Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mell - tej, váladék mi?

manocskakk
Létrehozva: 2014. július 12. 08:18
A mellemből nyomásra fehéres sárgás (nem véres) valami jön. Az egyikből több, a másikból kevesebb. A melleim mintha szétdurranának annyira fáj. A napokban kell, hogy megjöjön de az is lehet, hogy terhes vagyok, mert már egy ideje nem védekezünk. Mi ez a fehéres sárgás valami és normális? hasonló tapasztalatok nálatok? köszi
  1. 2014. július 13. 12:485.
    köszi a válaszokat, hétfőn hívom a dokimat. hétvégén nem akartam zavarni. egyre jobban fáj és ég a mellem, már vizes borogatást teszek rá, hogy hűtsem. terhes nem vagyok, mert teszteltem ma reggel, de késik 3 napot.
  2. 2014. július 12. 14:484.
    Szia!
    Nekem is volt ilyen, amikor a gyerekem már 5 éves volt. Elrohantam az orvoshoz, aki mintát vett, megvizsgáták és tej volt.
    Kérdeztem hogy van ez? Mire azt a választ kaptam, hogy végül is a mell erre való, tejet termel.
    Természetesen meg is vizsgált és semmit nem talált. Pár nap múlva el is múlt.
    Arra már nem emlékszem, hogy ez a havi ciklusomon belül mikor volt.
    Javaslom, hogy menj el orvoshoz, sose lehet tudni.
    előzmény:
    manocskakk (1)
    2014-07-12  08:18
  3. 2014. július 12. 13:233.
    Szia! Magas prolaktin szint okozhat ilyen tüneteket. Érdemes lenne hormonvizsgálattal ellenőriztetni a szintjét. Ha magas, a ciklus első felében akadályozhatja a peteérést. Ha mégis van peteérés mellette, a ciklus második felében "lenyomhatja" a progeszteron szintet. Ez nem túl jó, ha babát szeretnétek. (3. és 21. napi hormonvizsgálat kell, egy füst alatt az összes hormont meg lehetne nézetni).
    Ha magas a prolaktin szint, gyógyszeres kezeléssel orvosolható (Bromocriptin).

    előzmény:
    manocskakk (1)
    2014-07-12  08:18
  4. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2014. július 12. 10:092.
    Létezik olyan a kismamáknál, hogy előtej, de az nem a terhesség első percében szokott elindulni... (bár nem mindenki egyforma típus). Én a helyedben inkább elmennék egy orvoshoz vele.
    előzmény:
    manocskakk (1)
    2014-07-12  08:18

Címlap

top