Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Menstruacios panasz!

Barbara1003
Létrehozva: 2014. július 14. 14:14
Kedves Mindenki.

Szeretnek segitseget kerni, tanacstalan vagyok nagyon. 2 evig szedtem fogamzasgatlot tobb fajtat is. A legutobbinak a szedeset Marcius korul hagytam abba. Utannaenstrualtam eggyet de azota nem joneg egyszeruen. Voltam dokinal azt mondta, latja hohy megfog jonni. Amikor megjonne a hasam gorcsolget de mas semmi :/ Ez twrmeszetes? Lehet hogy valami mas bajom is lehet? Ez a verzes megindito tabletta ez milyen? Erdemes megvenni ? Kerlek segitsetek tanacstalan vagyok !!! 
  1. 2014. július 20. 21:284.
    Sziasztok !
    Egy másik fórumból idézve ezt tekintettem a leg értelmesebb magyarázatnak.





     "Néhány tabletta többéves szedése után  tapasztalhatjuk, hogy a "saját" ciklus nehezen tér vissza. A kép tipikus: a gyógyszer abbahagyása után 1-2-szer megjön, aztán pár hónapra kimarad. Érdekes módon a vérzésmentes időszakban az idő múlásával peteérés előfordulhat.
    Három hónapnyi vérzékimaradás után feltétlen indokolt, hogy nőgyógyászhoz forduljon, célszerű az ultrahang vizsgálat elvégzése is a méhnyálkahártya és a petefészkek állapotának ellenőrzésére. A probléma legtöbbször egyszerű gyógyszeres kezeléssel rendezhető.
    Dr. Nagy László "
    előzmény:
    Barbara1003 (1)
    2014-07-14  14:14
  2. Torolt_felhasznalo_696072
    Torolt_felhasznalo_696072
    2014. július 14. 21:463.
    szia


    en ugyanigy jartam 10 eve. Nekem 3 honapig semmi sem volt, aztan meg elontott az arcom tele volt pattanassal es majdnem egy evig tartott mire rendbe jott a ciklusom. Akkor megfogadtam soha tobbet gyogyszer. 
    Adj idot a szervezetednek rendbe fog jonni.
    Sportolj az segit.
    előzmény:
    Barbara1003 (1)
    2014-07-14  14:14
  3. 2014. július 14. 15:012.
    Terhességi tesztet csináltál? Ha nem vagy várandós, akkor keress fel egy másik nőgyógyászt és kérd ki az ő véleményét is.
    előzmény:
    Barbara1003 (1)
    2014-07-14  14:14

Címlap

top