne kerülje el a figyelmedet, hoyg nyersen!
    Mielőbbi jobbulást kívánok!
    előzmény:
    Toffancs (1)
    2014-07-16  19:07

Címlap

top